Bank Pekao S.A.

Toruń

Opinie o Bank Pekao S.A.

vbj

@mika na pewno własnie od zajmowanego staniowiska zależy najwiecej, też tak słyszałam. W każdym razie na chwile obecną Bank Pekao S.A. poszukuje na stabowisko Analityk Kredytowy w Departamencie Ryzyka Kredytowego - brzmi bardzo powaznie, nie sądzicie?

Windcha

Zarobki najniższe w branży. Przynajmniej doradców. Pracownik nie ma tu nic do powiedzenia.(usunięte przez administratora)Oferta tylko dla zdesperowanych, albo chcących szybko zdobyć doświadczenie, a pozniej kontynuować karierę w miejscu, gdzie człowieka sie szanuje i docenia.

ktos

vicky - 2012-08-12 00:07:42 nie wartoDlaczego nie warto?

vicky

nie warto

gabi

napiszcie cos o Pekao Faktoring. Czy warto tam pracowac?

Zostaw opinię o Bank Pekao S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Pekao S.A.