Opinie o Robert Wnuk Procent w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Robert Wnuk Procent. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robert Wnuk Procent na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Wnuk Procent w Warszawa

Czy jest możliwość pracy w Robert Wnuk Procent na część etatu?

k4 Nowy wpis

Witam, mnie dla odmiany dzisiaj nie wpuścił na opłacone konsultacje tzn. cały czas było info, poczekaj na prowadzącego aż cię wpuści i to się nie stało a ja po nocy się przygotowałam by zadać mu pytanie, jeśli nie było zapłacone to powinien poinformować ale płatności mam ustawione zdalnie i była kasa na koncie żeby co miesiąc ściągał. Dwa tygodnie temu dla odmiany błyskawicznie zakończył konsultacje i wylogował się zanim zdążyłam cokolwiek pisnąć. On należycie traktuje tylko tych co płacą pełne 2000 zł i im pomaga ,resztę olewa. Dziwne podejście jak na wybitnego marketingowca.

Arkadiusz Zadłużny

zapłaciłem za szkolenie, rozwiązał grupę (nie z mojej winy) I nie zwrócił pieniędzy. Żadnego kontaktu, zero odpowiedzi, działa oczywiście dalej. Od taki marketing Master Arek

kl5r4
@Arkadiusz Zadłużny

Ja jestem u Roberta Wnuka na szkoleniu SMMA, ale bez procent to chyba ten sam, nie m za co płacić kolejnych rat za kurs, obietnice grubo przesadzone to chyba ten sam , trzeba go przycisnąć , postraszyć konsekwencjami prawnymi. Mi nie chce oddać kasy w ramach gwarancji, że niby za późno zgłosiłam.

Robert_Wnuk_Oszust
@Arkadiusz Zadłużny

Niestety potwierdza to moje doświadczenia z Robert Wnuk - bez ostrzezenia usunal mnie z grup szkoleniowych mimo oplaconych kursów i programu SMMA 2.0

@Robert_Wnuk_Oszust

Udało się coś zdziałać w tej sytuacji? Czy została zaproponowana jakaś rekompensata lub choćby wyjaśnienie całej akcji?

Aska
@Robert_Wnuk_Oszust

Tam dużo "kwiatków" wyszło u tego guru marketingu

j23
@Aska

Jakich kwiatków___pokazuje się jako bardzo mocny i skuteczny i jedzie ostro z terminologią fachowa.

@j23

no tak, ale sama terminologia nie wystarczy by marketing zadziałał, trzeba wiedzieć co i jak, a on rozumiem ze nie wie?

j23 Nowy wpis
@Anna

pokazuje że jego reklamy działają.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Wnuk Procent - Warszawa

Robert Wnuk Procent