Jobman Group Sp. z o.o.
2 155 249 5 1

Opinie o Jobman Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Eskpert
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałem w sieci Tesco jak i Makro w Szczecinie praktycznie na każdym dziale czy to na kasie czy przy wykładaniu towarów i można powiedzieć , że struktury i procedury znam od ,,podszewki '' Wiele rzeczy wpłynęło na to iż ja i kilku innych znajomych (facetów)z agencji Jobman zakończyliśmy współpracę z tą firmą ..Hmmm zacznę od pracy w Tesco wygląda okropnie faceci są wykorzystywani do robienia najcięższych rzeczy ( robienie warzywniaka dźwiganie kartonów po bananach , worków ziemniaków które ważą po 20 kg) Potem praca przy napojach i alkoholach gdzie każdy karton czy zgrzewka waży od 6-15kg . Dodam , że na jednym ze sklepów często pracownicy karzą pracownikom sprzątać przed sklepem ( parking , kosze na śmieci , zbieranie niedopałków papierosów i wiele innych ) i nawet czasami wymuszają pomoc przy przyjęciu dostawy ( trzymanie i ściąganie palet z tira /ciężarówki czego pracownicy agencji nie mogą robić gdyż nasza praca polega na wykładaniu towaru na terenie sklepu i nie możemy pomagać przy dostawie ponieważ nie mamy butów BHP i jest to bardzo niebezpieczne dodatkowo nie możemy też wynosić jak i układać pustych palet na magazynie gdyż paleta waży 30 kg a zazwyczaj palet jest dużo i układanie ich na ,,kupkę '' jest bardzo męczące jak i niebezpieczne jak spadnie nam na nogi z łatwością potrafi stłuc palec. Do tego pracowniczy często odzywają się bez szacunku do pracowników agencji i traktują ich jako niższy sort czyt. ,,On jest z agencji to niech zasuwa robi za nas'' w Tesco pracują głównie kobiety ja i kilku moich znajomych z agencji zawsze mieliśmy wrażenie iż Panie w Tesco traktują facetów jako coś niższego sortu do wykorzystania przynieś/wynieś /pozamiataj dźwigaj . jestem w szoku , że nikt tego nie kontroluje co się dzieje na tych sklepach czy są przestrzegane przepisy BHP czy wszystko odbywa się zgodnie z przepisami itd . Co Sytuacja ta sama na każdym sklepie a co do kobiet z agencji Jobman jeżeli chodzi pracę zawsze miały lżejszą pracę przykładowo jak przychodzi facet to wiadomo , że ma dźwigać i przerzucać towar ciągle układać palety i cały czas co 5 min pomagać kobietą czy to z agencji czy z Tesco bo one są kobietami nie mogą dźwigać bo mają okres bo mają gorsze dni bo to bo tamto i trzeba im pomagać czytaj robić za nie wszystko co waży więcej niż 6 kg one nie podnoszą i wołają Ciebie bo Ty jesteś facetem i Ty musisz im pomagać a jak odmówisz to kierownicy mają wielkie oburzenie . O co mi chodzi o to że nie ma sprawiedliwości w pracy faceci ciągle zasuwają a kobiety układają papier toaletowy albo tampony przez 8 H i tak jest codziennie a na przerwach śmieją się , że dziś w pracy nawet się nie spociły i kilka dziewczyn wychodząc z pracy w Tesco szło do innej pracy np rozdawanie ulotek . ja np po 8h pracy w Tesco byłem bardzo zmęczony fizycznie z rezsztą nie tylko ja inni faceci pracujący w agencji mają takie samo zdanie tylko jakoś nikt nigdy o tym nigdzie nie napisał ! Praca męcząca ponieważ tam przerzuca się myślę że około 1.5 Tony dziennie . Moim zdaniem stawki w tej agencji powinny być inne dla facetów i dla kobiet ponieważ kobiety mają notorycznie lekkie rzeczy do robienia i nawet nie pocą się w tej pracy a faceci po 8h pracy są cali mokrzy i umęczeni dodam fakt iż kobiety z agencji Jobman często wykorzystują fakt iż są kobietami a dobrze wiedzą na czym polega praca na ,,towarowaniu'' na stronie Jobman wszystko jest opisanie na czym polega praca specialnie się pchają na towarowania a potem mają wymówki że są kobietami / mają okres i ze chcą układać papier toaletowy na co kierownicy przytakują i tak wygląda praca w agencji Jobman w Szczecinie w sieci Tesco nie wiem jak jest w innych miastach ale w Szczecinie jest tragedia do tego ,,kolesiostwo'' w biurach coś wydarzy się na jednym sklepie zaraz na wszystkich Tescach o tym mówią i dopowiadają swoje a potem wychodzą przeróżne dziwne sytuacje przez to . Dziwie się że firma wcale nie ingeruje i nie kontroluje tego co dzieje się na sklepach , pieniążki się zgadzają i interes się kreci . Tak jak napisałem powyżej moim zdaniem stawki dla facetów i kobiet powinny być inne zawsze jak pracowałem w Jobmanie przeszkadzało mi to iż dziewczyna z tej samej agencji co ja układając papier toaletowy ma taką samą stawke co ja harując jak wół . okej kobietom zostawił bym te 13.27 na rękę ale facetom dał bym podwyżkę do 16 zł na rękę ponieważ to głownie oni utrzymują tą agencje przy życiu i dla sklepy też wolą brać facetów na towarowanie ponieważ oni zrobią im najgorsze najcięższe działy do tego poukładają palety wyrzucą ,,bele'' . Co do agencji powinni zastanowić się nad pozyskaniem nowych sklepów bo z tym Tesco daleko nie zajadą a w Szczecinie jest agencja mocno konkurencyjna moim zdaniem dla Jobmana co widać po ludziach odchodzących z jobmana na rzecz innej agencji

Tak5Nie
Ada

Do tej pory nie dostałam wypłaty. Od agencji zero odzewu na maile.

Tak2Nie1

Bolek
@Ada

lol beka, kasa zawsze na czas.

Gość

NIE POLECAM pracy w firmie jobman konsultanci bardzo nie mili gdy dzwoni się z problemem. Na odzew rezerwacji terminów czeka się bardzo długo, na zaświadczenia o zarobkach również nie można się doczekać. Praca w tej firmie to totalna porażka marne grosze i bezsensowne kary za nie obecność.

Masakra

Uwaga NIE PŁACĄ!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Jobman Group Sp. z o.o.: ODDAJCIE MOJE PIENIĄDZE

Tak5Nie

ZAINTERESOWANY

WITAM. BIORAC POD UWAGE STALA PRACE I STABILIZACJE ZYCIOWA CZLOWIEK ZATRUDNIAJACY SIE W TEJ FIRMIE MOZE LICZYC NA STALY DOCHOD STALA PRACE BEZ PRZERWY ZEBY UTRZYMAC SIEBIE I RODZINE? CZY JEST TO PRACA DORYWCZA DOKER PORT PUL MIESIACA W PRACY A POL NA WOLNYM? TAK SZCZEZE JAK WYCHODZICIE Z CZASEM PRACY I FINANSE? CZY TA FIRME CZLOWIEK POWAZNIE MYSLACY O ZYCIU MOZE TRAKTOWAC POWAZNIE I WIAZAC Z NIA PRZYSZLOSC CZY JEST TO PRZEJSCIOWKA ALBO PRACA DLA STUDENTOW? PROSZE KOGOS INTELIGETNEGO KTO O WPIS NA TEN TEMAT.KOGOS KTO MA TROCHE PRZEPRACOWANE I WIE O CZYM PISZE NIE MITOMANA CZY AGENTA SZTAZI Z JOB MANA. Z GURY DZIEKUJE

Rafał
@ZAINTERESOWANY

Witam. Powiem tak są plusy i minusy. Jeżeli chodzi o pracę tez zależy gdzie pracujesz i chyba każda ma inne stawki ale na przykładzie moim czyli na stanowisku magazynier to nie jest tak wcale źle owszem zależy też od miesiąca i godzin przepracowanych. Na minus jest to ze trzeba podpisywać co miesiąc umowę i tu nie wiadomo czy będzie kolejna umowa czy nie. Nigdy nie było problemu z wypłacalnością zawsze kolo dziesiątego kasa jest. Czytałem gdzieś ze pitu nie wysyłają to to nie jest prawdą wysyłą pit drogą elektroniczną to jeżeli chodzi o te sprawy to jak najbardziej na plus. Jeżeli chodzi o to czy ta agencja jest przyszłościowa to powiem ze żadna agencja nie jest przyszłościowa ale jak będziesz dobrze pracować to z czasem możesz dostać umowę w firmie gdzie pracujesz to już jakiś start jest niż siedzieć w domu i wymyślac cuda wianki kto chce pracować będzie pracować a kto nie to żeby miał złote narzędzia nie będzie pracować. Kontaktu z jakimś problemem tez nie było jak się nie mogłem dodzwonić to za chwile sami oddzwaniali. Ja jako juz ponad roczny pracownik jestem zadowolony jakoś tych problemów nie doświadczyłem co tutaj piszą jeżeli chodzi o mnie to polecam tę agencje.

Patrycja

@Nienachalnyzurody wyjaśniałeś sytuację z osobami odpowiedzialnymi za rozliczanie godzin pracy w Jobman Group? Masz może wiedzę o tym czy podobna sytuacja spotkała jeszcze kogoś czy tylko Ciebie? Dużo godzin pracy nie zostało naliczonych? Takie informacje będą istotne dla osób, które są zainteresowane współpracą z tą firmą.

Nienachalnyzurody

Niestety, zero profesjonalizmu... Problem z systemem konta pracownika 5 dni dodawalem kartę zlecenia"bo oni nie dostali". Następnie dowiedziałem się że moje godziny pracy są wyzerowane i wypłaty nie ma.... 0 punktów i nie polecam

Patrycja

@Martyna a poza wypłatą firma oferuje jakieś benefity? Czy Jobman Group organizuje dla swoich pracowników jakieś szkolenia podnoszące ich kwalifikacje? Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Te kwestie mogą być dla wielu osób decydujące przy wyborze pracodawcy.

Patrycja

@Martyna dziękuję za odpowiedź. A czy w Jobman Group jest duża rotacja pracowników? Często się zdarza, że firma nie przedłuża tej miesięcznej umowy? Łatwo jest stracić pracę czy jednak nie firma nie zwalnia doświadczonych pracowników? @Marek Tobie również dziękuję, jednak proszę o nieużywanie wulgaryzmów w Twoich kolejnych komentarzach

@Patrycja

Rotacja jest duża, bo warunki finansowe są kiepskie... Raczej ciężko stracić pracę w tej firmie.

Patrycja

@Martyna oczywiście, dlatego dopytuję czy umowa zlecenie jest jedyną możliwością zatrudnienia w Jobman Group. Czy dobrze rozumiem, że z Twojej wypowiedzi wynika, że nie ma możliwości podpisania umowy o pracę? A czy wiesz może na jaki okres jest podpisywana z pracownikami umowa zlecenie?

@Patrycja

Dla konsultanta proponują tylko i wyłącznie umowę zlecenie, co miesiąc się przedłuża.

Patrycja

@Były pracownik a jakie stanowisko w Jobman Group zajmowałaś? Czy warunki zatrudnienia odpowiadały Ci? Miałaś umowę o pracę czy tak jak pisze @Pawlo, umowę zlecenie? Można liczyć w tej firmie na stabilne zatrudnienie? Te kwestie mogą być kluczowe dla osób, które będą chciały podjąć decyzję czy wysłać do Jobman Group swoje dokumenty aplikacyjne.

@Patrycja

O stabilnym zatrudnieniu można mówić wtedy, kiedy jesteś zatrudniona na umowę o pracę.

Pawlo

To co proponuje firma za pracę na stanowisku konsultanta ds. personalnych to śmiech. Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną, posiadając odpowiednie kompetencje, wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Zaproponowano mi 13.70 brutto/h. Dodatkowo umowa zlecenie przedłużana co miesiąc. Ja się pytam co to za polityka firmy? Jak można płacić osobą kompetentnym takie grosze? Teraz praktycznie w każdej agencji rekruter zarabia około 2200zł na rękę przy umowie o pracę. Jak konsultant ma zarabiać mniej niż 99% osób które rekrutuje. Gra nie warta świeczki. Nie polecam! Dodatkowo menager w Poznaniu zarozumiały, zadufany, w sobie i szczerze mówiąc zachowywał sie jakby zatrudniał mnie na stanowisko prezesa. A raptem zaproponował mi jakieś smieszne sumy. Zadawał pytania nie związane z potrzebami na dane stanowisko. Nie powinno go interesować moje życie prywatne lecz kompetencje jakie posiadam. Unikać Jobman Group szerokim łukiem

Tak9Nie

@Pawlo

Byłam pracownikiem biura i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić , iż są to pomówienia. Menadżer bardzo przyjemny, także szczerze polecam pracę w tym miejscu.

Tak4Nie

Patrycja

@Piotrusss, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany w ciągu ostatnich kilku miesięcy? @Heniek, czy możesz powiedzieć nam coś o atmosferze jaka panuję w Jobman Group? Każda merytoryczna opinia jest bardzo istotna dla użytkowników forum.

Heniek

Czasami nasza opinia o sobie nie pokrywa się z opinią jaką ma przedstawiciel firmy!!

Piotrusss
@Heniek

chyba przemówił sam Menager :D

Pedro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tak3Nie

Jobman Group Sp. z o.o. opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/konsultant-ds.-obslugi-pracownikow-tymczasowych,2591785,poznan Czy warto zaaplikować?

no
@Administrator

zdecydowanie nie

Karolina

Ogolnie wszystko ok, wynagrodzenie wyplacane zawsze w terminie, mozliwosc dopasowania godzin i miejsca pracy do dyspozycyjnosci pracownika, co dla mnie mlodej matki jest bardzo "na reke". Jedyny i chyba najwiekszy minus to kary finansowe za niestawienie sie w umowionym dniu. Jak mnie poinformowano w wiadomosci na koncie pracownika nieobecnosc nalezy zglaszac 48 godz wczeniej przed umowionym terminem. Niestety nie jestem w stanie przewidziec grypy jelitowej, lub choroby dziecka, a tym bardziej dostac sie do lekarza "na juz" a zaden lekarz nie wystawi zaswiadczenia na kilka dni wstecz. Szkoda ze agencja tego nie rozumie. Jestem bardzo rozczarowana ta sytuacja.

@Karolina

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam przykro z powodu Pani problemów z dostaniem się do lekarza, natomiast niestety - taką przyjęliśmy zasadę, że wymagamy przedstawienia zaświadczenia. Każdy z nas jest w takiej samej sytuacji, że jak zachoruje, musi iść do lekarza i wziąć zaświadczenie / L4, niezależnie od tego, w jakiej firmie się jest zatrudnionym i na podstawie jakiej umowy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia, Zespół Jobman Group

TakNie1

Autor
@Jobman Group

Ale firma która odwołuje zlecenie kiedy chce, to już nie musi?

Autor
@Jobman Group

Kary finansowe są niezgodne z prawem, ponieważ umowa zlecenie nie moze wymuszać na pracowniku takiej dyspozycyjności i pracy pod nadzorem.

zzz
@Autor

Ale chwila moment. Jaki nadzór? Czy ktoś komuś narzuca zmiany? Nie, każdy rezerwuje je samodzielnie.Tak więc kary są i były zawsze w takich agencjach...

Rozczarowany

Od września 2017roku rozpocząłem współpracę z agencją Jobman. Zleceń w charakterze które mnie interesowało może nie było zbyt dużo ale można było na to przymknąć oko, natomiast gorzej było z samym charakterem pracy. Bywało tak że w zakładce konta pracownika pisało jedno a w rzeczywistości było coś zupełnie innego na ten przykład byłem raz w sklepie Makro na zleceniu przy zamówieniu internetowym, jednak jak się okazało kazano mi wykładać towar na półkach czy myć podłogę co nie było zgodne ze zleceniem na które się zgłosiłem. Na dodatek na koncie pracownika często brakuje dość istotnych informacji, często zlecenie nie dochodziło do skutku ponieważ nie było nigdzie w zmianki że trzeba mieć książeczkę sanepidowską i bywało że jechałem duży odcinek drogi na darmo. Od tego roku nie dość że nie ma praktycznie zleceń (oprócz tych na kasy które mnie nie interesują) to jeszcze dostałem karę finansową za to że z powodu przeziębienia nie wstawiłem się na zlecenie. To ostatnie zdarzenie było przysłowiową oliwą do ognia, nie po to rozpoczynałem współpracę aby finansowo tracić na niej dlatego też jestem zmuszony odejść z agencji, mam tylko nadzieje że jest w miarę prosta możliwość rozwiązania umowy tam. Reasumując, jak lubisz pracę na kasie to ofert będziesz mieć dużo jednakże miej na uwadze to że jak zachorujesz dajmy na to dzień przed zleceniem to nikogo to obchodzić nie będzie i jeszcze dostaniesz nie małą karę finansową, także ja odradzam pracę w tej firmie.

Tak8Nie

@Rozczarowany

Dzień dobry, Bardzo nam przykro, że jest Pan rozczarowany przebiegiem współpracy z naszą agencją. Ze swojej strony robimy wszystko, aby ofert było jak najwięcej, niestety początek roku nie należy do obfitych pod tym względem. Jeżeli zaś chodzi o karę związaną z niestawieniem się w umówionym dniu, to podkreślamy, że kara jest anulowana, jeżeli zleceniobiorca przedstawi zaświadczenie od lekarza. Każdy może się rozchorować i byłoby to nieludzkie z naszej strony, gdybyśmy tego nie rozumieli. Jeżeli ma Pan dokument od lekarza i przedstawi go Pan, to gwarantujemy, że kara zostanie usunięta. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zgłosi Pan problemy z zakresem obowiązków naszym konsultantom lub naszemu rzecznikowi pracownika (anonimowo przez formularz na naszej stronie lub na adres rzecznik@jobmangroup.pl) - tylko wtedy będziemy mogli zareagować. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dobrego dnia, Zespół Jobman Group

TakNie1

Rozczarowany
@Jobman Group

Jeśli chodzi o karę to dostałem ją we wtorek a w środę miałem od Państwa przelew i z tego przelewu kara została potrącona i nawet nie miałem kiedy dostarczyć tego zwolnienia więc teraz to już musztarda po obiedzie. Wszelakie problemy już oczywiście zgłosiłem czy to coś zmieni to raczej wątpię.

Magda

Witam, jeszcze rok temu nie miałam na co narzekać pracując przez agencje Jobman. Niestety widzę, że teraz wszystko zaczynają komplikować, na niekorzyść osób szukających pracy. Pomimo licznych telefonów, e-maila (na którego nie dostałam odpowiedzi) nikt nie potrafił zmienić drobnego szczegółu w umowie, czy anulować ją i wystawić nową. Ja natomiast nie mam możliwości usunięcia umowy, mogę ją tylko akceptować i przeczytać. Najgorsze jest to że mam zablokowane teraz całe konto na serwisie bo nie mam zaakceptowanej umowy! tak więc nie mogłam sprawdzić np. jak mam anulować terminy na które się zapisałam, bo przecież teraz nie wystarczy zadzwonić, tylko wysłać SMS! Pozostało mi tylko dzwonienie z numeru na numer. Brak słów...

Tak8Nie

@Magda

Dzień dobry Pani Magdo, Bardzo nam przykro, że ma Pani negatywne doświadczenia we współpracy z naszą Agencją. Wczoraj mieliśmy pewne problemy techniczne związane z tym, że w ostatnim czasie w istocie zaktualizowaliśmy system pod kątem wystawiania i anulowania umów - być może jest Pani osobą, która wczoraj się do nas z takimi problemami zgłosiła. Przepraszamy, jeżeli Pani sprawa nie została wystarczająco szybko załatwiona. Na pewno dzisiaj (tj. 30 listopada) problem zostanie rozwiązany. Z pewnością dobra informacja jest taka, że w wyniku wspomnianej aktualizacji, na Koncie Pracownika udostępniliśmy nową funkcjonalność - możliwość samodzielnego anulowania lub wypowiedzenia umowy. W razie pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

TakNie

Były pracownik przez Jouban.
@Magda

Masz racje Magada, Jobman spadł na psy , nie dość że teraz pracowników traktują przedmiotowo to zabieją 70% pensji za wynagrodzenie , hańba i wstyd obublikowano 2018 rok 31 Stycznia.

Rafał

Pracuje przez agencję Jobman w Szczecinie. Nie ma problemu z wypłatami. Dziewczyny są uprzejme i zawsze pomogą, ale jeżeli dasz ciała i nie przyjdziesz na zapisany dzień to będą konsekwencje. Ja zapłaciłem karę i nie mam z tym problemu bo sam nawaliłem. Relacje zleceniobiorca - zleceniodawca są już indywidualną sprawą. Polecam agencję Jobman.

Ona

Pracuje dla jobmana od 9 miesięcy i nie narzekam. Pieniądze zawsze na czas :)

Tomasz

Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do Jobmana. Nigdy sami z siebie nie robili mi problemów. Jeśli się pojawiały, to były wyłącznie na linii Ja-Market., które to ewentualne nieporozumienia nie wynikały w żaden sposób z Jobmana. Nigdy nie miałem problemów też z terminowością wynagrodzeń. Osobiście polecam.

DziwnaSytuacjaNaInwentaryzacji.

Praca w Białej Podlaskiej (Lubelskie) Miała być inwentaryzacja w Intermarche - od 6 do 14.00 (8godzin) okazało się, że trwała od 6.00 do 18.30, w tym 1 przerwa 15min, czy to normalne? dodatkowo poza liczeniem przełożony "kazał" wycierać na moro półki...

Tak7Nie

@DziwnaSytuacjaNaInwentaryzacji.

Dzień dobry, Według informacji, które otrzymaliśmy ze sklepu, osoby biorące udział w inwentaryzacji nie musiały zostawać do końca - niektórzy zleceniobiorcy kończyli po sześciu godzinach pracy i nikt nie robił z tego powodu problemów. Jeżeli chodzi o przerwę, w przypadku pracy powyżej 8 godzin powinna trwać 30 minut, nie mieliśmy żadnych oficjalnych sygnałów, że było inaczej. Trudno nam się odnieść do opisanej sytuacji, bo nie znamy konkretów. Jeżeli doszło do naruszeń, bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Regionalnym w Lublinie - znając konkretny przypadek konsultanci będą mogli wyjaśnić wszelkie niejasności. Kwestię wycierania półek wyjaśniamy. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu, Zespół Jobman Group

Monika

Pracuje juz sporo czasu przez jobmana,teraz ogolnie carefour,jesli chodzi o prace na hali,stawki podwyzszyli,przyzwoicie jest,pisze o pracy w Wawie,ogolnie zadowolona jestem ze wspolpracy z ta firma,ubezpieczenie jest,rozliczenie zawsze na czas nieucinaja,jesli jest ok tzn wypracuje sie swoje idzie sie z nimi dogadac co do wolnego i ogolnie w porzadku.Jesli dana lokalizacja nieodpowiada ciezka atmosfera ,za daleki dojazd bez problemu przeniosa gdzie indziej.Osobiscie polecam no i tygodniowe wyplaty duzy plus nie czeka sie jak w innych agencjach po 2 mies jeszcze ci obetna.Umowe przez neta podpisuja oszczedzasz czas,wybierasz grafik przez neta na koncie pracownika tez plus ogolnie uwazam jedna z najlepszych agencji tylko samemu trzeba byc w porzadku

Agnes79

Witam Pracuję w Jobman Group od 2013 nie przerwanie i mam do nich 100% zaufania. Wynagrodzenie zawsze w terminie i wygodne konto pracownika w internecie, gdzie można załatwić wszystko od rezerwacji terminów, wgląd do grafiku i samodzielnie można rozliczyć kartę. Dzięki pracy w Jobman spełniam marzenia, bo mogę grafik sama regulować i mogę godnie żyć. Dziwią mnie te negatywne opinie bo ja ich nigdy nie miałam. Bardzo polecam tą agencję.

Jobman Group

Dzień dobry, Zapewniamy, że w przypadku umów cywilno-prawnych opisana przez Pana/Panią sytuacja nie jest możliwa. Najprawdopodobniej popełnił/a Pan/i błąd podczas wypełniania deklaracji, lub posiadał/a inny dochód, który wpływa na wysokość podatku. Może wygrał/a Pan/i nagrodę, od której trzeba teraz zapłacić podatek?? Jeżeli Pana/i zdaniem to my popełniliśmy pomyłkę, prosimy o kontakt z naszym działem Kadr i Płac, który z pewnością dołoży wszelkich starań, aby wyjaśnić nieporozumienie. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia, Zespół Jobman Gruop

Gość
@Jobman Group

Na picie od was nie było wzmianki o składkach więc nie gadajcie głupot o nagrodach. Jedyną nagrodą jest to, że nie mam już z wami nic wspólnego. A pit rozliczała księgowa

@Gość

Dzień dobry, Tak, jak pisaliśmy - jeżeli Pana/i zdaniem coś się nie zgadza, prosimy o kontakt z naszym działem Kadry i Płace. Nie jesteśmy w stanie się odnieść do Pana/i oskarżeń, nie znając szczegółów, ani Pana/i danych. Forum internetowe nie jest najlepszym miejscem na rozwiązywanie tego typu problemów. Z pozdrowieniami, Zespół Jobman Group

_arek

Rzetelna firma. Siano ZAWSZE na czas. Nie wiem skąd krytyka, pewnie od konkurencji hehehe.

studentka

Pisze z Lodzi, pracuje dla tej agencji od dwoch miesiecy, poki co nie narzekam- wyplaty sa zawsze na czas,wolne terminy wisza na stronie,mozna sobie je samemu rezerwowac i pracowac kiedy komus odpowiada. Stawka to 15zl brutto na kasie,jedna z wyzszych w porownaniu do innych agencji. Minusem jest sam charakter pracy- klienci w marketach sa niewiarygodnie wprost chamscy , pare razy zostalam doslownie zbluzgana bo 'za wolno kasuje' (jakos mieli czas robic przez godzine zakupy a teraz nie moga ustac 5 minut w kolejce). Do tej roboty trzeba miec naprawde odpornosc psychiczna.

Tak6Nie

dz

Skandal, a nie firma...raczej obóz pracy. Musiałbym godzinę pisać żeby opisać ten absurd jakim zowie się ta firma, oszuści, patrzą żeby tylko oszwabić i tak z marnych groszy jakie płacą... tylko jedno słowo zajobjobman...

Tak6Nie

Zespół Jobman Group
@dz

Szanowni Użytkownicy, W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług, jak również w odniesieniu do zasad moralnych, jakimi kierujemy się w działalności gospodarczej – szczególnie przy współpracy z zatrudnianymi przez nas osobami - pragniemy poinformować, że post zamieszczony przez Użytkownika godzi w dobre imię naszej firmy. Co więcej, opinia ta jest niemerytoryczna (nie zawiera żadnych konkretów) i naraża nas na utratę zaufania oraz dobrego wizerunku. Mamy nadzieję, iż Autor posta opublikował go pod wpływem emocji i w wyniku nieporozumienia, jakie mogło powstać w ramach współpracy z nami i nie jest to działanie celowe. Jeśli nasze decyzje w trakcie współpracy spotkały się z niezrozumieniem przez użytkownika , wzywamy autora postu o kontakt z naszym Biurem Regionalnym lub Centralą firmy (telefonicznie na nr (12) 294 10 04) w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości oraz o niezwłoczne usunięcie nieprawdziwej i krzywdzącej dla nas opinii (w oparciu o art. 24 k.c.). Z pozdrowieniami, Zespół Jobman Group

Aga

Mam pytania czy zdazylo sie komus ze w sms obiecywali inna stawke na dany dzial a na platformie ukazala sie inna? W listopadzie w selgrosie mialo byc 17brutto dla studentow na dzial mieso a tu wchodze i czytam ze bedzie 15 brutto. Czy oni mi to zmienia czy mnie oszukali? Dopiero zaczelam współpracę z Jobmanem ale mam obawy.

@Aga

Dzień dobry, Jeżeli w systemie widzi Pani inną stawkę, niż stawka widniejąca w SMS-ie, powinna się Pani skontaktować z naszym Biurem Regionalnym, żeby to wyjaśnić. Być może osoba zmieniająca stawki w systemie przeoczyła to stanowisko, co przy bardzo dużej ilości stanowisk mogło się zdarzyć. Jeżeli jest inna przyczyna - kontakt z naszymi konsultantami na pewno przyniesie Pani bardziej rzetelną odpowiedź na pytanie o stawkę w tym przypadku, niż osoby piszące na forum. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją (telefonicznie, przez Konto Pracownika lub na Facebooku). Z pewnością rozwiejemy Pani wątpliwości. Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia, Zespół Jobman Group

Zostaw opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować: