Opinie o Mirosław Gwóźdź Rolmix w Psary

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mirosław Gwóźdź Rolmix. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirosław Gwóźdź Rolmix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Gwóźdź Rolmix w Psary

Widziałem ogłoszenie dla pracownika fizycznego. Doświadczenia nie mam, ale zaznaczone tam jest, że go nie trzeba. rozładunek i pakowanie raczej łapię, a te prace porządkowe to co to? Jakoś więcej się ogarnia i czy cały dzień to samo się robi?

Nowy Nowy wpis

Widzę ogłoszenie na kierowcę chciałem się dowiedzieć czy w tygodniu bywa się w domu i dlaczego odeszli poprzedni kierowcy bo widzę że kilka aut stoi

Praca ciężka, tak jak pisali? Chcę się upewnić, bo jeden Pan pisał, że był są slaby i chciałbym poznać sens tej wypowiedzi, zwłaszcza, że teraz wisiała niedawno oferta dla fizycznego, mam jednak problem by wejść w szczegóły, chyba już wygasła? Dowiem się zatem od kogoś tutaj jakie są stawki?

figo Nowy wpis

da się tam zarobić , ale ja byłem za słaby żeby się dopasować i odszedłem .

Czy po rozmowie w Mirosław Gwóźdź Rolmix rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Patruk

Intereduje mnie ile razy w tygodniu w domu jaka kwota na umowie jak są płacone urlopy

Patryk

Jak u was wygląda praca na wywrotkach ? Widzę ogłoszenie na kierowcę

@Patryk

Zastanawiam się tylko o co konkretnie pytasz. Co Cię interesuje jeśli o warunki chodzi?

Rolnik

Dużo wymagają od pracownika, ale jeżeli ktoś się udziela w firmie i ma chęć do rzetelnej pracy to otrzymuje wynagrodzenie zdecydowanie wyższe niż w innych firmach tej wielkości. Jeżeli ktoś już pracował w branży i jest chętny do pracy to może sporo zarobić. Nie jest to praca dla osób które myślą, że 8 godzin przesiedzą przy biurku i resztę mają w nosie. Za własne pomysły i własną inicjatywę Pan Mirosław i Pani Justyna potrafią docenić pracownika. ( Mnie wysłali np. w ramach premii na wyjazd do Meksyku na tydzień który przysługiwał szefowi dodatkowo otrzymałem auto służbowe na dojazdy do miejsca pracy (zaznaczam, że nie byłem przedstawicielem). Bardzo zróżnicowane zarobki w firmie w zależności od efektów. Praca jest wymagająca, ale się zdecydowanie opłaci.

Ewelina
@Rolnik

Cześć, niestety nie orientuje się w temacie zarobków w firmach danej wielkości. Czy przybliżysz ten temat? Ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie w Mirosław Gwóźdź Rolmix? Super, że firma docenia pracownika i za starania można liczyć na różne benefity.

M
@Rolnik

Człowieku co ty za głupoty wypisujesz ? Chyba się podszywasz pod zadowolonego pracownika :-)

@M

No co poniektóre osoby faktycznie szybko odchodziły, bo nie ma tam łatwo ( No, ale chyba tak wszędzie jest). Jednak patrząc na zarobki np. ''tych wybranych'' było tam naprawdę w porządku. Dajmy na to panią Martę lub np Iwonę. Ostatnio ją widziałem i dostała nowe auto służbowe ( na dojazdy do pracy oraz do Urzędów jako księgowa) Faktycznie bardzo dużo tam trzeba pracować fakt, ale zarobki były na tę okolicę były bardzo dobre. Trochę mało szkoleń jak ktoś chce się rozwijać do tego też się można przyczepić fakt. No, ale poza tym wspominam dobrze tę pracę.

Hahaha
@Rolnik

Za własne pomysły? Za własne pomysły to się tam dostaje po głowie, ma się nie kombinować, tylko robić wszystko tak, jak się do tej pory robiło... 10 lat temu... Wszystko długopisem na kratce. Zero myśli technicznej. Do tego siedzi się w klitce jeden na drugim. A jaki (usunięte przez administratora) Nawet nie ma gdzie zjeść. Nie mówiąc już o tym, w jakim stanie jest pakamera dla fizycznych. Nie marzcie nawet, że Was gwoździowie za coś docenią. Jest takie powiedzenie, że jak Cię nie opie...ją, to znaczy, że Cię chwalą. A tam opieprz...ją wszystkich non stop

Jasne
@Rolnik

Tak, można liczyć na większą kasę za zaangażowanie - pod stołem, broń boże na papierze i w zależności od widzimisię właścicieli.

Renata
@Jasne

a to zaangażowanie na czym musi polegać, aby otrzymać dodatkową większa kasę? :-)

Marzena
@Jasne

A dlaczego tak? Pracodawca wyjaśnia dlaczego macie w taki sposób wypłacane wynagrodzenie?

Justyna

Widzę, że firma docenia pracownika, który się angażuje. Interesuje mnie jak wygląda konkretnie to wynagrodzenie. Na jaką podwyżkę można liczyć?

Wiktor

@były pracownik a to nie ma stałej ekipy ?

Były
@Wiktor

Ludzie przychodzą i odchodzą jak się orientują jak się pracuje z właścicielami szczególnie spedytorzy co chwilę ktoś inny

Hahaha
@Były

Dokładnie. Spedytorzy to po 10 na rok.

SWÓJ

Najlepszo robota to na bizonie bo się wysoko siedzi i wszystko widać

Kierowiec

Najlepsz praca w rolmixie to w stodole!!!

@ja a jaki był powód waszego odejścia?

@Karolina

Dostałem pracę w większej firmie.

Psy

Człowiek (usunięte przez administratora),nie wypłaca pieniędzy nie odbiera telefonów nie polecam nikomu współpracy .Z daleka od takich ludzi !!!!

były
@Psy

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat.. pani (na dużą literę należy sobie zasłużyć) pseudo-kierownik kolejny dramat! omijać szerokim łukiem.. zatrudnionego czeka nerwica, kajanie się i strach czy na koniec miesiąca dostanie ustaloną wypłatę!

Niestety wszystkie te negatywne opinie są prawdziwe. Wraz ze mną były jeszcze cztery nowe osoby. Jak odeszłam po trzech miesiącach to już ich nie było, bo także odeszli. To mówi samo za siebie. Najgorsze trzy miesiące w mojej karierze zawodowej. Współczuję tym co teraz tam pracują. Serdecznie Justyny i Mirosława NIE POZDRAWIAM!

BYŁY

E w stodole pracuje stała ekipa

Też były pracownik
@BYŁY

Nieprawda w stodole też się zmieniła ekipa

Były pracwonik

Ogólny totalitaryzm w firmie. Biuro to jakieś klitki. Wymieniają sobie pracowników jak rękawiczki. Brak szacunku.

SWÓJ

Oj cinszkie czasy idą nima gdzie jechać oj nima a kolejki wszędzie na załadunkach i rozladunkach u was też tak licho?

Grzesiu

@Ja każda sobota w pracy ? A jak się odmówi to co?

@
@Grzesiu

To nie ma premii pod stołem.

niezadowolon

Trudno o gorszego pracodawcę. Zdecydowanie odradzam aplikowanie do pracy w tej firmie.

...

Nie polecam nikomu. Państwo Gwoździe uważają się za najmądrzejszych na świecie. Pieniądze poprzewracały im w głowach. Zero szacunku do pracowników. Liczy się tylko nabijanie im kasy do kieszeni za najniższa krajowa. Omijajcie to miejsce z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Gwóźdź Rolmix - Psary

• Jak się pracuje w Mirosław Gwóźdź Rolmix?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Gwóźdź Rolmix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Gwóźdź Rolmix?

Mirosław Gwóźdź Rolmix