MD-GROUP Michał Domagała

Opinie o MD-GROUP Michał Domagała

Damian

Witam. W MD Group pracuje dwa lata i nie narzekam. Firma rozwija się co daje możliwość awansu i zwiększenia płacy. Bardzo podoba mi się fakt, że awansowani są pracownicy a nie jak bywa to w innych firmach zatrudniane osoby z zewnątrz. W pracy panuje dobra atmosfera. Można liczyć na wsparcie oraz pomoc kolegów z pracy (zarówno w pracy jak i poza nią).

Damian

Witam. W firmie MD Group pracuje dwa lata i nie narzekam. Firma rozwija się co daje możliwości awansu i skutkuje wzrostem płacy. Bardzo podoba mi się to, że awansowane na wyższe stanowiska są osoby z firmy a nie jak to ma miejsce w wielu innych firmach zatrudniane są osoby z zewnątrz. Panuje tu dobra atmosfera. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie kolegów z pracy (zarówno w pracy jak i poza nią).

Ryszard

Ryszard Nowy wpis 15.11.2019 02:09 MD Group jest firmą FM i daleko brakuje jej do standardów podobnych firm działających w Warszawie jest w Warszawie na PIERWSZYM miejscu odnośnie FM jest General Property technicy pracujący w budynku Q22 wprost opowiadają że Zarządca Obiektu zarządził : w budynku Q22 każdy TECHNIK musi zarabiać minimum 5000 PLN brutto i tu pracują najlepsi technicy , General Property zwabił do siebie najlepszych techników w zawodach technicznych , na drugim miejscu jest APLEONA , tak opowiadają technicy obiektów ,na trzecim miejscu jest BESTCON,na czwartym jest Atalian i teraz jest cisza , silent długo NIC i pojawia się MD Group, który nie jest w stanie sprostać takiemu wynagrodzeniu dla swoich techników, ponieważ nigdy nie zdobędzie takiego kontraktu. Znajomość techniczna Gabryjela jest za mała aby sprostał takim wymaganiom. Nie zatrudnili bardzo dobrego specjalisty od kotłowni bo proponowali mu liche wynagrodzenie a znam tego człowieka i wiem co on potrafi zrobić

Darek

Witam,jestem wieloletnim pracownikiem firmy MD Group i chciałbym bardzo polecić ta firmę osobom zainteresowanym praca w niej. Atmosfera jest w firmie koleżeńska a nowi pracownicy mogą liczyć na pomoc od kolegów z dłuższym stażem. Szef to osoba godna zaufania, oddana firmie i pracownikom i co najważniejsze nie zalegająca z wypłatami.

ester
@Darek

chyba nie pracowałeś w fajnej firmie i z ludzmi którzy pomagają nowym.szef czasami nie wie co chce.buiro klitka to nawet mało powiedziane.atmosfera średnia.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MD-GROUP Michał Domagała? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca - sklep alkoholowy w Zielonce.
kamil

witam chciał bym się zatrudnić u państwa jaka panuje atmosfera jakie zarobki jaka jest możliwości rozwoju

kamil

witam chciał bym się u państwa zatrudnić jaka tam panuje atmosfera w pracy jakie zarobki i jakie są możliwości rozwoju

Angelika

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie? Ktoś coś ?

Twhzg

Nie Polecam Pracodawcy..

Zostaw merytoryczną opinię o MD-GROUP Michał Domagała - Warszawa

• Jak się pracuje w MD-GROUP Michał Domagała?

Zobacz opinie na temat firmy MD-GROUP Michał Domagała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MD-GROUP Michał Domagała?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MD-GROUP Michał Domagała