Opinie o Made Of Wood Group Surmiak Mateusz w Świnna Poręba

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Made Of Wood Group Surmiak Mateusz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Made Of Wood Group Surmiak Mateusz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Made Of Wood Group Surmiak Mateusz w Świnna Poręba

Witam, różnica w przedziałach kwot dla specjalisty ds. finansowo-administracyjnych mnie zaciekawiła, ponieważ wynosi 1000 zł a piszą przy tym, że doświadczenie nie jest wcale wymagane. języki obce zostały uznane przy tym za atut. Tylko te dwa elementy zawyżają stawkę? Akurat mowie po niemiecku

Gabi Nowy wpis

a co się dzieje dalej po tych przykładowych sześciu miesiącach zatrudnienia przez urząd, o którym ktoś wspomniał? Potem już przechodzi się do firmy na umowę na stale? Po jakim czasie można podpisać te na czas nieokreślony?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam na rozmowie o pracę nie informuje o wielu żeczach.Pracownikuw produkcyjnych zatrudnia przez urząd pracy na 3 miesiące albo do pół roku.Polowe płaci pracodawca a połowę urząd pracy.

Pomocnik stolarza to praca też dla kobiet? Dobrze wiedzieć, może bym narzeczoną zagonił. : ) Nie widziałem tej oferty, gdzie są dodawane? Mam 3-letnie doświadczenie jako stolarz, ile kasy może być przy tym na początku?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik biurowy w firmie Made Of Wood Group Surmiak Mateusz? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Witam jak wygląda praca w Świnnej Porębie na stanowisku pomocnik stolarza ? Praca również dla kobiet

Ulka

Jeden Pan pisał ze jak ma się problem w firmie to można liczyć na pomoc. A jakie najczęstsze się zdarzają jeśli już? Dopytuje, bo widziałam ofertę dla biurowego z początku roku. Jaka atmosfera teraz występuje przy Stawowej? Ciekawa tez jestem tego, co w praktyce wpływa na akuratna stawkę, bo podano widełki od 4,500 do 5,500 ;z

Witam bardzo dobra firma pracuje już duszy czas sef docenia to co robisz wiadomo na początku jest zawsze ciężko ale ok wynagrodzenie bardzo dobre jak masz problem zawsze pomoże

Pytanie retoryczne

Czy to prawda że nie ważne na jakie stanowisko zostaniesz zatrudniony (operator CNC, kierowca itd.) to i tak pójdziesz na montaż a o tamtym stanowisku możesz zapomnieć ?

Helena
@Pytanie retoryczne

A skąd takie pytanie?? No jak się zatrudniasz na stanowisko kierowcy- to jesteś kierowcą. Chyba, że w tej firmie tak nie jest, to mnie poprawcie

Według życzenia
@Helena

Poprawiam.

Hanna
@Według życzenia

Naprawdę jednak jest tak jak napisał? Ale to nie jest wpisane w umowie ani nic?

Jak to jest ?

Czy to prawda że żeby byś dobrym kierowcą (operatorem CNC, itd) trzeba przepracować miesiąc na montażu ? bardzo dobrym kierowcą (operatorem CNC, itd) dwa miesiące ? Super kierowcą (operatorem CNC, itd) trzy miesiące ? Hiper Ultra kierowcą (operatorem CNC, itd) trzeba pracować na montażu do emerytury ?

@Jak to jest ?

Tak, tutaj można zapomnieć o pracy jako operator cnc lub kierowca.

Klaudia

Praca w firmie Woodica w Świnnej Porębie to jedna wielka porażka, co chwilę szukają pracowników biurowych (usunięte przez administratora), bo większość nie wytrzymuje tam dłużej niż 2 tygodnie, Pan (usunięte przez administratora)na rozmowie oczywiście bardzo miły, ale o połowie rzeczy nie informuje jak np. po południowe dyżury czy ciągłe wyjazdy do Warszawy, jeżeli się nie zgodzisz chociaż raz bo Ci termin nie odpowiada to Ci podziękują i zwolnią, (usunięte przez administratora) W momencie, kiedy ja tam pracowałam przyjęli 3 inne osoby, które wyjechały do Warszawy zanim pojawiły się w ogóle w biurze. Jeżeli ktoś chce podporządkować całe życie właśnie tej firmie, to miejce jest dla niego, każdy kto ma chociaż trochę życia prywatnego nie zgodzi się na takie traktowanie.

mundek
@Klaudia

dokładnie masz rację, w tej firmie cały czas szukają pracowników, nie tylko do biura ale także osoby na warsztat czy kierowców. Przepracowałem tam 3 tygodnie i zrezygnowałem. Ja też na rozmowie kwalifikacyjnej o dużo rzeczkach nie zostałem poinformowany... (usunięte przez administratora).

Iza
@Klaudia

@Klaudia Czy to byłaś tam zatrudniona jakos niedawno ? Nim trafiłam na opinie, zdazylam juz niestety wysłać CV ..

Klaudia
@Iza

Klika miesięcy temu, ale widać, że nic się nie zmieniło skoro co 2-3 tygodnie wciąż pojawiają się oferty pracy na olx na te same stanowiska. Jeżeli nie chcesz tracić czasu to po prostu nie idź na rozmowę, zresztą i tak przyjmują większość osób, bo ciągle się ktoś zwalnia.

Świnna Poręba

Pracuje ktoś w Woodica Świnna Poręba ? jakieś opinie ?

Rafalnix
@Świnna Poręba

Witam. Dostałem u nich również oferte pracy, kierowca kat. B. Tez jestm ciekaw opini

Mafi

No coś w tym jest co mówisz. Zostałem zatrudniony na stanowisko kierowcy ale nie doczekałem się ani jednej trasy bo po trzech tygodniach się zwolniłem a żeby jechać w trasę trzeba było przepracować miesiąc czasu na montażu. Po tym co tam widzialem to niezły (usunięte przez administratora)tam jest ale i też zerowa organizacja... więc przypuszczam że za kierownicą było by to samo i całodobowy rozładunek mebli

Patrycja

Kto układa grafik?

Zostaw merytoryczną opinię o Made Of Wood Group Surmiak Mateusz - Świnna Poręba

• Jak się pracuje w Made Of Wood Group Surmiak Mateusz?

Zobacz opinie na temat firmy Made Of Wood Group Surmiak Mateusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Made Of Wood Group Surmiak Mateusz?

Made Of Wood Group Surmiak Mateusz