counter
3 5 16 5 1
Weronika Nowy wpis

Hej, czy jest szansa na zatrudnienie w Eko-Tynk Janusz Lewandowski w najbliższym czasie czy jednak zespół jest pełny i raczej niezmienny? Proszę o jakieś informacje jeśli coś wiecie. Czy by móc liczyć na pracę w firmie trzeba posiadać już jakieś doświadczenie oraz konkretne umiejętności?

Paulina Nowy wpis
Klient

Solidna, dokładna, kompetentna firma. Praca wykonana na czas. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie zauważyłam, żeby którykolwiek z pracowników był pod wpływem alkoholu. Polecam.

Mateusz

W firmie jest problem z alkoholem czy to pisała konkurencja ?

Klientka
 Rekomendacja
@Mateusz

Witam! Firma robiła u mnie tynki i nie mam żadnych zastrzeżeń, poleciłam znajomemu i też był zadowolony. Polecam.

Magda Nowy wpis
@Mateusz

Jasne że konkurencja, pogodzić się nie mogą że ktoś jest od nich lepszy. Tylko niech oczerniają kogoś innego bo tą firmę doskonale bardzo dobrze znam i nie ma żadnych zastrzeżeń, swoją pracę wykonują jak najlepiej potrafią :) pozdrawiam.

Mirosław Nowy wpis
Klient

Jestem zadowolony z wykonanej usługi , doskonała jakość i profesjonalizm . Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Inwestor
Klient

MAREK u mnie to samo 0 kątów jedyne z kątów to butelki ktore tam znalazłem. Tragedia. I do tego zginęło mi sporo rzeczy. Pod sklep z tą firmą.

Eko-Tynk
@Inwestor

Jestem właścicielem firmy eko-tynk powiedz co ja ci takiego zrobiłem że tak oczerniasz moich ludzi dwie negatywne opinie jednego dnia morze sam prowadzisz tynki i oczerniasz konkurencje pozdrawiam Janusz Lewandowski

Marek
Klient

Nie polecam (usunięte przez administratora)na metrach pracownicy pijani. Jakość wykonania pracy tragedia.

Tadek

@Karol a jesteś tu pracownikiem fizycznym czy gdzieś w biurze pracujesz? Pozdro

Barbara

Dostałam namiary od znajomych na tą firmę bo podobno dobrze wykonali tynki i że solidna firma. Po wykonaniu tynków unie w moim domu jestem zadowalano dobra robota stwierdził malarz, jest to firma godna polecenia ,POLECAM

Karol

Super praca dobre stawki

Łukasz
@Karol

Możesz mi powiedzieć na jaką umowę można tu liczyć na początku pracy? Piszesz o dobrych stawkach, mam nadzieję że nieco wyjaśnisz tę kwestię i powiesz mi jakiej pensji można się spodziewać w Eko-Tynk.

Wera

Godna polecenia firma polecam

Marek

Super firma dobre tynki w dobrej cenie super jakość jestem zadowolony z wykonanej pracy polecam

Cześć! Czy firma Eko-Tynk Janusz Lewandowski w miejscowości Kłokock dobrze funkcjonuje? Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Tynk Janusz Lewandowski - Kłokock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad