Opinie o Sławomir Błyskal Dar-Car Błyskal Sławomir w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sławomir Błyskal Dar-Car Błyskal Sławomir. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Błyskal Dar-Car Błyskal Sławomir na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Błyskal Dar-Car Błyskal Sławomir w Tarnów

Gość Nowy wpis

Firmę prowadzi dwóch braci Dariusz i Sławomir. Wszystko dobrze ma początku a później posuwają się do gróźb i szantażu. Grożąc nawet wysoko postawionym szwagrem w urzędzie skarbowym. Nikogo i niczego się nie boją. Odradzam kontakt i zakup.

Seat Ibiza Nowy wpis

Uwazajcie przestrzegam ode mnie wyłudził w perfidny sposob 2 tys zł , posluguje sie dwoma nr tel. 793122.. i 730223... przewaznie watshap , przelałem kwote na poczet transportu auta gdzie po sprawdzeniu okazało sie ze dane auta nie zgadzają sie z ogłoszeniem ma otomoto i nie jest oplacona akcyza za auto gdzie twierdził ze jest mi nie potrzebna - bzdura i jak kupie auto to dosle w ciągu dwóch dni . Zrezygnowałem i poprosiłem o zwrot kwoty powiedział iż kwota była na poczet transportu i przepada a do żadnego transportu nie doszło . Obecnie zgłaszam sprawe do wszelkich urzędów w celu podejrzenia popełnienia przestępstwa , nie pozostawie tej sprawy bez echa ponieważ podejrzewam iż sporo ludzi (usunięte przez administratora) w podobny sposób . Dużo chwali się ile to nie sprzedał Toyot itd. Jeszcze raz proponuje uważać i zasiegnąć opini w Tarnowie o firmie . Nie warto tracic czasu nawet na glupie gadki z jego strony typu ; powiem Panu tak - Uważajcie.

gość Nowy wpis

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. (usunięte przez administratora) nie przedstawia do końca prawdy, która jest odmienna niż to co mówi ten człowiek. Zalecam daleko idącą ostrożność podczas interesów z tym osobnikiem.

Natalia Nowy wpis
@gość

Ostrożność ale na co konkretnie?

Justyna

A może dla odmiany pracownik komisu się wypowie, jak to wygląda z jego perspektywy? No chyba że Pan Sławomir pracuje sam, i nie zatrudnia pracowników?

Aplikowałeś do firmy Sławomir Błyskal Dar-Car Błyskal Sławomir? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Oszukany

Moja opinia - ten pan nie mówi prawdy. Okłamuje klientów. Sprzedając samochód obiecuje sprawę doprowadzić do końca, ale niestety. Owszem doprowadza, ale do końca jakiego on chce, a nie obie strony transakcji. Kupiłem u pana auto. Zanim kupiłem rozmawiałem z panem telefonicznie (mieszkam ponad 600 km od pana oszusta - handlarza). Pan wyjaśnił, że z autem wszystko jest OK. Więc przyjechałem do pana, żeby kupić auto. Pan obiecał doposażyć samochód w koło dojazdowe oraz drugi komplet kluczyk - pilot. Na obiecankach się kończy, a kontakt z panem się urywa (telefoniczny, mailowy whatsapp także). Ale na początku jest wszystko OK. Auto super, czasem pan przyzna, że była mała stłuczka, ale to takie nic, dosłownie obcierka parkingowa. Później wychodzi szydło z wora, a pan umywa ręce. W myśl zasady - jak nie zrobi Polak Polaka, Słowianin Słowianina w trąbę, to dzień stracony. A jak ten pan handlarz opowiada, jak to jego osobę zatrudnieni budowlańcy w konia zrobili - dosłownie dramat i tragedia, a sam pan handlarz ludzi jeszcze lepiej potrafi w trąbę zrobić. Auto z wierzchu całkiem OK, ale tego, co nie widać to już niestety tragedia. Kupiłem auto wg pana sprzedawcy po drobnej stłuczce, tu było tylko troszkę zarysowane. Dopiero serwis mi oczy otworzył. Pan mechanik z serwisu pokazał w praktyce, jak wygląda samochód kupiony od tego kłamcy i oszusta. A pan oszust i kłamca telefonów nie odbiera. nie poczuwa się do odpowiedzialności. nie kupujcie u tego oszusta, albo jeśli tak do do ceny jaką zapłacicie trzeba jeszcze dużo dołożyć, aby auto doprowadzić do stanu używalności.

Szwaja

(usunięte przez administratora) Sprowadzają rozbite samochody z Francji po taxi I uberach, cofaj liczniki. Komis jest w miejscowosci Ładna koło Tarnowa

Klient

Uwaga (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Błyskal Dar-Car Błyskal Sławomir - Tarnów

Sławomir Błyskal Dar-Car Błyskal Sławomir
  • Narutowicza 13 lok. 2