Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska w Kwidzyn

tomasz kow. Nowy wpis

Polecam usługi Pani Mecenas w zakresie spraw spadkowych, w szczególności działu spadku gospodarstw rolnych. Widać duże doświadczenie sądowe i łatwość tłumaczenia trudnych zagadnień.

Ewelins

Witam! Pomoc i podejście bardzo rzeczowe i indywidualne, nie rozumiem czemu ktoś miałby krytykować. Miła, sympatyczna Pani Adwokat, wysłucha, poradzi, doradzi. Zawsze uśmiechnięta. Stara się dopasować do każdej sytuacji, nawet kiedy nagła potrzeba kosztem czasu prywatnego. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Osoba godna polecenia. Polecam serdecznie!

Elżbieta Nowy wpis
@Ewelins

Fajnie, że jest rzeczowe podejście. To zawsze się chwali. Cięzko u tej Pani z terminami? Czy nie ma problemu? Sama bym skorzystała z usług.

Aleksandra Sikorska Nowy wpis
@Elżbieta

DZIEŃ DOBRY, uprzejmie zapraszam do kontaktu pod numerem 601804460. Z pewnością znajdę dla Pani dogodny termin. Można również kontaktować się ze mną poprzez maila kancelariahonestum@gmail.com lub poprzez Profil na FB Pozdrawiam r. pr. Aleksandra Sikorska

Dorota Nowy wpis

Bardzo rzeczowa pomoc prawna. Ponadto Pani Aleksandra ma indywidualne podejście do klienta ci daje poczucie zaopiekowania , sprawczości oraz zrozumieniem problemu z którym się przychodzi a także ogromną empatią. Właściwie potrafi przygotować do sprawy sądowej co powoduje, że stres jest dużo mniejszy.

Alicja

Witam, czy ona specjalizuje się w jakimś konkretnym rodzaju spraw, że nawet jakaś osoba tutaj pisze o tych dzieciach, jak sprawy rodzinne/rozwodowe? Bo kogoś takiego szukam, przy okazji chciałabym stawki poznać.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wygląda praca u nich w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska w mieście Kwidzyn? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

ALEKSANDRA SIKORSKA

Nie roxiem tego wpisu. Co to znaczy: jak u nich jest? Prowadzę jednoosobową kancelarię. ŻEBY ZOBACZYĆ JAK U MNIE JEST ZAPRASZAM DO KONTAKTU I NA PORADĘ. POZDRAWIAM AUTORA TEGO DZIWNEGO WPISU

Tat

zaowodo zajmuje sie odbieraniem ojcom dzieci, trzeba nie miec serca zeby tam pracowac i godzic sie na krzywdy dzieci a co lepiej samemu je wyrzadzac.

Aleksandra Sikorska
@Tat

Pierwsze słyszę abym się tym zajmowała. ŻADNEMU OJCA DZIECKA NIE ODEBRAŁAM I MOJA DZIAŁALNOŚĆ Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NA TYM NIE POLEGA TAKŻE SERDECZNIE POZDRAWIAM TROLA BEZ NAZWISKA GENERUJĄCEGO TAKIE KŁAMLIWE WPISY. RADCA PRAWNY Aleksandra Sikorska

AM

Można pisać tylko dobre opinie gorsze są kasowane .Pomyśl czemu ???

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska - Kwidzyn

Kancelaria Radcy Prawnego Honestum Aleksandra Sikorska
  • Słowackiego 16