Opinie o BMW Auto-Handel Marek Brudek w Łagów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BMW Auto-Handel Marek Brudek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BMW Auto-Handel Marek Brudek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMW Auto-Handel Marek Brudek w Łagów

F10 Nowy wpis

Marek sprowadza tylko Bmw i na tą chwilę tylko na zamówienia indywidualne. Zawsze pewniaki. Ja mam już 4 auto od niego. Polecam jak mało kogo w tej branży. Znamy się już dobre 10lat. Polecam !

Ewelina Nowy wpis

Z opinii widać, że ludzie są zadowoleni z kupna bmw tutaj w firmie. To dobrze, widocznie gość raczej nie oszukuje. Zastanawiam się czy tylko bmw można u niego kupić czy czasami udostępnia na sprzedaż też inne marki aut?

Emilia Nowy wpis

A czy ten pan zatrudnia pracowników? Za niedługo mój mąż będzie się za pracą rozglądał, a tą firmę mamy niedaleko. Mąż też jest miłośnikiem BMW.

Monia Nowy wpis

Mój zakup to bmw X5 40d F15. Obsługa i auto perfekcyjne ! Pozdrawiam panie Marku.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BMW Auto-Handel Marek Brudek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bioły

Mój zakup u Pana Marka to BMW X1 w lutym tego roku. Wzorcowa obsługa i świetny egzemplarz dokładnie taki jaki zamówiłem. Dzięki i polecam innym.

Grzesiek

Koleś ma pojęcie o tym co robi. Niesamowita wiedza na temat marki BMW. Auto od niego sprawuje się bez zarzutu już 10 miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Auto-Handel Marek Brudek - Łagów

BMW Auto-Handel Marek Brudek
  • Zapłotnia 7