Opinie o Radbud Tomasz Radomski w Pieniężno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radbud Tomasz Radomski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radbud Tomasz Radomski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radbud Tomasz Radomski w Pieniężno

Solidnie i rzetelnie wykonane prace, firma godna polecenia. Współpraca na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!!!

@Michał

Co Ci remontowali?

@Zainteresowany

Droge z kuchni do pokoju. Asfalt polozony perfekcyjnie a krawezniki z kosci sloniowej, sa w poziomie po dzien dzisiejszy

Bronek
@Michal

Nie wiesz czy klada chodniki? U mnie w kuchni brakuje chodnika I dochodzi do kolizji w okolicach lodowki.

@Michal

Kości słoniowej? To legalne czy materiał tak potocznie się nazywa?

@Urszula

To tylko nazwa potoczna. Tak naprawde jest zrobiony z kwarcu, ktory wydobywaja recznie na pobliskich dzialkach komunalnych. Pc. Tylko nikomu nie mow ;-)

@Michal

Nie no co Ty będę milczeć jak grób! ;) A tak już naprawdę całkiem poważnie to jakie materiały tutaj wykorzystują, jak z jakością?

@Urszula

Materialy z gornej polki, tej najwyzszej na mtora trzeba wjezdzac winda. Rodzaje materialow, w zaleznosci od danej pracy. Sa wybuchowe I pornograficzne ale rowniez budowlane oraz genetyczne. Co chcesz remontowac? Postaram sie pomoc jak moge

Urszula Nowy wpis
@Michal

Jeju ale możesz najpierw zacząć pisać już tak poważnie? Bo teraz to nie wiem czy masz taki żartobliwy styl wypowiedzi (co serio jest zabawne ;) ) czy wkręcasz po prostu. Mnie interesują sprawdzone informacje, a jeśli ich nie dostaję od Ciebie to szkoda naszego wspólnego czasu tutaj. Czyli za materiały drogo wychodzi? Jak je kupuje to można podać swoje dane firmowe, żeby na mnie na fakturę je brać?

Michal Nowy wpis
@Urszula

Urszula pozdrow Agate, powiedz jej ze smiech to zdrowie ;-). Z tymi fakturami, to zapewne kwestia dogadania. Co do dialogu ze mna, to mala katapulta w kraine smiechu I pogody...przynaniej tak mi sie wydaje. Co chcesz remontowac? Chetnie cos doradze, z przymrozeniem ok oczywiscie.

Urszula Nowy wpis
@Michal

Ok, ale kim jest ta Agata? ;) Łazienka cała do zrobienia, drzwi do zamurowania z jednej strony, sufit podwieszany, prysznic ze spadem. Ogarną to tutaj? Bo w innym mieszkaniu jak robili ten prysznic to woda niestety stoi i słabo schodzi, nie wiem od czego to zależy

Michal Nowy wpis
@Urszula

Agata to ta wiesz...zreszta nie wazne. Lazienku nie rob, wyszly z mody I ludzie przestali sie myc. Drzwi do zamurowanie z jednej strony? Tak sie nie da I trzeba bedzie zbudowac most nad tymi drzwiami prowadzacy do podwieszanego sufitu. Na jakiej wysokosci chcesz go zawiesic? Ja propunuje wysoko, co wiaze sie z pieknym widokiem na miasteczko.

Pudłowska

Bardzo słaba jakość wykonania nie polecam

Jan
@Pudłowska

Jakaś kpina!!!! Firma bardzo solidna. Polecam!

Justyna
@Pudłowska

Proszę się nie podszywac pod moje nazwisko Panie Rafale! Grozi to konsekwencjami prawnymi! RADBUD to bardzo solidna, uczciwa i dokładna firma z dużym doświadczeniem, nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, wysokiej klasy materiałów, atrakcyjnymi cenami oraz doradztwem na każdym etapie współpracy. Polecam!

Police
@Justyna

Pani Justyno, prosze sie z nami skontaktowac w celach przesluchania. Zajmujemy sie walka z przestepczoscia zorganizowana w internecie, a tu mamy prqwdziwa mafie. Pudlowska aka Twardy dysk, prowadzi gangiem piratow komputerowych I drogowych rowniez. Jest scigana czerwona nota Interpol jak I proboszcz kosciola za rzekome skradzione zdjecia ministrantow z prywatnej kolekcji, jest za to wyznaczona nagroda co laska nie mniej niz 500zl

@Police

Poważnie? Ale ich działalność przestępcza ogranicza się do internetu? Nie są groźni fizycznie dla otoczenia czy jednak należy się ich bać w tym kontekście? :(

Police
@Urszula

Prosze sie nie martwic, gang zostal rozbity I popchniety do odpowiedzialnoaci kernej. Szef grupy uslyszal wyrok dozywocia, a jego poplecznicy po 150 lat pozbawienia wolnisci oraz zwrot skradzionych rzeczy wraz ze zdjeciami minustrantow

Jan

Rzetelna firma godna polecenia. Polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Radbud Tomasz Radomski - Pieniężno

Radbud Tomasz Radomski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Generalska 24
    14-520 Pieniężno