Opinie o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

js Nowy wpis

Nadal piszę ,bo to co ja przezyłam i za tą kasę to ostrzegam . Lekarz działający bez planu i działający na psychikę, jak bedzie pięknie , to jego zapewnienia.. a było dobrze. I wyszłam bez dwóch stałych zębów i trzeciego umocowanego na listwie. Jestem pozbawiona 3 zebów na jednej wizycie. Czy znacie taki przypadek? Nie mogę się pogodzić ,i nie odpuszczę bedę pisała,żeby inni nie trafili na tego lekarza./P. (usunięte przez administratora) Adrianie zdrowych drzew się nie wycina, a psów nie usypia..A gdzie opieka nad pacjentem po resekcji 2 zębów i całym tym bałaganem?Zemdlałam na ulicy, ludzie byli mi pomocni, SZok.

Elżbieta Nowy wpis
@js

To faktycznie kiepsko jak lekarz działa bez planu. Tragedia... Przykro mi, że zostałaś pozbawiona zębów.. Ile za to zapłaciłaś?

joka Nowy wpis
@Elżbieta

Kasa jest mniej ważna. Chyba to było 900 zł. za resekcję dwóch zdrowych zębów. Do dzisiaj mam problem z dentysta i mówieniem o tym. Trzy razy odmówiłam wizytę, ( w tym dwa razy na implantację Czuję się ,że dentysta mnie zablokował i pokonał. Uważajcie

Karolina Nowy wpis

No powiem Wam, ze same opinie pacjentów mnie przerażają. Myślałam czy ten doktor potrzebuje może asystentów do pracy?...

js

Proszę nie usuwać moich opinii. Mam prawo i będę uprzedzała klientów. Kasę drze , i krzywdę robi. Kasa ,zgodziłam się ok, ale oczekiwałam tego co mi napisał na świstku karteczki. Most porcelanowy . (a miałam most ) ach pięknie. I co zgotował m taki los że leczę się u lekarzy od 6 m-cy. To są stomatolodzy i psycholodzy. Nie ufaj nikomu, ale za późno. JS

Wiecie coś nowego o pracy w firmie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik w mieście Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia? Zastawiamy się jak to jest z zatrudnieniem u nich? Przydałaby się jakaś opinia od Was na ten temat.

jk

Uciekaj, to konował ,wyrywa zęby ,a nie leczy. mnie za jednym podejściem usunął dwa zęby. Zaproponowł mi porcelanowy most. Podał koszt. To było 3600 zł. Miałam most kompozytowy od roku. I było ok. Działa psychologicznie , i tak jak na babcię otumania. Może trzeba zgłosić do prokuratury bo wiem o kilku takich przypadkach gdzie zostały wyrwane zęby .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik - Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Adrian Mielnik
  • Szarych Szeregów 7