Opinie o Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler w Wejherowo

Misiek Nowy wpis

Jak nie klienci, to budowlaniec, co pisał na początku zeszłego roku, że nie wypłaca pieniędzy i po dwóch tygodniach wymienia ludzi. A jak chciałem się dowiadywać o stawkę przy pracach wykończeniowych, jaką bym tu miał. W ogóle trafiłem tutaj, bo dwie wyszukiwarki firm, podają, że jest to forma z branży budowlanej w okolicy mego miejsca zamieszkania. Tzn jedna podaje, że koło mnie, bo na ul. Kołłątaja. Ta druga, że na ul. Puckiej. No ale sęk w tym, czy ta firma jeszcze działa i czy jest solidnym pracodawcą? Na tyle, by robotą tu się interesować?

Anna Nowy wpis

Nierzetelny , spartaczył robotę i nie naprawia. Może i dobrze . Poprawki ma od zeszłego roku i nic. Telefonów nie odbiera a jak przez pomyłkę odbierze to kłamie. Nie polecam. Dałam się nabrać .

Henia Nowy wpis

Mówił ktoś, że wymienia pracowników i się nie wywiązuje ze zobowiązań, a jakieś umowy to tam w ogóle macie? Czy tego też nie? Bo skąd inaczej potwierdzenie wziąć, że pracowałam… o składkach nie wspominając.

Prywatna Nowy wpis

Przestrzegam przed tym owym Panem od lat (usunięte przez administratora) ludzi i tak na tym żyje cały czas więzieniu a jak tylko wyjdzie dalej zajmuje się tym samym uważajcie na niego

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Prace nierzetelne, (usunięte przez administratora) niszczy mieszkania. Dziwię się jeszcze, że ten człowiek nie siedzi za kratkami!

Renata

A ja właśnie weszłam tu sprawdzić opinie o pracodawcy dla męża i jak widzę opinie klientów to zastanawiam się czy pracownicy też mają taki problem i nie dostają wynagrodzeń? Ktoś tam w ogóle pracuje? U ciebie byli jacyś pracownicy?

Budowlaniec
@Renata

Pracowników nie zatrudnia po dwóch tygodniach wymiana pracowników oraz oczywiście nie wypłaca pracownikom pieniędzy także bardzo proszę uważać na tego (usunięte przez administratora) sprawa kolejna w sądzie także czekamy aż zacznie sąd go wzywać pozdrawiam

jolanta

Uwazajcie na tego (usunięte przez administratora) Robił mi mieszkanie w Łebie. wszystko mi zniszczył i do tej pory muszę po nim poprawiac. Ten (usunięte przez administratora) ogłasza się na portalu OFERTEO. Straciłam przez niego bardzo dużo pieniędzy.!!!!Ostrzegam

jolantam1

Ten człowiek jest (usunięte przez administratora) mnie i wiele innych ludzi.

Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler w miejscowości Wejherowo. Każda opinia ma znaczenie!

naiwni

pobiera zaliczki na materiały potem cos zrobi małego na budowie i do tego źle a potem znika z pieniędzmi

@naiwni

Firma Paweł Miler zrujnowała moje mieszkanie w .Lebie. Ostrzegam przed tą firmą .Z tym człowiekiem w żaden sposób nie można się porozumieć. To są (usunięte przez administratora) , a nie budowlańcy !!

To on jeszcze działa?

@naiwni

Jakim cudem ktoś jeszcze u tego frajera złodzieja pracuje...on mieszczką w Sławie,między Glogowem a Lesznem

@663961563

Tak, on działa i oferuje swoje usługi na portalu Oferteo. Należy ostrzec ludzi przed tym (usunięte przez administratora)

Iwona
@jolantam1

Nie mam pojęcia ile w tym wszystkim jest prawdy ale skoro zamierzacie kogokolwiek ostrzegać to w jaki niby sposób? Podejrzewam, że przed współpracą nie przeglądaliście opinii?

@Iwona

Pan Miler złożył mi ofertę z portalu internetowego OFERTEO. Uważałam że jest to jakaś gwarancja . W chwili obecnej zawiadamiam ten portal że ma w ogłoszeniach (usunięte przez administratora) Nie odpuszczę temu (usunięte przez administratora). Naraził mnie na ogromne koszty . !!

@jolantam1

(usunięte przez administratora) i tyle. Zawalił robotę łazienki przez co trzeba było wezwać inna ekipę żeby naprawiali szkody. Nie polecam!!! Omijać z daleka.

Izi
@jolantam1

Partacz nie płaci ludzia bierze zaliczki i nie pojawia się na budowie.

Bartosz
@Izi

Tak z nami też postąpił kolejna sprawa poszła na policję czym więcej ludzi zacznie go zgłaszać tym szybciej pójdzie do zakładu karnego (usunięte przez administratora) i dewastator budynków

Bartosz
@Izi

Do telewizji go podać niech się wezmą za niego konkretnie

Anna Szymanowska

Nie polecam. Dobre wrażenie, pieniądze przelane, a pracę nie wykonane. Mam umowę, z panem Pawłem i relację fotograficzną z niewykonanych prac. Zgłaszam i sprawę do Sądu i Skarbówki , bo pan nie wystawia rachunków. Uwaga na (usunięte przez administratora) budowlanych.

A.Durajski

Paw l Miler jest nierzetelny, przywłaszcza zaliczki, winny jest mi ponad 50 tys zł., sprawa jest w sądzie i zgłoszono do prokuratury. Wszystkie prace wykonał wadliwie, przestrzegam.

@A.Durajski

U mnie to samo. Wziął zaliczkę i udawał, że zaraz zacznie realizować zlecenie. Zwodził przez miesiąc. Nawet część materiałów przywiózł. W sumie to lepiej że nie zaczął i niczego nie zniszczył jak u niektórych. Sprawa też w sądzie. To się kwalifikuje pod prokuratora bo najwyraźniej wiele osób w ten sposób (usunięte przez administratora)

Durajski

Pawel Miler firma KAPI jest nierzetelny, przywlaszcza zaliczki na materialy, winny jest mi 50 tys.zl., sprawa jest w sadzie i (usunięte przez administratora) zgloszono do prokuratury. Prace wykonal wadliwie, przestrzegam. Wyjasniena A. Durajski, Andrzej.durajski@wp.pl tel.530416750.

jolantam1

Przestrzegam potencjalnych klientów przed tą firmą.. Firma Pana Milera zamiast remontu zrujnowała moje mieszkanie. Pan Miler przysłał swoich pracowników ,a ci panowie bez nadzoru robili bałagan niszczyli wszystko. Wiele remontów widziałam ,ale czegoś takiego nieprofesjonalnego i lekceważącego w stosunku klienta nie widziałam .Wkrótce zamieszczę zdjęcia z remontu i po remoncie.Poniosłam ogromne straty. Wstyd Pomorze że macie takiego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler - Wejherowo

• Jak się pracuje w Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler?

Zobacz opinie na temat firmy Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler?

Probud Firma Ogólnobudowlana Paweł Miler
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pucka 15 lok. 1
    84-200 Wejherowo