MD-GROUP Michał Domagała

Opinie o MD-GROUP Michał Domagała

@0-230V

Szanowny Panie w firmie nie ma dużej rotacji pracowników a raczej bardziej trafnym określeniem jest "bardzo mała rotacja pracowników". Firma prężnie się rozwija, a konsekwencją tego jest to że zwiększa także zatrudnienie nowych pracowników. W roku 2020 firma MD-GROUP zatrudniła 44 nowych pracowników, a w 2021 już doszło do naszego zespołu 6 nowych osób i podkreślam tu są to stworzone nowe miejsca pracy a nie uzupełnianie personelu. W firmie zatrudnione są osoby w różnym wieku, jednakże nie jest to wysoka średnia wieku jak to Pan określił. Pracują u nas fantastyczni ludzie którzy mocno utożsamiają się z firmą, angażują i dbają o jej rozwój, dlatego właśnie nasza firma tak niesamowicie się rozwija. Jeśli ma Pan pomysły, sugestie lub też chciałby Pan normalnie powiedzieć co Panu nie odpowiada w pracy to zapraszamy do biura i na pewno postaramy się rozwiązać wszelkie problemy i wyjaśnić niejasności.

Rafal Z

W firmie MD Group pracuje długi czas. Osoby które są wszechstronne i potrafią same zorganizować sobie pracę odnajdą sie tu na pewno. Na pomoc Szefa nawet w sprawach prywatnych można zawsze liczyć. Praca jest wymagająca ale ma to odzwierciedlenie w zarobkach. Z niektórymi firmami Administracyjnym wspolpracujemy na kilkudziesieciu obiektach. Kierownicy są ludźmi którzy awansowali że zwykłych pracowników i na ich pomoc mogę zawsze liczyć. To samo dotyczy wspomnianego Gabriela który zawsze mi merytorycznie pomaga. Poniższa opinia Ryszarda jest krzywdzaca. Widzę swoją przyszłość w firmie i mogę to osobiście powiedzieć kazdemu nowemu pracownikowi. Mamy duzo nowych kontraktów, inwestujemy w dobre narzędzia bo firma rozwija się prężnie. W MD Group nie ma dużej rotacji pracowników ale jak w każdej branży zdarzają się osoby nie pasujące do zespołu, bez odpowiednich kwalifikacji. W opiniach poniżych pojawia się teza że nie zatrudniono ostatnio kolejnego specjalisty od kotłowni. Jest to nie prawda bowiem zatrudniono Irka który ma ponadto wysokie kwalifikacje spawalnicze. Opinie o donoszeniu są podobnie nieobiektywne. Celem wymiany informacji jest skuteczna i szybka reakcja wobec problemów kontrahentów i nie nazwał bym tego donoszeniem a pełną transparentnościa relacji dla podniesienia jakości usług firmy.

Ryszard
@Rafal Z

Dobry spawacz może tylko spawać rury czy inne elementy metalowe z reguły jest hydraulikiem, nigdy nie będzie dobrym automatykiem lub gazownikiem specjalizującym się w kotłach i palnikach nadmuchowych i atmosferycznych. Zakres wiedzy obu tych zawodów powinieneś znać.

Damian

Witam. W MD Group pracuje dwa lata i nie narzekam. Firma rozwija się co daje możliwość awansu i zwiększenia płacy. Bardzo podoba mi się fakt, że awansowani są pracownicy a nie jak bywa to w innych firmach zatrudniane osoby z zewnątrz. W pracy panuje dobra atmosfera. Można liczyć na wsparcie oraz pomoc kolegów z pracy (zarówno w pracy jak i poza nią).

Darek

Witam,jestem wieloletnim pracownikiem firmy MD Group i chciałbym bardzo polecić ta firmę osobom zainteresowanym praca w niej. Atmosfera jest w firmie koleżeńska a nowi pracownicy mogą liczyć na pomoc od kolegów z dłuższym stażem. Szef to osoba godna zaufania, oddana firmie i pracownikom i co najważniejsze nie zalegająca z wypłatami.

ester
@Darek

chyba nie pracowałeś w fajnej firmie i z ludzmi którzy pomagają nowym.szef czasami nie wie co chce.buiro klitka to nawet mało powiedziane.atmosfera średnia.

Patrząc po tym, co w necie konserwatorzy pisali, to stawki 4,800-5,300 brutto, ale zaznaczam, że ostatnie takie info chyba rok temu ktoś zostawił. Ja bym się dowiedział chętnie, ile obiektów jeden konserwator ma pod sobą? Czy jest to latanie w kółko, czy jest czas ogarnąć na spokojnie, naprawić to i owo zanim padnie?

Bibi2003 Nowy wpis

Zarobki 4tys obiektów różnie od 6 do 11

Ewka Nowy wpis

No, i 5,5 tys. brutto się zdarzyło. Tak pisał technik - konserwator z dwuletnim stażem w firmie. Gorzej, że nie wiadomo, jak z wiarygodnością tych stawek, a tutaj ludzie nabrali wody w usta. Szkoda, bo mój ślubny szuka pracy, jest złotą rączką w firmie typu consierge, ale ma dość zadzieraczy nosa i chce normalnie obsługiwać wspólnoty. I pytamy się, ile by zarabiał NAPRAWDĘ?

@Artur Nowy wpis

Bardzo dobrze się pracuje w firmie Md-group. Pracuje tu od marca 2022 i podoba mi się praca ,koledzy wporzadku atmosfera miła . Zawsze służą pomocą i radą jak kadra kierownicza tak i koledzy .

Inga

Znalazłam nieaktualną już ofertę pracy (sprzed 2 lat) na stanowisko technika-konserwatora. Orientujecie się, jak często poszukują kandydatów na ten wakat? Mężowi bardzo spodobało się to ogłoszenie i mówi, że jak tylko pojawi się znowu, to zaaplikuje. Chciałabym się dowiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć teraz? Wtedy było to od 4000 do 7000 tysięcy brutto. Czy po dwóch latach się coś zmieniło? Firma oczekuje od pracownika dyspozycyjności. W jakich dniach i w jakich godzinach? Dajcie znać, jeśli możecie. :>

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MD-GROUP Michał Domagała? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca - sklep alkoholowy w Zielonce.
ufi

Bardzo solidna firma! pełen profesjonalizm, miły i szybki kontakt, kompetentni pracownicy! Godna polecenia w 100 %

Jak się pracuje z ludźmi z MD-GROUP Michał Domagała?

P

Super miła atmosfera

Zeus

Bardzo wyjątkowo, porozumiewają się językiem, który rozumieją tylko pracownicy MD, maja swoje sekretne kody i znaki, a tak poważnie to normalnie, porozumiewamy się językiem ogólnie zrozumiałym i pracuje nam się ze sobą Bardzo dobrze.

Alicja
@Zeus

Przecież pytanie nie było o to jak się porozumiewacie tylko jak się pracuje, czyli o atmosferę, czy jest życzliwość między ludźmi, Pomożecie kiedy przychodzi nowy i jeszcze nie wie do końca co i jak? Zupełnie jakbyś odpowiadał na inne pytanie.

szumek3511

Atmosfera jest rewelacyjna, ja zaczynałem w lutym 2022r. Miałem od wszystkich niesamowite wsparcie. Kadra kierownicza wyrozumała, a koledzy? zawsze gotowi do pomocy ito nie w sensie o znowu coś chce maruda, tylko naprawdę chętnie udzielają pomocy. Jeśli nawet nie jesteś fachowcem w jakiejś konkretnej dziedzinie ale masz pojęcie o konserwacji i chęci do pgłębiania wiedzy to dasz sobie radę naperno. Zespół jest rewelacyjny.

Jan
@szumek3511

No to tylko pozazdrościć. Ale jak się nie jest fachowcem to uczysz się tylko przez pracę i pomoc kolegów czy wysyłają na jakieś dodatkowe szkolenie branżowe? Ty miałeś taką możliwość?

JS

Bardzo pozytywnie oceniam tę firmę. Mimo, że zostało popełnione niedomówienie. Bardzo szybko zostało pozytywnie naprawione. Usterka-moja awaria usunięta przez pracownika. DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ.

Damian

Podoba mi się tutaj, a wiec myśle, że zostanę tu na długo. Naprawdę nie ma na co narzekać.

Przemek

Praca w tej firmie bardzo mi się podoba. Można liczyc na fajne wynagrodzenie oraz na miłą atmosferę.

Miłosz

Fajna praca oferująca rozwój i dobre wynagrodzenie.

Serdecznie polecam. Praca bardzo mi się podoba i na dodatek można jeszcze niezle zarobić.

Szymon

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Panuje tutaj miła atmosfera, można spotkać fajnych ludzi i oczywiście ciekawie zarobić. Polecam :-D

Darek

Polecam prace w tej firmie. Zawsze miła atmosfera i atrakcyjne wynagrodzenie.

Dominik

Serdecznie polecam. Praca oferuje naprawdę możliwość bardzo dużego rozwoju. Wystarczy tylko chcieć :)

Wojtek

Pracuje w tej firmie już prawie rok i praca naprawdę bardzo mi odpowiada. Ze wszystkimi idzie się dogadać, jeśli ma się problem to można liczyc na pomoc innych.

Jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Wszystko odpowiada mi w 100% i na nic nie mogę narzekać.

Krzysztof

Polecam prace w tym miejscu. Dużym plusem jest to, że bez najmniejszego problemu dogadać z przełożonymi. No i do tego wypłata tez jest porządna.

Mateusz

Polecam, świetna praca oferująca rozwój.

Miłosz

Pracuje w firmie od dłuższego czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Ludzie w tym miejscu są po prostu swietni, a wynagrodzenie jest niemałe. Nie muszę chyba wspominać, że panuje tu znakomita atmosfera.

Gabriel

Polecam prace w tej firmie. Można się wiele nauczyć oraz dobrze zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o MD-GROUP Michał Domagała - Warszawa

• Jak się pracuje w MD-GROUP Michał Domagała?

Zobacz opinie na temat firmy MD-GROUP Michał Domagała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MD-GROUP Michał Domagała?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MD-GROUP Michał Domagała