Eltrix Energia

Raszyn

Opinie o Eltrix Energia

Lidia

Nie wiem czy w ostanim czasie ktoś był zatrudniony w Eltrix Energia, bo nic nie piszecie na forum. Ale ja znalazłam informację na stronie firmy, że kiedyś prowadziła wykłady z kogeneracji na WYŻSZEJ SZKOLE EKOLOGII I ZARZĄDZANIA. Czy odbywają się jeszcze te wykłady? Widzę, że firma jest prostudencka, bo ma w swojej ofercie również program praktyk dla absolwentów wielu technicznych kierunków http://www.eltrixenergia.eu/kariera/dla_absolwentow Był ktoś na takim stażu i chciałby coś opowiedzieć na ten temat?

mikay

Ale skoro nadal @Lukasz pracujesz to chyba nie jest aż tak najgorzej, poza tym to nie jest miejsce gdzie zatrudnią każdego więc może w twoim mniemaniu pracują tutaj ludzie niewykwalifikowani

rth

( usunięte przez administratora ) . ciekawe czy wiecie ile rok temu firma zatrudniala ludzi a ile teraz? Ktos to wie? i co to oznacza?

gfe

a ja tam bylem bardzo zadowolony z firmy tylko smiesa mnie te podjazdowki na forum pisane przez bylego udzilowca firmy i ... no wlasnie

hahahaha

A ja jak najbardziej polecam Eltrix Energia. Faktycznie to firma rodzinna ale właśnie na takich firmach zbudowano gospodarkę europejską. Kto bowiem będzie podejmował lepsze decyzje niż właściciel i jego najbliższa rodzina. Pracowałem w Eltrix Energia, pracowałem w różnych firmach, mniejszych i większych a także w olbrzymich korporacjach. Uważam jednak że najzdrowsze są krótkie łańcuchy decyzje takie właśnie jak w Eltrixie. Myślę ze gdyby firma kierowała się pełni ich intuicją nie było by tych przejściowych kłopotów które pojawiały się obecnie. Czasami bywa że występują pewne niezgodności między członkami rodziny ale prawdę mówić w Eltrixie tego nie zaobserwowałem. Na każdym etapie dzieci Piotra wykonywały swoje zadania i wpierały rozwój firmy. W większości przypadków miały też doskonałą intuicję co do strategii. Wynika to oczywiście z wychowania i tutaj wielkie gratulacje dla ojca. Moim zdaniem każdy kto narzekał tutaj na taką formę działalności firmy miał coś własnego do „ugrania”, co może i przeszło by w „korpo” ale nie w firmie rodzinnej i stąd żal. Tak naprawdę nikt z obecnych i byłych pracowników nie może powiedzieć niczego złego na Baraniaków, chyba tylko to że pilnują swojego interesu i starają się go rozwijać. Można powiedzieć że do pracowników zawsze byli z sercem na dłoni, co niestety w wielu przypadkach źle się skończyło.

hejter :D

Budda123

a kto moze byc/jest bezrobotny?

D

wszyscy wiedzą kto jest hejterem to jedna i ta sama osoba której pozbył się prezes, pisze pod różnymi nickami chociaż ostatnio do duetu hejtu dołączył były wspólnik R... jacy to żałośni ludzie

Budda8

Może i jestem trochę szurnięty ale jak ktoś robi ze mnie bezrobotnego to zamieniam się w hejtera, takie życie...

Mr.

Jestem hejterem haha

D

wszyscy wiedzą kto jest hejterm to jedna i ta sama osoba której pozbył się prezes, pisze pod różnymi nickami chociaż ostatnio do duetu hejtu dołączył były wspólnik R... jacy to żałośni ludzie

Farbowanywojak

...tekst o pudełku jest niezły :) ciekawe jakie luksusy można zapewnić "kici" w pudełku? ...

Nie lubię EE

kotka

Że też się komuś chce pisać te głupoty. Rozumiem, że ktoś ma jakieś żale do prezesa ale czy wylewanie frustracji tutaj mu pomoże? Ja czuję się lekko zniesmaczona chociaż odeszłam rok temu. Nie chcesz z kimś współpracować idziesz swoją drogą i tyle.

elektryk

jak czytam te opinie to robi się z tego niezły kabaret :D

Wesoły Robuś

Hubert masz tu nie pisać bo jeszcze do nas wlezą i będą o nas pisać !!!

Nadęty Pawełek
@Wesoły Robuś 30.01.2016 08:38
Hubert masz tu nie pisać bo jeszcze do nas wlezą i będą o nas pisać !!!

Paweł, masz tu nie pisać

Inżynier ŁB

Panowie trochę powagi to nie jest miejsce na rozmowy dwóch byłych wspólników i ich synów ;)

Witold T

EE to świetna firma godna polecenia

Gangdam style

Dawajcie tu tylko 1 smutna opinia , trzeba rozchulać wątek :D http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1006330

Budda12
@prawownik 30.01.2016 16:29
jedna opinia o (usunięte przez administratora) bo firma nie jest kontrowersyjna. Jest mała i płaci pracownikom tyle ile na ile...

"kotka" czy może raczej "kicia", przecież Ty nigdy w EE nie pracowałaś, no chyba że uznajemy za pracę uznajemy przygotowywanie skądinąd całkiem niezłych potraw na wigilię i inne imprezy ;) Ty dopiero będziesz tu pracować ... ;) no chyba pomożesz...;)?

kotka
@Budda12 30.01.2016 17:07

Wiem z kim mnie mylisz :) ale jeżeli lepiej się z tym czujesz

ikik

chłopaki chyba odpalamy opinie na firmie RW hahahaha

kocio

hahaha jak się zdenerwował hahaha

Tom

A mówili że to przetargi bez marży żeby R nie musiał zwijać firmy

Budda8

Budda aplikować do Robusia... hahahaha

Budda2

Ja za niego pracowałem w starym eltrixie, R toczy wojenkę z byłym wspólnikiem P i pewnie sam tu robi wpisy żeby się dowartościować. Śmieszne to wszystko :-) Wiem że kilku chłopaków od niego chciało przejść do P ale ten już ich nie chciał

Budda2

Przepraszam za to że wcześniej przepraszałem, teraz już będę złośliwywnym Buddą

Budda5

no ale chyba faktycznie słabo się dzieje skoro zlikwidowali nam OpenSpace i skoro mówi się o wyprowadzce z obecnej siedziby bo za drogo .... ale może w końcu szefowie poszli po rozum do głowy i tną koszty... tylko czy nie za późno, a swoją drogą tak sobie myślę czy ja przypadkiem nie pracuje w jakiejś sekcie

Budda3

a też miło wspominam niektórych pracowników, ale niesmak po kontaktach z "wielką" trójcą pozostanie chyba na zawsze.

tori

bylo spoko dobrzewspominam niektore osoby

Inżynier ŁB

Budda 2 wybaczamy ci ;) Wiemy, że miałeś gorsze dni ale podoba nam się twoja postawa. To dobrze, że jednak potrafisz odejść z klasą i nie zachowujesz się histerycznie

Budda 2

Przepraszam, każdy ma czasem gorsze dni

Aloha

Budda 2 przecież ty masz uprawnienia! Jesteś najlepszy ;*

ken

ja tam bylem zadowolony z eltrix teraz pracując w korpo tesknie za tamta atmosfera

Piti

Nie ma co się dziwić ŁB z tej beki, również pracowałem w tej firmie i teraz mnie to już tylko i wyłącznie śmieszy, tylko dobrze byłoby ostrzec osoby planujące szukać tam zatrudnienia, by lepiej sobie darowały i poszukały lepszego miejsca. Na pewno da się znaleźć

Inżynier ŁB

Komuś mocno podpadła firma, że taką bekę robi

Energia

Szukamy kolejnego jelenia do wydojenia

Budda2

A ja lubię kolegę którego poznałem w firmie, ma takie piękne oczy i delikatne dłonie

jestem koziołkiem matołkiem

Budda2

a ja pracuje w firmie i nie wiem kto jeszcze ma uprawnienia... może mnie oświecisz? bo chyba nie prezes... :)

Energia

To moze zeby rozwiac wątpliwosci oprocz pana Babilonskiego w firmie sa osoby z odpowiednimi uprawnieniami zarowno sanitarnymi jak i elektrycznymi. Firma zmienila troche strategie i dziala bardzo dobrze.

Inżynier

Tyrek, a kto w Eltrix Energia ma uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze żeby być opiekunem młodych inżynierów i podpisywać im zeszyt/książkę - jeżeli wiesz o czym piszę. I w jakiej branży ? Bo z tego co wiem taki zeszyt może podpisywać kandydatowi tylko osoba z pełnymi uprawnieniami budowlanymi w danej branży - z projektowymi na projektowe z wykonawczymi na wykonawcze. Ilu takich jest w Eltrixsie bo z tego co pamiętam to oprócz projektanta Łukasza Babilońskiego (jeszcze pracuje czy jego rzetelna wiedza inżynierska i uprawnienia były nie do zaakceptowania przez właściciela?;) ) to chyba nie było tam nikogo takiego ?

Hehehe chyba głupi jestem

Budda

Tylko po co się tam zatrudniać, jak łajba idzie na dno. Rekrutacja to fikcja dla efektów nadwornego HR-owca. Praca w EE to strata czasu i nerwów.

Suchy

Ja tam byłem zadowolony pracując w Eltrix przez 2 lata. Wiem, że u nich spora rotacja kadrowa ale doświadczenie można złapać.

Piotrek

Pracowałem w EE i wspominam ten okres dobrze. W nowej firmie dostałem pracę tylko dzięki nabytemu doświadczeniu o kogeneracji.

Tom

Wszyscy wiedzą, że negatywne i nieprawdziwe opinie o firmie pisze jedna sfrustrowana osoba pod różnymi nickami. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Śmieszne to i smutne. Szczęśliwego Nowego Roku anonimku ;))

Tom

Wszyscy wiedzą, że negatywne opinie o firmie pisze jedna sfrustrowana osoba pod różnymi nickami. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Nie każdy musi się sprawdzić w firmie, ale takie zachowanie szkodzi tylko tym którzy tam pracują.

HJK
@Tom 17.12.2015 17:33

Wszyscy wiedzą? Ja nie wiem. Może mnie oświecisz kim jest ta sfrustrowana osoba pod różnymi nickami?

Micky

Jestem ciekaw w imieniu jakiej firmy Pan piszę, bo aż wierzyć się nie chce , że takie firmy istnieją. Może kiedyś w przeszłości działalności EE takie firmy rzeczywiście istniały. Ja mogę się wypowiedzieć w sprawie ostatnich 2 lat działalności firmy, to na jedynej budowie jakiej posiqda EE jest ruch, ale tylko i wyłącznie hulającego wiatru. I od tego czasu zaczęły sie liczne zwolnienia w firmie. Zgadzam się z kolegą Witkiem i nie polecam tej firmy nikomu

Alex

Opinia powyżej to jakaś bzdura! Stabilna firma , współpracujemy z nimi od kilku lat i jesteśmy mega zadowoleni. Dbają o swoich partnerów i podwykonawców.

Witek

Radziłbym się trzymać z daleka od tej firmy czy to jako pracownik czy potencjalny podwykonawca. Niestabilne zatrudnienie, zwalniają sporo osób, a i z tego co wiem podwykonawcy też mają spore problemy z tą firmą mimo, że posiadają mało swoich kontraktów, to jest sporo kłótni

Zostaw opinię o Eltrix Energia - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltrix Energia