Opinie o Bildar Rafał Potrząsaj w Gózd

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bildar Rafał Potrząsaj. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bildar Rafał Potrząsaj o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bildar Rafał Potrząsaj w Gózd

G Nowy wpis

Miałem okazję pracować z firmą przy jednej z realizacji. Żaden z pracowników nigdy złego słowa nie powiedział, wręcz słyszałem same superlatywy od osób, które pracowały z Panem Rafałem nawet po parę lat. Ogólnie pełen profesjonalizm - polecam.

Jurek

Panowie z Radomia. Nie wiedziałem ze w naszym mieście jest taka fajna firma. Dobrze , że ogłosili nabór bo mi się udało i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory za szefów miałem zarozumiałych dorobkiewiczów lub bezwzględnych wyzyskiwaczy. Wreszcie trafiłem no porządnego człowieka. Polecam.

Edyta Nowy wpis
@Jurek

Gratulacje za to, że udało Ci się dostać do firmy. Jak Ci się pracuje? Napisz proszę coś więcej. Jak warunki? Chętnie o tym poczytam.

Tragedia Nowy wpis
@Jurek

Hej Jurek jak tam wypłata? Bo chyba od połowy stycznia nie dostałeś nic ????nie ma co gdybać było pięknie i się skończyło, Megi dobrze napisał, ciągle ludzie mają nadzieję na wypłatę i słyszą, że za moment będzie. Szef nie zdaje sobie sprawy, że ludzie w ten sposób robią sobie problemy dookoła z braku pieniędzy i zapożyczają się u innych, głodują i mimo to są w pracy czekając na cud... Tak się nie robi, ludzie to filar tej firmy nie jej właściciel bo sam (usunięte przez administratora) by zdziałał albo robił by prywaty po domach, pozdrawiam chłopaków już na wykończeniu

Megi Nowy wpis

Omijajcie te firme dużym łukiem. Nie dają umowy i nie wypłacają wynagrodzenia. Biorą pracowników na tydzień, dwa i potem olewają. Jeśli ktoś był tak również (usunięte przez administratora) piszcie pod postem, będzie zbiorowy pozew wobec tego pana.

Dawid

@mały wiec sobie chwalisz ? Na jakich umowach pracujecie ?

Aplikowałeś do firmy Bildar Rafał Potrząsaj? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mirek

A czy teraz firma potrzebuje pracowników? Jakie zarobki można wyciągnąć i czy w lecie są nadgodziny?

Mały

Jak chcecie pracowac z człowiekiem dla którego pracownik jest ważny to polecam firmę Bildar. Ja pracuje od 6 miesięcy i jestem mile zaskoczony a pracowałem już w kilku firmach budowlanych.

Gogol

Generalnie trudno nawet w internecie znaleźć informacje. Dlaczego tak jest?

Tytus

Wiecie cos o pracy w firmie? Potrzebują aktualnie nowych pracowników?

No cóż....konkurencji najwyraźniej puszczają nerwy:). Wybudowaliśmy z firma Bildar dwadzieścia jeden butików i nigdy nie było problemów. A osoby dokonujące takich wpisów muszą liczyć się z konsekwencjami,ponieważ nikt w obecnych czasach nie pozostaje w sieci anonimowy. A za oszczerstwa wobec innych osób grożą poważne konsekwencje.

Prawda
@anonymous

No właśnie wystarczy iść do sądu i spojrzeć w akta . Wtedy okaże się kto ma racje .

Jestem już co prawda byłym pracownikiem Pana Rafała,ponieważ urodziło mi się dziecko i nie mogłem już dłużej pracować w delegacjach. Przez przypadek zobaczyłem ten niemiły wpis i postanowiłem ze wyrażę swoją opinie. Przez okres mojej pracy(5 miesięcy)szef zawsze wywiązywał się z zawartych między nami umów. Pieniążki zapłacone na czas,atmosfera jak w rodzinie. Zauważyłem ze powiedzenie szefa”najważniejsi są ludzie”faktycznie było wprowadzane w życie. Pan Rafał dba o swoich pracownikow i zawsze pomaga gdy jest taka potrzeba,dlatego mam do byłego już szefa ogromny szacunek. Gdy zobaczyłem ten brzydki wpis,poczułem się w obowiązku aby wyrazić swoją opinie,choć mogłem przejść obok tego obojętnie bo tak jak wspomniałem już nie jestem pracownikiem firmy Bildar. Mysle ze ludzie nie zdają sobie sprawy ze przez takie wybryki krzywdzą innych ludzi:(:(

Bonnie

Witam, Ten okropny wpis dot. firmy Bildar to ewidentnie konkurencja. Jeśli konkurencja wypisuje takie rzeczy oznacza to tylko, iż boi się! Podejrzewam iż jej szeregi zasilają jacyś słabi gracze i stąd ataki na lepszych.

Prawda

Przeciwko właścicielowi toczy się postępowanie w sądzie i prokuraturze o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Właściciel podszywa się pod firmę w której do tej pory był zatrudniony i przypisuje sobie jej realizacje . Nigdy nie był GENERALNYM WYKONAWCĄ żadnych wnętrz użyteczności publicznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę się nie nabierać na jego kłamstwa odnośnie wykonanych realizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bildar Rafał Potrząsaj - Gózd

• Jak się pracuje w Bildar Rafał Potrząsaj?

Zobacz opinie na temat firmy Bildar Rafał Potrząsaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bildar Rafał Potrząsaj?

Bildar Rafał Potrząsaj
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Lekarska 2 lok. 1
    26-634 Gózd