Opinie o Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny w Warszawa

Karolcia Nowy wpis

Liczę na opinie od samego zespołu względem warunków pracy w Kancelarii. Czy starają sie z nimi iść jak najbardziej na rękę? Na jakiej umowie w praktyce można sie przyjąć czy ta o prace będzie opcjonalna?

Agata

nieodpowiedzialny człowiek, nie polecam. Wydałam mnóstwo pieniędzy, a sędzia dał niższy wyrok niż chciał pan Nadwodny, to kpina, nie był przygotowany do sprawy, nawet nie stawił się osobiście, lecz wysłał swojego znajomego.

Paulina
@Agata

znajomego? ma Pani a na myśli jakiegoś pracownika? wiadomo ile osób obecnie jest zatrudnionych w kancelarii?

Adwokat Bartosz Nadwodny
@Agata

Szanowna Pani Agato, odpowiem wprost – nigdy moim mocodawcą nie była Pani o imieniu Agata, a co za tym idzie zapewne jest to wpis, który ma tylko i wyłącznie wpłynąć negatywnie w odczuciu innych na moje dobre imię. Bardzo bym prosił o przedstawienie Pani prawdziwego imienia i nazwiska abym chociaż w najmniejszym stopniu mógł się odnieść do Pani wpisu. Oczywiście jeśli nie chce Pani tego robić na forum publicznym to zostawiam do siebie adres e-mail: biuro@nadwodny-kancelaria.pl Co więcej treść Pani opinii jest wewnętrznie sprzeczna, co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nigdy razem nie współpracowaliśmy na stopie Adwokat – Mandant. Opisuje Pani, że miałem nie być przygotowany do sprawy, na którą się nie stawiłem. W związku z tym pozostaje wątpliwość…skąd Pani przekonanie, że byłem nieprzygotowany skoro nie byłem na sali sądowej? Co do stawiennictwa w Sądzie to oczywistym jest, że nie zawsze mogę to uczynić. Zatrudniam specjalistów, którzy posiadają taką samą wiedzę jak i doświadczenie zawodowe jak moje w osobach aplikantów adwokackich i adwokatów, którzy są zawsze przygotowani i wiedzą jak mają postępować przed Sądem. Chciałem w tym miejscu skierować Panią na stronę internetową mojej kancelarii, w której znajdzie Pani nasz zespół, który wraz ze mną prowadzi sprawy naszych klientów https://www.nadwodny-kancelaria.pl/o-kancelarii Dlatego też nie wysyłam „kolegów” tylko doświadczonych prawników. Pozdrawiam serdecznie Adwokat Bartosz Nadwodny

@Paulina

Dzień Dobry Pani Paulino, zespół naszej kancelarii złożony z adwokatów i aplikantów adwokackich znajdzie Pani na naszej stronie. Poniżej przesyłam link. https://www.nadwodny-kancelaria.pl/o-kancelarii Pozdrawiam serdecznie Adwokat Bartosz Nadwodny

Olga Bojarska

Pan Mecenas jest przy mnie od trzech lat w rożnych kwestiach i zawsze mogę liczyć na Jego wsparcie i empatię. Specjalista w wielu dziedzinach prawa, co najważniejsze jest Praktykiem ! co widać na salach Sądowych. Będę jeszcze korzystała z uług Pana Mecenasa - polecam bo taki Prawnik to skarb. Do tego całkiem przystępne ceny, dostępność dobra, terminowy, zaanagażowany z ogromnym sercem do Klienta. Dziękuję Panie Mecenasie Olga

@Olga Bojarska

Dzień Dobry Pani Olgo, chciałem tylko podziękować za dobre i przede wszystkim rzetelne oraz prawdziwe słowo z Pani strony. Pozdrawiam Adwokat Bartosz Nadwodny

Agnieszka

Wziął 12 tys i pogrążył klienta, sprawa była śmieciowa, doi kasę obiecuje gruszki na wierzbie a ludzie dostają wyroki. Kasta!

@Agnieszka

Szanowna Pani Agnieszko, jeśli to rzeczywiście jest Pani imię, z uwagi na Pani wpis przejrzałem listę prowadzonych spraw i z przykrością stwierdzam, iż nie miałem klientki o imieniu Agnieszka, tym bardziej za kwotę wynagrodzenia w wysokości 12 tys zł. Co więcej uważam, że skoro chciała Pani rzekomy temat pogrążenia przeze mnie Pani sprawy poruszyć na forum publicznym to wypadałoby przedstawić się z imienia i nazwiska, abym mógł odnieść się do Pani zarzutów. Polityka mojej kancelarii jest taka, że w przypadku zastrzeżeń do naszej pracy, zawsze staramy się problem rozwiązać z korzyścią dla obu stron a niestety jak pisałem powyżej nie miałem sprawy przez Panią opisanej. Jeżeli rzekomo miała Pani jakiekolwiek zastrzeżenia to zawsze można zadzwonić i wyjaśnić swoje wątpliwości (pozostawiam nawet swój nr telefonu 793 444 406). Na zakończenie mogę tylko podejrzewać, że Pani wpis jest po prostu nieprawdziwy lub konkurencja chciała mi podłożyć kolokwialną „świnię”. Pozdrawiam serdecznie Pani Agnieszko Adwokat Bartosz Nadwodny

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
jack

Proponuje studentom "pracę" na zasadzie wyzysku - 8h dziennie, 5x w tygodniu za 500 złotych miesięcznie. Jeśli nie ma się pieniędzy na pracownika, to się go nie zatrudnia, a nie składa propozycje urągające godności człowieka. Co więcej ten pan nie składa takich propozycji samodzielnie, lecz wysyła do tego swoje aplikantki - może jednak zdaje sobie sprawę co robi i mu wstyd? Tak czy owak, na pewno nie udałbym prawnikowi, który sam prawa (w tym przypadku prawa pracy i praw człowieka) nie przestrzega

Adwokat Bartosz Nadwodny
@jack

Szanowny Panie Jack, zauważyłem, iż Pana wpis jest z 16 lutego 2023 roku i w związku z tym śmiem twierdzić, iż zapewne pomylił Pan kancelarię, gdyż od bardzo długiego okresu nie przeprowadzałem naboru studentów do swojej kancelarii. Tym bardziej Pana wpis jest zastanawiający, ponieważ żadna osoba u mnie pracująca (czy to student, aplikant adwokacki lub adwokat) nie otrzymywała wynagrodzenia w wysokości 500 zł za cały etat pracy. Co więcej z Pana wpisu wyłania się niestety brak doświadczenia zawodowego, albowiem mieć pretensje do ewentualnego przyszłego pracodawcy, że osobiście się z Panem nie spotyka, tylko pomagają mu w tym doświadczeni pracownicy, w tym aplikanci adwokaccy, a więc ludzie, którzy zdali odpowiednie egzaminy i posiadają doświadczenie zawodowe, jest po prostu podejściem daleko nieprofesjonalnym. I w ostatnim słowie Panie Jack nigdy nie wstydziłem się za siebie jako pracodawca, gdyż zawsze swoje obowiązki jako pracodawca wypełniałem i będę wypełniał z należytą starannością. Na koniec chciałem życzyć Panu samych sukcesów zawodowych i aby znalazł Pan swoją wymarzoną pracę. Pozdrawiam serdecznie Adwokat Bartosz Nadwodny

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Nadwodny
  • Rymanowska 5