Opinie o Pochłopień Dariusz Filar w Inwałd

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pochłopień Dariusz Filar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pochłopień Dariusz Filar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pochłopień Dariusz Filar w Inwałd

Jak wygląda ścieżka kariery w Pochłopień Dariusz Filar? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jakie są warunki zatrudnienia w Pochłopień Dariusz Filar?

Orzeł Nowy wpis

I gdy Odeszłem nie zapłacił mi za ostatni przepracowanie miesiąc

Anetka Nowy wpis
@Orzeł

A kiedy to było?

Jaki jest styl zarządzania w Pochłopień Dariusz Filar?

Komornik

Taki, że firmy nie ma i ma komornika na głowie.

Bałagan zamknięty

Bałagan zamknięty, ciekawe czemu?

Aneta
@Bałagan zamknięty

Bałagan? Chodzi Ci, że firma została zamknięta? Skąd to info?

Anetka
@Aneta

Z rejestru.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Pochłopień Dariusz Filar na stanowisko Administrator nieruchomości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Nie polecam. Straciłem pieniądze o nerwach nie wspomnę. Przez tego pana nadal nie mam dokończonego remontu. Nikt nie chce się podjąć poprawek po panu Dariuszu. Ja zgłosiłem go do Urzędu skarbowego. Też tak zróbcie. Niech dobiorą się do niego. Prawnik u którego byłem wskazał tylko jeden sposób by coś odzyskać. Pozew zbiorowy i idzie do prokuratury.

JA

(usunięte przez administratora) , krętacz i (usunięte przez administratora) nie wspominając o braku kompetencji do budowlanki - omijać szeroko

Uwaga przestrzegam wszystkich! Czytajcie komentarze przed podpisaniem umowy , straciłem kasę i nerwy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pochłopień Dariusz Filar?

Klient

Tam pracują wyłącznie ludzie bez doświadczenia i wiedzy.

Maciej

Potwierdzam p Dariusz to oszust i złodziej Jestem za podjęciem działania wspólnie przeciwko takim firmom, w razie potrzeby mój nr 690 999 153

Też jestem osobą pokrzywdzona przez tą firmę proszę o podanie kontaktu przez osoby poszkodowane warto było by zareagować zbiorowo. Dlatego proszę o podanie kontaktu wszystkie poszkodowane osoby.

Karla

Zdecydowanie nie polecam. Nie dajcie się wyrolować. Pieniądze chcą z góry a później same problemy. Firma nie wywiązuje się z terminów, jeśli już coś uda się im zrobić okazuje się że trzeba poprawić i zaczyna się kilkukrotne poprawiane które nie kończy się sukcesem. Właściciel niepoważny człowiek, czasami miałam wrażenie jakby nie miał pojęcia co robi, o czym mówi. My po kolejnych opóźnieniach i nieudolnych poprawkach, kazaliśmy firmie zabrać swoje rzeczy i wynieść się. I uwaga mieliśmy duży problem żeby znaleźć firmę która podejmie się kontynuacji, każdy po zobaczeniu co zostało zrobione mówił że jest to zmarnowany materiał i nie weznie odpowiedzialności za kontynuację. Skończylo się na wynajęciu firmy która zdemontowała elementy zamontowane przez firmę Filar i wszystko zaczynaliśmy od nowa. Oczywiście nie wspomnę o sporych dodatkowych kosztach.

Amanda
@Karla

Podpisuje się obiema rękami u nas dokładnie taka sama sytuacja, niewywiązanie się z terminu i ciągłe poprawki wszystkiego nie wspomnę już o ogromnej zaliczce na poczet materiału (rzekomo w promocyjnej cenie) (usunięte przez administratora) Prawnik już wynajęty zapoznaje się ze sprawą. Niestety opinie o panu pojawiły się po podpisaniu przez nas umowy.

Wybierając firmę budowlaną proponuje podzwonic po okolicznych skladach betoniarniach można sie dowiedzieć ile która ,,firma'' ma długów oraz materiału wzietego na kreche. Nie bądźcie naiwni.

Potwierdzam to co klara napisala miałem te same problemy . Warunkiem podpisania umowy bylo wplacenie ogromnej kwoty pieniędzy na rezerwacje cen materiałów, okazalo sie ze nic nie jest zarezerwowane firma nie wywiązała sie z niczego na dodatek niechce zwrócić pieniędzy. Wyrzucilem tę firmę lecz szkody które wyrzadzili musiałem naprawiać na wlasny koszt . Inne firmy widząc co zrobila firma Filar nawet nie chciały kontynuować budowy. Moje slowa popiera ekspertyza rzeczoznawcy budowlanego, który sporzadzil dokumetacje z prac wykonanych przez tę firmę. Jak można wylać płytę fundametowa o metr za krótką.... krzywizna plyty sięga nawet 10 cm juz nie wspomnę o zepsutym materiale bo wymurowali o 2 pustaki za wysoko a potem ubijali to siekierą. Na dodatek jeszcze przed wylaniem płyty fundamentowej wykonawca chciał od nas kolejne 20tysięcy na zakup dachówki, gdyż twierdzil ze ma dobre ceny. Na szczęście nie zgodzilismy sie na to, caly czas slyszelismy ze zdąrzy wywiązać sie z umowy lecz do 31.12.2019 dom miał byc przykryty i wprawione okna. Pod koniec roku wyrzucilismy tą firmę gdyż utkneli na etapie piwnic, ściany krzywe zaprawa wysypuje sie z fugi bo szkoda bylo kupić cement a pozatym jak można wymieszać solidnie zaprawe wiertarką za pomocą mieszadła do kleju. Nikomu nie polecam.

Lena

@Karla Ale przecież to forum pracownicze więc zastanawiam się skąd pomysł zostawiania tu takiego wpisu?

Damian

Damian piszesz to jako klient czy moze w ogóle niemiales styczności z tą firmą ? Gdyż widziałem kilka prac tej firmy i to jedno wielkie nieporozumienie na dodatek wystarczy porozmawiać z firmami które działają w okolicy i poprawiają błędy tej firmy . A i porozmawiaj z innymi inwestorami nie trudno ich znaleźć nikt z kim rozmawiałem nie poleca tej firmy wręcz przeciwnie.

Klient

Witam u mnie pan Dariusz wykonywał ogrodzenie i jestem bardzo zadowolony wszystko dokładnie i szybko zrobione uważam ile ludzi tyle opinii wszystkich ludzi się nie zadowoli ja firmę polecam

Damian

Witam rozmawiałem z kilkoma osobami u których pracowała ta firma ani jedna osoba nie wyraziła pozytywnej opini wręcz przeciwnie polecam każdemu by dobrze przemyślał czy wybrać tą firmę negatywne opinie pracowników oraz klientów świadczą same o sobie .

Klient

Witam firma ta pracowala umnie z niczego się nie wywiazala a to co zrobila to jedna wielka porażka. Co chwile nowi pracownicy sciany wymurowane na piasku i wodzie stawiane i rozbierane chyba z 15 razy bo wlasciciel tej firmy nie umial tego rozmierzyc. Skończyło sie wyrzuceniem przezemnie tej firmy . Kilka miesiecy nerwów . To najgorsze co mnie spotkalo to ta firma.

Kosmo

Dla mnie to firma godna polecenia wszystko na najwyższym poziomie.

Paulina
@Kosmo

Piszesz to jako klient firmy Filar, czy ich pracownik? Jeśli to drugie, to może zechcesz podzielić się informacjami o warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy? Jak oceniasz zarobki i atmosferę?

Co wiecie nowego o pracy w firmie Pochłopień Dariusz Filar w miejscowości Inwałd? Twoja opinia jest ważna! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie?

Witam. Nie polecam nikomu.

A

Nie polecam.Pan Dariusz nie dotrzymuje terminów.nie słowny. Praca źle wykonana.

Zostaw merytoryczną opinię o Pochłopień Dariusz Filar - Inwałd

Pochłopień Dariusz Filar
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Romerów 1
    34-120 Inwałd