Opinie o Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Tychy

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży?

Zdegustowana

Unikajcie tej kobiety. Nie wnikam kto jej dał uprawnienia do wykonywania tego zawodu ale to jakieś nieporozumienie. Córka miała wiele złych doświadczeń w szkole co przerodziło się w fobię szkolną a w rezultacie w fobię społeczną a do tego doszła depresja. Córka od września zaczęła naukę ale w szkole dała radę wytrzymać dwa tygodnie potem zaczęła odczuwać ból całego ciała kłucia w sercu problemy Ze snem w nocy a potem przesypiała całe dnie. Ze szkołą załatwiłam indywidualne nauczanie na pierwszy semestr. Córka zaangażowała się i przykładała się do nauki. Zrobiła się chętna do odrabiania lekcji pisania prac. Do dnia wizyty u pani dr. Przyjęto nas oschle i bardzo służbowo. W zasadzie czułam się jak na przesłuchaniu bo przez 20 min jak nie dłużej były zadawane pytania przez panią. Jak zapytałam czy wypełni zaświadczenie o kontynuacji indywidualnego nauczania pani powiedziała że w żadnym wypadku bo ma wracać do szkoły. Potem zaczęła krytykować inne kwestie, z poza jej dziedziny. Córka wyszła zdołowana, zapłakana i jeszcze bardziej zalekniona. A w dodatku pocięła się w nocy po wizycie u tej osoby. Moje dziecko które nigdy nie miało skłonności do samo destrukcji do jakiejkolwiek przemocy czy krzywdzenia siebie - pocięła się. Dzięki naszej psychoterapeutce wychodzi z tego ale przez ponad tydzień dzień w dzień myślała o tej wizycie nie mogła się skupić na lekcjach. Mam nadzieję że tą historią uda się ochronić sporo dzieci przed skrzywdzeniem tam gdzie powinny otrzymać pomoc.

Anka Nowy wpis
@Zdegustowana

Witam.Ja również nie polecam tej Pani jako lekarza,trafiliśmy z córką która ma nerwicę lękową I fobię społeczną. Tak jak napisała Pani powyżej ,ta osoba absolutnie nie nadaje się na lekarza,a już tymbardziej tej specjalizacji.Oschła,bez kontaktu chocby wzrokowego z dzieckiem i rodzicem,zadufana z nosem w komputerze...wywiad pół godziny jak na komisariacie.Ujmujac skromnie momentami bezczelna! Lekarz psychiatra zamiast pomóc dziecku mówi do niego( oczywiście bez obecności rodziców w gabinecie) że musi sobie poradzić sama bo jak nie to nic z tego nie będzie! Lekarz który powinien skupić się na pomocy dziecku,zwraca uwagę Matce że do 15 latki nie mogę mówić zdrobniale!!!! Na zaświadczenie od psychologa który zdiagnozował chorobę nawet nie spojrzała! Porażka, omijajcie tę Panią! NIEEE POLECAM!

Michał Baniowski Nowy wpis
@Zdegustowana

Tej osoby nie można nazwać lekarzem. Ja tam byłem manipulowany już jako dorosły. Doprowadziła do przywłaszczenia 75,648.90 PLN moich pieniędzy, a jej fałszywa diagnoza doprowadziła do udaru i bezpłodności mojej osoby, naruszenia 11 Artykułów w tym 4 Konstytucji. Odpowiednie czynności donosowe oraz prawne są w trakcie przebiegu. Jeśli ktokolwiek został skrzywdzony lub zna osobę skrzywdzoną przez tego konowała pomogę - dane kontaktowe łatwo znaleźć tu i tam. Oczywiście nie można stosować gróźb karalnych wobec konowała bo groźby karalne są karalne natomiast nie ma dowodów co o niej myślę oraz jak powinna skończyć wobec tego co robi.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży odbywa się również w języku angielskim?

FOCUS

Zapraszany do kontaktu i po więcej informacji na temat psychiatry w naszej poradni na naszą stronę internetową www.wspomaganie-rozwoju.pl

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Urbanowicz Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - Tychy

• Cyganerii 1
    43-100 Tychy