Opinie o Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko w Gałków Mały

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko w Gałków Mały

Misiek Nowy wpis

Dziwna firma, pierwszy raz mi sie zdażyło pracować na międzynarodówce, że kierowca odbiera od jednego klienta w Hiszpanii lub Niemiec konkretnie Barcelona- Frankfurt ogromne kwoty pieniędzy… różnie między 5-6 tyś euro!! Podobno są to kwoty uzbierane z kilku transportów… jednego miesiaca albo odebrałem około 15 tyś euro i przywiozłem do PL albo Krzysiek - właściciel firmy dojeżdża do Niemiec i je odbiera. Uważam że nie mamy przystosowanych samochodów do przewożenia takiej gotówki a tym bardziej jak sie bronić w przypadku włamu. Zaznaczam że ta gotówka nigdzie nie jest zaznaczona w papierach że sie ją odebrało.. więc w razie co to robi sie problem. Sytuacja udokumentowana zdjęciami.

Kultura Pani Sylwii i jej męża to katastrofa, klnięcie rzucanie obelgami do telefonu, (usunięte przez administratora) poziom nie do opisania, transport wykonany bez przestrzegania dat itd. Serdecznie odradzam

@Marta

Pani Marto jak w końcu pani zapłaci za transport to może pani sobie pisać co się pani podoba Kierowca któremu wysyłała pani swoje zdjęcia w bieliźnie bardzo panią pozdrawia szczególnie po rozładunku i spędzeniu weekendu

Brygida

Uwaga na firmę transportową Gabaryty.eu i jej właściciela Krzysztofa Kawałko i firmę transportową Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko. Pan Kawałko sprzedał nam się jako uczciwy właściciel firmy, kochający mąż i ojciec. Pierwsze zlecenie wykonał bez zarzutu (ale też bez rachunku). Potem się zaczęło: pożyczył (w kwietniu tego roku) od nas pieniądze (2000€), które wysłaliśmy na konto jego zony. Ponoć nie miał możliwości z Hiszpani posłać zonie pieniędzy na utrzymanie. Mieliśmy się rozliczyć przy następnych zleceniach. Niestety pan Kawalko zlecenia nie wykonał i pieniędzy nam nie chce oddać. Musieliśmy inna firmę zaangażować i ponieść nowe koszty. Uważajcie na te firmy. Nie bądźcie tak naiwni jak my.

@Brygida

Dziękuję pani Brygido za komentarz Państwa sprawa o której pani pisze została umorzona przez organy Policji z uwagi na fakt że taka sytuacja nie miała miejsca pozdrawiam Krzysztof

Niezastraszony

Przestroga dla wszystkich chcących podjąć się pracy kierowcy w tej firmie !! Z pozoru na początku państwo mili, do rany przyłóż , niestety to tylko przykrywka… poziom kultury osobistej sięga dna, zarówno Pani Sylwia jak i jej mąż Krzysztof klną, obrażają pracownika, psychicznie męczą, są mściwi a po zakończeniu współpracy również zastraszają pobiciem i próbują naciągnąć na koszty które nie zostały spowodowane pracą pracownika. Obarczają winę za to że pękła szyba w samochodzie przez kamyk - gdzie tak naprawdę jest to zdarzenie losowe i mają na to ubezpieczenie. Codzienne trasy po 1000-1200 km, po 13-15 h jazdy i 3-4 h snu. Chcąc negocjować ilość snu wielokrotnie usłyszałem „przestań pier….ć” Prowadzą przeprowadzki z szemranymi osobami na terenie Hiszpanii, gdzie sam przekonałem się o tym będąc napadniętym ,a w skardze dostałem chamską nijaką odpowiedź że powinnienem sie lepiej pilnować. Firma została zgłoszona do PIP oraz na policje ze względu na zastraszenia fizyczne!

@Niezastraszony

Panie Marcinie Miller dziękuję bardzo za opinie To że położył pan swoją firmę z detalingiem bo woził pan w odkurzaczach narkotyki to że do pana rodziców wjechali policjanci to mógł pan też napisać oraz to że będąc w trasie zwiedzał pan sobie kościoły robił zdjęcia będąc na Francji oraz Hiszpanii a także to że zjechał pan z trasy otrzymał wypłatę i raptownie w dniu wyjazdu nie może pan wyjechać a 2 miesiące płaciliśmy za pana ZUS Dodatkowo mógł pan też napisać o tym że nie stosuje pan do znaków drogowych jedzie pan z telefonem w łapie czym uchwycił pana fotoradar na terenie Niemiec Na terenie Austri rozbił pan jedna szybę w aucie i jedna na terenie Polski czyli były 2 szkody z pana udziałem brud smród w nowych autach bezwgledu na fakt którym by pan jeździł Jechał pan 9h:33 minuty za dodatkowe 100€ które pan otrzymał od klienta jako napiwek a więc pana wypociny nijak się mają do pana opisu Dlatego dziękuję bardzo za to że rozwiązaliśmy z panem umowę za porozumieniem wypłatę pan otrzymał na czas czym pan to potwierdził swoim podpisem własnoręcznym Zapraszam Pip i policję do kontroli dokumentacji Tylko pan musi też rozliczyć się z tych lewych sprzatan aut kompletow wosków polerek i nie placeniu ZUSU za swoich Pracowników w pana firmie która pan musiał zamknąć przez policję bo był pan poszukiwany gdzie nawet leasing zabrał panu auto forda connect Pana opinia jeszcze bardziej mobilizuje mnie do większej ilości pracy z ludźmi na poziomie Dziękuję za opinię która jest nie zgodna z prawdą

Czy po rozmowie w Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko - Gałków Mały

• Jak się pracuje w Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Transport Międzynarodowy Sylwia Kawałko