Opinie o Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna w Warszawa

Bartek Nowy wpis

Najlepsze metody i sprzęt diagnostyczny chorób.

Paula Bwiz Nowy wpis

Polecam!

Amanda Nowy wpis

Polecam jeżeli potrzebujecie dobrego chirurga.

Nikosia Milczek

Wiem, że zawsze mogę tam przyjść i otrzymam fachową poradę.

Zygmunt Nowy wpis
@Nikosia Milczek

Tak Pan Jacek to super specjalista lubiący zarówno kontakt z ludźmi jak i zwierzętami.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mateusz

Super kontakt. Bardzo dyspozycyjny.

Polecam. Bardzo fajny, widać, że lubi swoją pracę i zwierzaki.

Irena N
@Marta

Pan Jacek wspaniały specjalista.

Oliwia i misiek

Polecam. Pod każdym względem gabinet super. Mimo nie raz niesprzyjających okoliczności lubimy to miejsce.

Maryla

Muszę powiedzieć, że dzięki Panu Jackowi mamy ostatnio spokojne noce bo choróbsko odpuściło. :)

Magda

Od lat sprawdzony, niezawodny i delikatny dla moich pupili.

Natalia J

Najlepszy gabinet weterynaryjny z przystępnymi cenami.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna?

Lutek

Spokojna praca i przemiła atmosfera.

Iza

Miły, uczynny i przede wszystkim dobrze wykształcony. Rozmowa z takim weterynarzem to mimo choroby zwierzaka sama przyjemność. Wielokrotnie korzystałam i nie ma żadnych zastrzeżeń.

Antoni

Korzystam z pomocy Pana Jacka w miarę potrzeb mojego czworonoga i jestem zawsze zadowolony.

Józef Kamil

Polecam. Weterynarz dobrze przygotowany do leczenia i opieki zwierząt.

Lena

Solidna opieka weterynaryjna z dobrą diagnostyką i cenami.

Janina

Mój pies jest zadowolony z opieki weterynaryjnej. Polecam.

Natalia

To prawdziwe szczęście spotkać takiego wterynarza

Polecam!

Doskonałe podejście do zwierzaków i widza na temat ich chorób.

Waldemar

Polecam. Nie zawsze udaje się trafić na tak dobry gabinet weterynaryjny.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna - Warszawa

• Jak się pracuje w Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna?

Jacek Olszewski Przychodnia Weterynaryjna
  • Władysława Raczkiewicza 31