Opinie o Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły w Gliwice

Czy Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Olga Nowy wpis

A co się stało, nie dostawałeś pensji, że masz wyrok? Napisz, co się stało więcej, bo nie wiem, czy składać cv :/

byly pracownik Nowy wpis
@Olga

nie zapłaciła zobowiązań jest winna podan 6000 zł sad nakazał zaplacic ale pani Agnieszka niema nic na kocie i caly czas unika zaplaty. co jakis czas komornicy sprawdzaja czy cos ma ale udaje ze nie i wszystko jest zapisane na kogos innego. zwykla oszystka

Gość Nowy wpis

Czy ktoś ma jakieś wieści co się dzieje z Agnieszka Kurzeja obecnie ? Było widomo że (usunięte przez administratora) jest pelne i się wylało niech jak najwięcej osób się dowie o działaniu i przekrętach które poczyniła trzeba to zgłaszać na policję wszystkie osoby które syracily pieniądze przez Kurzeja

Wszyscy którym Agnieszka Kurzeja winna jest pieniądze i nie mogę ich odzyskać ponieważ Kurzeja nie posiada nic co by mogło pokryć długi powinni założyć tej Pani sprawę karną w prokuraturze żeby się nie uchyliła od odpowiedzialności to jedyna opcja żeby ją dosięgła jakaś kara.

Czy w Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły zatrudniani są obcokrajowcy?

Agnnieszkka to (usunięte przez administratora) ma spray sadowe i unika odpowiedzialności, oczywiście do czasu.

Tomasz

Za co te sprawy są pozakładane? I kiedy będzie jakiś wynik?

@Tomasz

Głownie za niepłacenie zobowiązań. Faktur, pensji itd.

Tomasz
@były pracownik

No i co, ktoś już miał jakieś rozwiązanie, sprawa się zakończyła?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy ktoś wie pod jakim adresem obecnie się znajduje Pani Kurzeja?

@Anonim

Z tego co mi wiadomo firma jest zarejestrowana w biurze rachunkowym Białej Bramy 10 / 3 Wnieśli sprawę do sądu pozywając zarząd - sprawa tkwi w sądzie od lutego....

@GT

A kto ich pozwał do sądu?

@GT

Kurzeja dalej działa w branży gastro i (usunięte przez administratora) ludzi i klientów?

@Anonim

nasza sprawa u komornika zobaczymy co dalej

byly pracownik
@Anonim

My pozwaliśmy ja do sadu mamy nakaz ale Agnieszka poukrywała majątek oficjalnie nic niema tel kontaktowy do nas 883-061-554.

GT

Pani Agnieszka, Jest pusta i pracuje na najniższej aby nie móc jej nic zabrać. Również wykazuje żadnego majątku. Komornik nie mógł ustalić majątku. Pani zobowiązania wobec wszystkich. Co 3 lata można brać komornika aby ustalił majątek.

@GT

Gdzie pracuje ta (usunięte przez administratora) i zlodziejka?

@GT

Widziałem Panią Kurzeja kilka dni temu uśmiechnięta i zadowolona nie wyglądała na zmartwiona swoimi długami wobec ludzi których (usunięte przez administratora)

catering

UWAGA Firma nie spłaca zobowiązań, zamawia usługi oczywiście na termin płatności i nie płaci. Po udanym kontakcie telefonicznym obiecuje ze zapłaci i nic. Nasza sprawa oddana do komornika.

JA
@catering

Nasza też oddana ale to nic nie da bo spółka jest goła. Podobno można pozwać zarząd spółki mają ich dane z KRS.

@JA

Witam trzeba będzie tak zrobić nie można darować oszustom

@catering

Miła Pani Agnieszka K. Zawsze tak robi obiecuje obiecuje i nic nie płaci od lat a dlugi rosną i nikt nie odzyskuje swoich pieniędzy ostrzegam!

@catering

Nie Wasza firma jedyna czeka na pieniądze a pani Agnieszka jeździ Ładnym audi r niebieskim i się śmieje z nas Wszystkich czekających od dawna na swoje pieniądze ,ile jeszcze osób i firm zostanie oszukanych Media szeroko rozumiane zostaną poinformowane o tej firmie i pani Agnieszce K. Oraz inne organy prawne radzę się zgłaszać i ostrzegam!

@catering

Jaka usługę wykonywała Wsza firma ?(usunięte przez administratora)

@Prezes

Może pozew zbiorowy wystosować ? Czekam na dane z KRS odnośnie adresów zameldowania zarządu ale obawiam się że mogą być wirtualne.

Tim
@catering

Czyli ta Pani dalej tak działa od lat ?Jak to jest możliwe?

Anonimowy
@GT

Proszę Państwa,proponuje pozew zbiorowy i założyć sprawę karną tej Pani,może się odechce wyłudzania i (usunięte przez administratora)ludzi.To co ta „restauratorka” robi to trzeba nazwać po imieniu-złodziejstwo.Kto chce,może podjechać osobiście i porozmawiać kiedy owa dama odda pieniądze,choć szczerze w to wątpię ponieważ tyle co Pani Agnieszka ma długów to chyba ona sama nie wie.Adres pod którym wynajmuje mieszkanie:ul.Szafirowa 57H/25,Gliwice.Przepraszam,nie wynajmuje,a przebywa,bo z tego co wiem to jest bez grosza i chodzi pożyczać od innych pieniądze.Powodzenia w odzyskiwaniu Waszych pieniędzy.

@Anonimowy

A za co jest Panu winna pieniądze?

@Anonimowy

Kto pożycza pieniądze niech Uważa bo ich nie odzyska

@Anonimowy

Pani Agnieszka obieca wam odsetki a później nic nie odzyskacie tylko będziecie słuchać różne wytłumaczenia i obietnice Ostrzegam

@catering

Pani Kurzeja dalej tak działa czy już chyba jest spalona w branży gastronomicznej myślę że już nikt nie będzie chciał z nią robić interesów

Olo

Czy ktoś odzyskał pieniądze od pani Kurzeja czy ta Pani się ukrywa i nie zamierza spłacać swoich długów może ktoś ma jakieś informacje?

Czy w Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły panuje luźna atmosfera?

Witam pytacie o atmosferę u osoby która nie wypłaca pieniędzy i (usunięte przez administratora) ludzi. Proszę sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie. Uważajcie na panią Agnieszkę. Pozdrawiam

Krzysiek

Prośba do Wszystkich którzy stracili swoje pieniądze w wyniku działań Pani restauratorki Agnieszki Kurzeja z firmy Scenana smaków lub innej ponieważ nazwy firmy i dane były zmieniane. Mianowicie proszę pisać w jaki sposób ta Pani (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze więcej szczegółów działania tej Pani żeby ostrzegać inne osoby.

@Krzysiek

u nas mimo podpisanej umowy, nie zapłaciła za usługi. Sprawa w sądzie wygrana na spółkę, ale spółka nie wypłacalna. Teraz pozwany zarząd.

@GT

Ta Pani dalej prowadzi swoją firmę?

@GT

jedna wielka (usunięte przez administratora) nie zapłaciła wystawionej faktury. jak odbierze telefon bo nie zna numeru obiecuje ze zapłaci i to już trwa ponad rok. tel do (usunięte przez administratora) dla informacji poszkodowanych 535-661-535 scena smaków Agnieszka Kurzeja

Ciekawe ile osób czekających jest na pieniądze od tej Pani?

@Anonim

z tego co wiem to Scena Smaków jest zawieszona (usunięte przez administratora)

GT

Pani zmieniła nazwę na RESTAURACJA/CATERING SCENA SMAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i jest dłużna pieniądze. Mimo wyroku sądu ciężko odzyskać dług, puste konto firmowe. Firma zmieniła lokalizację na biuro rachunkowe ( pewnie adres wirtualny )

@GT

Ciekawe jak ta firma działa jeśli zalega z płatnościami u tylu podmiotów, firm i innych osób i ma puste konta jest to dziwne na jakiej zasadzie ta pani funkcjonuje a wiem że dlugi są kilku letnie nawet

@GT

Zachęcam byłych i obecnych pracowników aby zabrali głos co tam się dzieje bo nie jest możliwe żeby nic nie wiedzieli co się wyrabia w tej firmie a i tak będą o to pytani w odpowiednich instytucjach urząd skarbowy panstwowa inspekcja pracy i prokurator jeśli milczą to są odpowiedzialni razem z Panią Agnieszką !

@GT

Jaki jest termin Waszej faktury ,płatności czy pożyczki u Pani Agnieszki K.?

@Anonim

Mamy zaległe płatności od grudnia 2019 do lutego 2020 wtedy została wystawiona ostatnia faktura.

Anonimowy
@GT

Proszę Państwa,proponuje pozew zbiorowy i założyć sprawę karną tej Pani,może się odechce wyłudzania i oszukiwania ludzi.To co ta „restauratorka” robi to trzeba nazwać po imieniu-złodziejstwo.Kto chce,może podjechać osobiście i porozmawiać kiedy owa dama odda pieniądze,choć szczerze w to wątpię ponieważ tyle co Pani Agnieszka ma długów to chyba ona sama nie wie.Adres pod którym wynajmuje mieszkanie:ul.Szafirowa 57H/25,Gliwice,przepraszam,nie wynajmuje,a przebywa,bo z tego co wiem to jest bez grosza i chodzi pożyczać od innych pieniądze.Powodzenia w odzyskiwaniu Waszych pieniędzy.

@Anonimowy

Skąd Pan tyle ma informacji bo Ja nic nie wiem, co ta Pani teraz robi a jest mi dłużna pieniądze dużą kwotę

Tak czym więcej osób to zrobi to może prokuratura zajmie się tym bardzo poważnie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły?

A czy można prosić o informację czy Pani Agnieszka zatrudnia pracowników? i pod jakim adresem można ją znaleźć?

Co słychać w firmie Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły w mieście Gliwice? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba, w firmie Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły, który ma jakieś info?

GT

zmieniła nazwę i ma wspolnika - RESTAURACJA/CATERING SCENA SMAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

marcin

Pani agnieszka nie spłaca zobowiazań. Mimo wielu wezwan tylko obiecyje ze zaplaci za tydzien i tak od paru miesiecy. UWAZAJCIE a uslugi badz towar wykonujcie tylko przy platnosci z gory.

@marcin

Jestem w tej samej sytuacji Uważajcie bo nie odzyskacie swoich pieniędzy od tej Pani(usunięte przez administratora) jest niewyplacalna

Asia
@Krzysiek

Właścicielka nie placi zobowiązań i jest winna pieniądze kilku osobom. Nie dajcie się naciągnąć!

@marcin

Myślałem że już wszyscy o tym wiedzą że Pani Agnieszka właścicielka nie płaci, ale widać że takie opinie może pomogą w przyszłości innym.

@marcin

Myślę że, to nie przypadek że ta firma zmieniła parę razy swoje dane i nazwę "siedzibę oraz udziałowców unika spłacania swoich zobowiązań w ten sposób celowo Uważajcie!

Tim

szybkie reakcje chyba więcej osób czekających na swoje pieniądze się odezwie

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły - Gliwice

• Jak się pracuje w Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły?

Restauracje Agnieszka Kurzeja-Wesoły
  • Zwycięstwa 42