Opinie o Meble Galleo Szymon Gąsiorski w Kalwaria Zebrzydowska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Meble Galleo Szymon Gąsiorski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Meble Galleo Szymon Gąsiorski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Galleo Szymon Gąsiorski w Kalwaria Zebrzydowska

FIlson Nowy wpis

Stół na wymiar dokładnie taki jak chciałem wykonany w firmie Galleo z Kalwarii Zebrzydowskiej. Jakość świetna, ceny ok. Serdecznie polecam.

filip

Po długich poszukiwaniach odpowiednich krzeseł trafiłam na firmę Galleo i nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie jestem nimi zachwycona. Profesjonalizm widać w każdym detalu, niezwykle dokładna i estetyczna praca włożona w wykonanie tych krzeseł . Piękne podziwiam je każdego dnia. Domówiłam kolejne. Szczerze polecam będziecie mega zadowoleni. Pozdrawiam

Ewelina
@filip

A powiedz proszę jak one do dziś się sprawują?

Kasia Nowy wpis
@filip

Zgadzam się z opinią. Zamówiłam i również jestem zadowolona :)

Zamówiliśmy hokery do nowej kuchni (czarne nogi, czarna eko skóra, pikowanie kryształkami, kołatka i pineznki w kolorze chromu) :) Gdy dotarły byliśmy w mega pozytywnym szoku. Są przepiękne, prezentują się bardzo luksusowo i gustownie. W rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż jak sobie wyobrażaliśmy. Wykonane perfekcyjnie. Czas realizacji bardzo szybki. Na pewno zamówimy coś jeszcze :) Polecamy!

Julia Nowy wpis
@Kasia

A cena warta tej super jakości?

Kasia Nowy wpis
@Julia

Dla mnie warta. Mam wizualnie i jakościowo to czego chciałam, a nawet lepiej niż się spodziewałam.

Ewelina

Z dawnych opinii wynika, że niby nie uwzględniali tutaj reklamacji na oferowane mebelki. Po latach jednak pojawiła się odnośnie ich jakości jak najbardziej pozytywna opinia. Rozumiem, że po latach obsługa klienta i jakość zostały tutaj dopracowane czy dalej meble pozostawiają jednak po sobie wiele do życzenia? Ktoś ostatnio może tu coś kupował i oceni?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Meble Galleo Szymon Gąsiorski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Zadowolona klientka

Współpraca na 5- ęć gwiazdek.Krzesła przepiękne ,bardzo ładnie wykonane , głębokie pikowania ,takie jak chciałam. Profesjonalne podejście do klienta. Dziękuje i pozdrawiam .

Niezadowolony Klient

Firma nie uwzględnia ZADNEJ reklamacji (nawet nie odpowiada na nie, podczas telefonicznej rozmowy w przypadku braku argumentów, rozłącza się). Nie jest w żaden sposób otwarta na Klienta, kieruje się własną nieomylnością i odsyła do rzeczoznawców. Proszę mieć to na uwadze, przy jakimkolwiek zakupie - wszystko jest winą Klienta, ewentualnie uszkodzeniem mechanicznym.

Klient
@Niezadowolony Klient

Dokładnie mam to samo . Proszę się dwa razy zastanowić zanim cokolwiek u tego Pana zamówicie. Zero rozmowy, ja dostałam krzesła w zupełnie innym odcieniu a oczywiście to była wina belki materiału dopiero po domowieniu jednego krzesła okazało się że dostała krzesło w odpowiednim odcieniu. Szok i nieodowierzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Galleo Szymon Gąsiorski - Kalwaria Zebrzydowska

Meble Galleo Szymon Gąsiorski
  • Zjednoczenia 22