Fresh

Toruń

Opinie o Fresh

ajax
użytkownik zarejestrowany

Możliwe ,że na to samo poszukują tym bardziej, ze wez pod uwage fakt iż sklepow jest kilkanansie w jendym miesice wezmy taka Warszaw, przelicz ile masz freszy w niej, wiec w kazdym z nich jakis pracownik jest potrzebny, ale nie tylko posiadaja sprzedwcow bo i kucharzy

stomar7

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Fresh opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Poszukujemy pań do pracy przy produkcji kosmetyków - wiek od 20 lat Miejsce pracy: Get Fresh, ul. Pieniężnego ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711185?keywords=&region=

rika
użytkownik zarejestrowany

Co masz na myśli dokładnie, jakiego typu prace we Freshu, bo robic można kilka rzeczy. Z góry dzieki za odpowiedź.

desert
użytkownik zarejestrowany

jak już wyżej ktoś pisał, niestety kasa za tego typu pracę nigdy nie będzie na jakimś wygórowanym poziomie

gumek
użytkownik zarejestrowany

no to nie fajnie. Może przynajmniej kasa w pewien sposób może wynagrodzić brak tej umowy o pracę?

buras
użytkownik zarejestrowany

parę osób na pewno jest we Freshu na umowę o pracę, ale niestety nie są to zwykli szeregowi pracownicy

eee

kasa cienka,umowa zlecenie albo o dzielo.

maxii

czy ja wiem profesjonalna. nie polecam

e.mareczek

Firma w terminie płaci pensje. Można z nimi dojść do porozumienia.

...dla mnie jest OK. Są normalni.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

do bani

yyyyy

Czy jesteście pewni, że Fresh to taka wspaniała Firma?

Pedant

Najlepsza firma sprzątająca w regionie. Polecam

Zostaw opinię o Fresh - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh