Opinie o Budmareks Maciej Syroka w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Budmareks Maciej Syroka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budmareks Maciej Syroka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmareks Maciej Syroka w Radom

Czy Budmareks Maciej Syroka zapewnia kartę multisportu?

Dominik dominik Nowy wpis

Jestem zadowolony, kasa na czas, wiadomo to skład trzeba się najeździć z towarem, ale szef ok

Henryk Nowy wpis

Wszystko okey

qwerty Nowy wpis

pracowałem ze 2 lata pensja byla zgodnie z terminem, nadgodziny były płatne, jak ktos lubi ciężarówki to może byc

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Budmareks Maciej Syroka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy Budmareks (usunięte przez administratora) Syroka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jerzy

Umowa o pracę, o zleceniu tam nie słyszałem

@Jerzy

No, że uop jest to stabilnie się wydaje ale ogólnie wiadomo czy elastyczni są? Zastanawiam się jak z warunkami w biurze, może można się ugadać na zlecenie?

@matrackiiii

wyjazdy radom i okolice, nadgodziny płatne

Janusz

Umowa o pracę, przelew na czas, 8-16

Jerzy Zawada

Trafiłem do firmy w 2017 i jestem do dzisiaj. Jak lubisz jeździć autem to to jest praca dla ciebie.

Ilona
@Jerzy Zawada

Super! No można powiedzieć, że dość długo już działasz. A jak zarobki? Są w porządku?

@Jerzy Zawada

Za dłuższy staż są jakieś podwyżki?

sawickiandrzej@wp.pl

dostawy po radomiu i okolicach głównie wsie można się przyzwyczaić kasa na czas

Truck driver

Polecam

Piotrek

Pracowałem krótko bi musiałem wyjechać ale praca Ok.

Krzysztof

Wszystko ok.

Tomasz XYZ

Pensja na czas. Robota spokojna, szef Ok.

Rozczarowany

Praca wydaje się być ok ale tylko wydaje, bo nie dane mi było sprawdzić. Pan właściciel ogłasza się na portalu ogłoszeniowym na O.. a proponuje pracę na czarno czyli bez jakiejkolwiek umowy. A najlepsza jest stawka, 10zł na godz. przy zatrudnieniu na czarno :) Praca na magazynie przy ciężarach, wózek widłowy, dostawy busem i w razie wypadku leżysz i kwiczysz.

Antek Pawlicki
@Rozczarowany

Praca od 8.00-16.00, wszystko do dogadania, polecam.

Polecam. Fajna bezstresowa praca od 8.00 do 16.00. Nadgodziny płatne, umowa. Ogólnie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Budmareks Maciej Syroka - Radom

• Jak się pracuje w Budmareks Maciej Syroka?

Zobacz opinie na temat firmy Budmareks Maciej Syroka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmareks Maciej Syroka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Budmareks Maciej Syroka
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 28 lok. 36
    26-600 Radom