Pol-Net

Łódź

Opinie o Pol-Net

Joanna

Ktoś wie jak wygląda teraz ta sprawa wypłat? Bo nikt się do tego nie odniósł, a na stronie Pol-Netu, jest teraz oferta pracy na specjalistę ds. zamówień. Więc dobrze byłoby wiedzieć czy wynagrodzenie jest płacone na czas, przed wysłaniem cv. Ktoś wie coś na ten temat?

asia
@Joanna 02.11.2017 11:57

DoAsi
@asia 21.11.2017 18:42
same (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i oszuści w tej firmie więc lepiej sobie odpuść...

Dlaczego tak uważasz? Opowiedz o tym.

Joanna

@Pracownikwspominasz i tym, że obecnie należne wynagrodzenia są płacone nieterminowo. Od kiedy trwa taka sytuacja?

Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Pol-Net Rybczyński ostrzegam i stanowczo odradzam. Pensje płacone zawsze z bardzo dużym opóźnieniem. Jak tylko zbliża się termin wypłaty szef bez słowa wyjeżdża po za łódź do domu. Bez słowa wyjaśnienia, pracownicy przed świętami zostają bez grosza. Atmosfera masakryczna, ciągłe i nieuzasadnione pretensje, stawianie co raz to nowych wymagań które nie należą do obowiązków wynikających z umowy. Totalny brak szacunku dla pracownika. Obiecane podwyżki które nie dochodzą do skutku. Firma nie rentowna bez płynności finansowej. Szczerze ODRADZAM

kefir

No ale za to mają bardzo fajne zarobki jednak, więc w tej kwestii nie ma co narzekać na sporą ilość pracy @jogurt.

killim

nie polecam tej firmy oszukuje w calej polsce kasy do dzisiaj nie widze

siwy

Omijaj szerokim łukiem pracowałem w łodzi kierat, zniewolenie,za parę groszy !

aga

PODWYKONAWCA
@aga 29.05.2015 17:21
ciekawe czemu wszystkie pozytywne opinie pisane sa jedna po drugiej tego samego dnia i o tej samej godzinie...

UWAGA TA FIRMA TO NACIĄGACZE NIE PŁACĄ PO WYKONANEJ PRACY UMOWY USTNE A PÓŹNIEJ CISZA NAJPRAWDOPODOBNIEJ DLATEGO TAK DŁUGO SIĘ UTZRYMALI

Elektromonter

Zgadzam się że firma dba o pracowników, pracowałem w Ciechanowie, mieliśmy tam zapewnione zakwaterowanie; brygadzista faktycznie jest bardzo wymagający, ale co się dziwić terminów realizacji projektów trzeba przestrzegać a i każdy chce zarobić jak najwięcej przy akordowej pracy. Ekipa była dosyć zgrana, a wiadomo, że wtedy się też lepiej pracuje.

Linka

Witam, pracowałam w firmie 2 lata na stanowisku pracownika biurowego, pensja płacona do 10-go, umowa o pracę, atmosfera w firmie bardzo przyjazna, ludzie sympatyczni i bardzo pomocni.

Jacek

Witam,pracuję w firmie POL-NET w Łodzi i jestem zadowolony. Firma dba o pracowników (obiady, delegacje i zakwaterowanie przy pracach wyjazdowych), również atmosfera w firmie jest dobra, pensja płacona na czas raz w miesiącu. Pracodawca ma określone wymagania i oczekiwania, ale można sporo zarobić jeśli się chce.

Bogdan

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , nie płacą nigdy na czas, nagminnie kłamią pracowników, minimalne opóźnienie to tydzień, nie radze tam pracować. [usunięte przez moderatora]

bodzio

Uważam,że firma Pol-Net jest prężną, szybko rozwijającą się firmą z przyszłością. Atmosfera Jaka panuje w tej firmie jest przyjazna. Współpracownicy jak i brygadziści są mili, uprzejmi. Prawdą jest, że nie kiedy są wymagający aczkolwiek jest to zrozumiałe dla funkcji która pełnią.Jestem pracownikiem tej firmy w Ełku i chwalę sobie tą pracę. Praca ta nie należy faktycznie do prac lekkich lecz wynagrodzenie które otrzymuje jest zależne ode mnie, ponieważ jest to praca akordowa i prawdą jest ile zrobię to tyle zarobię.Wiadomo są normy, które obowiązują i trzeba je wykonać lecz nie należy to do rzeczy nie możliwych.Naprawdę sobie chwalę współpracę z tą firmą i tutejszym Brygadzistą D.......gdyż jest on naprawdę wyrozumiałym,uczciwym, aczkolwiek wymagającym człowiekiem. Pozdrawiam Bodzio

Fight for your right

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w w firmie POL-NET. Praca rzekomo od 8-15 a w rzeczywistości nielimitowany czas pracy,najczęściej do 17-18 z dojazdem z Pabianic bądź z Piotrkowa Tryb.Zarobki to 1300zł netto 1-szy mc po miesiącu jeśli się sprawdzisz 1500zł.Atmosfera jaka tam panuje to coś okropnego,szczególnie mowa tu o brygadzistach tj:wymagają od ludzi pracy jak by to była praca w akordzie,także odradzam każdemu nowemu pracownikowi pracy w tej firmie "krzak". PS.Mnie udało się przepracować tylko tydzień,ale z tego co wiem to rotacja jest bardzo wielka.Aha zapomniałbym napisać,że brak jakiejkolwiek umowy o pracę.Obiecują niby umowę zlecenie po miesiącu ale tj tak samo jak z Yeti.Każdy o nim słyszał ale nikt go nie widział. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Pol-Net - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Net