Opinie o Auto Styl Maciej Schramke w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Styl Maciej Schramke. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Styl Maciej Schramke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Styl Maciej Schramke w Starogard Gdański

Adam Nowy wpis

Najgorszy komis z jakim się spotkałem ostrzegam

Adam Nowy wpis

To są (usunięte przez administratora) jeden sprzedaje drugi daje gwarancję a potem mówi że nie dawał gwarancji (usunięte przez administratora)bez honoru (usunięte przez administratora)w żywe oczy

Wojtek Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Cena dogadana, ręka uściśnięta, nawet zaliczka przeliczona a podczas pisania kwitów hasło: "ale na fakturze będzie 2 tys. mniej, no chyba że mu dorzucę 3 stówki na podatek". Samochód niby jego prywatny, ale na fakturę sprzedaż (mogłem kupić na umowę jak jego prywatny i podatku by nie płacił). Po prostu ściemniacz. I taką opinię już pisałem (w opiniach Google), ale usunął biznes z map Google, bo negatywów już miał więcej niż pozytywów. Szkoda czasu...

Paweł Nowy wpis

Wszystko z autem Ok Moja rodzina kupiła w tym komisie już 3 auta i każde było w porządku Z mojej strony mogę tylko wystawić pozytywna opinie Życzę każdemu tak dobrych zakupów jak moje w tej firmie

Czy po rozmowie w Auto Styl Maciej Schramke rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
Agata128

Moja opinia na samochód który kupiłam w tej firmie oceniam na 10 w skali do 10 Auto sprowadzone przez firmę zewneczna która wynajęłam i okazało się że poza małymi defektami ( do wymiany sworznie i końcówki drążka) reszta Ok Wiec użytkuje samochód od 6 miesięcy I wszytko ok

Marcel

Auto kupione w 09.2023 Samochód sprawuje się idealnie Auto sprawdziłem przed zakupem i nic mnie nie zaskoczyło po miesiącu użytkowania Musiałem tylko wymienc akumulator był w słabym stanie , ale to wiedziałem przed zakupem Polecam z czystym sumieniem

wkurzony kupujący

(usunięte przez administratora) nie dojechałem do domu, auto się rozsypało, jedyna szansa na załatwienie sprawy to wynajęcie prawnika, bo pan Schramke nie poczuwa się do odpowiedzialności, dopiero jak zobaczył pismo przed nosem zrozumiał ze żarty się skończyły. omijajcie człowieka i jego firemki z daleka. czy auto naprawione okaże się po dogłębnym sprawdzeniu przez mechanika z dokładnym opisem co zostało sprawdzone,

@wkurzony kupujący

Nacielam się tak samo. Auto kupione w komisie, umowę podsunęli od osoby prywatnej. Auto po 5 dniach się rozsypało. Nie miałam siły na sądy, teraz też bym nie popuściła. Omijać szerokim łukiem. Dziadostwo

Agnieszka

No cóż... przyszedł czas na opinię "NEGATYWNĄ" sprzedający wprowadza w błąd podczas zakupów, nie informuje o dodatkowych kosztach z tytułu opłacenia OC. Mimo iż w ogłoszeniu widnieje informacja o ubezpieczeniu pojazdu na okres "X" czasu. Nie Polecam! Wykorzystuje niewiedze kupującego!

Sajgonka
@Agnieszka

Nie mogę zgodzić się z opinią " p.agnieszka" my kupiliśmy i jesteśmy zadowoleni wróciliśmy na kołach do domu p.s. a od kiedy komis opłaca Oc

@Agnieszka

Witam. Okazało się u nas to samo, po miesiącu ubezpieczalnia grozi mi kara 6000. Ubezpieczenie niby ważne na rok, a artykuł na oświadczeniu zmieniony że z dniem sprzedaży wycofane oświadczenie.

Ilona

To prawda, klient zostaje wprowadzony w błąd. Auto rok w Polsce, okazuje się, że od 7lat. Auto ostatnio zmieniło właściciela po dwóch miesiącach, teraz po miesiącu, a ja chciałabym się go pozbyć po 5 dniach użytkowania. Nie polecam.

Natalia

Czytając wasze poprzednie opinie, co do stanu samochodów, zastanawiam się, jak sytuacja wygląda z gwarancją? Udzielają gwarancji na zakupione samochody?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Styl Maciej Schramke - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Auto Styl Maciej Schramke?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Styl Maciej Schramke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Styl Maciej Schramke?

Auto Styl Maciej Schramke
  • Zblewska 87