Instytut Efektywnej Nauki

Lublin

Opinie o Instytut Efektywnej Nauki

pracująca

Ja tam pracuję. Wygląda to tak: uczniowie są zapisywani przez firmę i ja jako Trener mam tylko prowadzić z nimi zajęcia. Treść zajęć jest opracowana przez Poradnię i pracuje się na ich materiałach. Pieniądze na czas. Jak na razie żadnych negatywnych uwag nie mam.

ciekawa

Ponawiam pytanie do osób, które obecnie pracują dla Instytutu Efektywnej Nauki. Czy mogą się podzielić opiniami o współpracy?

Monika

Hey mam pytanie jakie są realne stawki za godzinę trenera. Słyszałam że w konkurencji płacą 50zł a tu 36 za 1,5 h zajęcia. Dostałam propozycje pracy tu i rozważam czy to się opłaca, jeśli to prawda.

Maja

@Izolda każdy ma prawo wypowiedzi. Nic nie poradzimy na takie osoby, które piszą dla samego pisania a nie ma to się do prawdy. Ale zawsze warto zadawać różne pytania i istnieje szansa, że jakiś pracownik da nam odpowiedź merytoryczną, prawdziwą i rzetelną na temat tego co się dzieje w Instytucie Efektywnej Nauki.

Izolda

No własnie, tyle warte to forum i użytkownicy "@rozsądny". Nie pracował a ma najwięcej do powiedzenia. Jak większość ludzi chyba tutaj

Maja

@rozsądny skoro wchodzisz na wątek Instytutu Efektywnej Nauki rozumiem, że chciałbyś podjąć z nimi współpracę? Czy już starałeś się kontaktować z pracodawcą? Możesz coś o rekrutacji powiedzieć innym zainteresowanym?

Maja

@rozsądny rzeczywiście, najbardziej zależy nam na opiniach pracowników firmy. A Ty pracujesz w Instytucie Efektywnej Nauki? Co możesz powiedzieć o swojej pracy oraz o tym jakim firma jest pracodawcą?

rozsądny
@Maja 18.07.2017 10:20

Nie pracowałem tam.

Moniczka

Polecam. Bardzo dobra organizacja pracy, pieniądze na czas, materiały, umowa wszystko dopięte na ostatni guzik.

rozsądny

TO FORUM O PRACODAWCACH A NIE O USŁUDZE, CO ZA BAŁAGAN!!!!!

Maja

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Instytutu Efektywnej Nauki?

Kubuś

Ja dostałem wszystkie pieniądze. Bobo, może nie raportowałeś?

Bobo

Trzeba upominać się i kasę u pracodawcy niewyplacalni jak to mówią firma krzak ... nie chciałabym juz tak pracować i dalej prosić o własną kasę.

NIkola

Pracuję jako Trener w Warszawie. Warunki bardzo dobre, wypłata na czas, elastyczny czas pracy oraz widać że Prezesowi zależy na dzieciakach które uczymy. Polecam

Mazi

Bardzo fajne zajęcia. Są rezultaty. Z czystym sumieniem mogę polecić. Korzystamy z zajęć w Warszawie.

korzystająca

Oddali. Nie było z tym problemu. Ja zrezygnowałam po 6 miesiącach i było wszystko ok.

Meggi

To jest wielka sciema i naciaganie na kase,od pol roku szarpie sie z nimi o zwrot tych 5%,napisalam pismo o zaniedbaniach w odpowiedzi dostalam jakis papierek nie wiadomo do kogo napisany ,bez daty,jakby dziecko z pierwsze klasy pisalo.Pan wlasciciel odpowiedzial ze to on napisal pismo i ze jest po studiach(nawet widac,chyba melanzu).Zajecia odbywajace sie w domu byly ok,ale zajecia grupowe to juz porazka,ciągle zmieniane miejsce zajec,nauczyciele,brak informacji o odwolanych zajeciach,grupy mialy byc max 10 osob a byly 30,w salce gdzie dzieci siedzialy jedne na drugich.Dlatego rozumiem juz czemu ta druga część to tylko 5% kosztow.Lepiej bylo te pieniadze zainwestowac w korki niz w ta pseudoszkole.LUDZIE NIE DAJCIE SIE NACIĄGNĄĆ.Szkola juz poinformowana zeby nie wpuszczali tych naciagaczy.

Zadowolony Tata

Polecam. Profesjonalnie i skutecznie. Właśnie skończyliśmy dwuletnie zajęcia i efekty są naprawdę niesamowite. Polecam zajęcia w Warszawie.

poji

Ja to się zastnawiam czy jest szansa na jakieś premie do zarobków, wiadomo coś o tym? Dzięki za odpowiedź

korzystająca

Potwierdzam. Można zrezygnować w każdym momencie bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Meggi
@korzystająca 10.10.2016 11:06

To prosze powiedziec czy oddali Pani pieniadze,bo nie sadze.

zainteresowana

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i zostałam zatrudniona na stanowisko Telemarketera i jestem pozytywnie zaskoczona. Praca zupełnie inna niż w dotychczasowych call center, pracuje się z domu, nie ma nacisku na sprzedaż ani nawet na umawianie spotkań, bardzo pozytywne zaskoczenie. czas pracy elastyczny, wynagrodzenie nawet dwukrotnie wyższe niż miałam do tej pory. Polecam.

Karol

Jestem bardzo zadowolony. Zajęcia trwały w sumie 3 miesiące w domu, rezultaty są imponujące. Zajęcia sa na zasadzie korzystasz-płacisz.

elwira

Owszem można odstąpić od umowy w każdej chwili w przypadku rażącego naruszenia postanowień umowy przez którąś ze stron (a jest nim "chyba"nieobecność nauczyciela na 3 kolejnych zajęciach), ale płacić trzeba nadal, bo jak mówi umowa 95% kosztów, które pokrywamy to za te zajęcia w domu.Reszta to za zajęcia grupowe. Czyli praktycznie te nasze miesięczne opłaty wnoszone już po zakończeniu zajęć domowych są nadal za lekcje w domu. Tak w ogóle spotkania nie warte swojej ceny.Ta paniusia, która naciąga i mówi jak to będzie wspaniale, dziecko będzie się lepiej uczyć, od umowy można w każdej chwili odstąpić... - delikatnie mówiąc kłamstwo.Tylko dlaczego nie chcieli żeby bez zaciągania kredytu po prostu płacić ustaloną cenę! No bo wtedy by tracili! Nie ma nauczyciela na zajęciach, nie płacę i tyle, a teraz muszę się szarpać z poradnią i bankiem.

Urażona mama!
@elwira 16.12.2015 13:14

Nie polecam, na początku zajęcia fajne (bo w domu), potem jedna wielka ściema. Brak zajęć, problemy z salą, błędne informacje o miejscu zajęć, a ostatnie pół roku w ogóle brak zajęć. A płacić trzeba bo umowa podpisana.

aga

TO ŚCIEMA. Pani na pierwszych zajęciach mówiła że w każdej chwili można odstąpić od tej nauki jak ktoś będzie nie zadowolony [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda jak podpisałaś to teraz płać dwa lata za nic. Pierwsza lekcja nie ma nic wspólnego z następnymi, powtarzam TO ŚCIEMA

Gosia

Córka chodzi od zeszłego roku. Znaczy... hmm nie wiem czy chodzi bo od lutego nie ma żadnej informacji o zajęciach. Rozumiem, że firma prywatna, ale cholipka płace za to powinni trochę bardziej dbać o klientów.

jola

Bardzo proszę pracowników IEN, aby przestali wypisywać sobie opinie na tym forum. To jest portal do wystawiania opinii o warunkach pracy, a nie o chwaleniu usług firmy. Są inne strony przeznaczone do tego celu. Proszę tu nie spamować.

jol

Zgadam się z Tobą. Przestańmy narzekać i dajmy dzieciom szansę, inwestycja w dziecko zawsze się opłaca. Szkoda, że tak mało rodziców się tutaj wypowiada. Moja córka też super sobie radzi, a już nie wiedziałam jak mam jej pomóc. Koszt to tylko ok. 5 zł dziennie, nie przesadzajmy. Myślę, że każdy z nas chciałby, żeby w przyszłości dzieci miały dobrą pracę i nie zarabiały najniższej krajowej i ledwo wiązały koniec z końcem . Każde dziecko jest mądre, tylko w większości nie dajemy im możliwości aby w nich tą mądrość i inteligencję rozwinąć lub z nich wydobyć, a dzięki tej współpracy na pewno nie będzie gorzej tylko lepiej i możemy w ten sposób zapewnić im dobry start życiowy. Ponadto podajcie mi firmę, która ćwiczy tyle umiejętności za taką cenę. Przecież oni uczą jak się uczyć! Nie są to korepetycje z jednego przedmiotu! Nie chce mi się już pisać, bo nie lubię przebywać w atmosferze gdzie my Polacy wszystko widzimy w czarnych kolorach. gzie w ogóle nie ma w nas optymizmu. Pamiętajcie rodzice, że niestety szkoła naszym dzieciom nie pomoże, musimy to zrobić sami, nie zmarnujcie takiej sznsy, która już się nie powtórzy. Polecam!!!!!

kollet
@jol 16.03.2015 00:33

Czy Pani bierze pieniądze za reklamę!. Dwie moje córki chodzą na te zajęcia. To co Pani rekrutująca mówi odbiega od rzeczywistości. Grupy są nieregularne, materiał nie zróżnicowany ten sam dla 9 latków co i dla 16 latków. Jak dziecko ma problemy z jakimś przedmiotem to niech się nie spodziewa pomocy. Takie nauczanie może sam odbyć oglądając You Tube. Wrześniowe zajęcia się nie odbyły , październikowe również. A kredyt trzeba spłacać bo bank upomni się o odsetki. W Siedlcach nie zapłacili szkole za wynajem sali i nie ma zajęć. Telefonów nie odbierają. A jeszcze brok do spłacenia . Co Pani na to!!

maryn

Polecam dla wszystkich rodziców, żeby skorzystali z takiej super możliwości. Powiedzcie sami czy ktoś w szkole uczy dzieci jak się uczyć? Wiadomo zawsze będą osoby, które widzą we wszystkim problem zamiast szansę, a jeszcze najlepiej jakby wszystko było za darmo. Moje dziecko chodziło na takie zajęcia i teraz w starszych klasach nie mam z nim problemu, nie muszę wydawać pieniędzy na korepetycje, a syn jest samodzielny, dobrze się uczy bo wie jak ma się uczyć. Nie ślęczy nad lekcjami, tylko nauka mu sprawia przyjemność. Tutaj wszystko jest podane na tacy. Ale cóż dziwię się rodzicom, którzy wydają pieniądze na różne koła zainteresowań, a na taką najważniejszą rzecz jaką są techniki pamięciowe, szybkie czytanie ze zrozumieniem, logiczne myślenie, gdzie jeszcze osoby kompetentne to przekażą szkoda pieniędzy. Najlepiej jest narzekać. Moim zdaniem i wielu moich znajomych lepszej szansy dla swoich dzieci nie znajdziecie.

gosia

odezwali się. mam uczniów. trochę to trwało 1,5 miesiąca, ale uczniowie są.pozdrawiam

iwona

Do mnie też się nie odezwali mimo tego, że byłam na szkoleniu. Ale to pewnie dlatego, że nie mają uczniów bo jestem z małej miejscowości i od początku było dla mnie dziwne, że są jacyś chętni na takie zajęcia. Gosiu która pisałaś, że po 3 tyg odezwu nie było, jak sytuacja przedstawia się teraz? Odezwali się do Ciebie? Ktoś miał podobnie? Pozdrawiam

ala

to jest zależne od stanowiska. Ja aplikowałam na stanowisko do działu sprzedaży

alan

o co tu w ogóle chodzi? każdy pisze o czym innym. ja byłam na rozmowie i stawka była godzinowa.

ala

to jest forum o pracodawcach, a nie o ofercie firmy. idźcie ją reklamować gdzie indziej. Byłam niedawno na rozmowie w tej firmie. Nie proponowali żadnej umowy, tylko wynagrodzenie prowizyjne, żadnej podstawy.

Tata W.

Mój syn był w tamtym tygodniu pierwszy raz w Lublinie na zajęciach w grupie i był zachwycony.

rodzic

mój syn jest w 2 gimnazjum. korzystaliśmy z oferty poradni. teraz chodzi na zajęcia grupowe. z tego co opowiadał są teraz nowe osoby które za to odpowiadają i wszystko jest ok. syn jest zadowolony

familia

najpierw przyjeżdża trener na zajęcia do domu, do jednego lub do dwojga dzieci-zależy ile masz i ile chcesz zapisać:-) nauka odbywa się w formie zabawy, rezultaty są widoczne po około 1,5 do 2 miesięcy. po 3 miesiącach zaczynają się zajęcia grupowe, grupy są do 10 osób więc małe, dzieci są zachwycone, ciągle dowiadują się nowych rzeczy, a najważniejsze jest to że mój syn zaczął uczyć się samodzielnie. Ja jestem zadowolona i mój syn też.

familia

co wy ludzie opowiadacie, przecież nauka najpierw jest w domu, jestem z niej bardzo zadowolona, później są zajęcia grupowe na które zawożę syna i też jest ok.

mama
@familia 22.01.2015 08:28

Hej ją też się zastanawiam na poslaniem dziecka ale mam mieszane uczucia napisz coś więcej

Mtrw

przecież nauka jest w domu

Gan

IEF nie polecam, nie opłaca się wydawać pieniędzy. Uważam, że nauka w domu byłaby wielokrotnie lepsza. Jeżeli złoży się rezygnację po 10 dniach od podpisania umowy otrzyma się tylko 5% kosztów przeznaczonych na naukę.

Tristan
@Gan 21.11.2014 19:36

Masz prawo do odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

gosia

Witam, mam pytanie odnośnie pracy w poradni. Byłam już na szkoleniu przygotowującym do pracy z dziećmi, dostałam potrzebne materiały i tydzień później mieli się odezwać i "dać uczniów". Minęły 3 tyg i telefonu nie było. Ktoś miał podobne doświadczenia?

odpowiedz na Nikola

Ja skorzystałam. 2190 za dwuletnie zajęcia to bardzo tanio, zwłaszcza za dwoje dzieci, za to że ktoś przyjeżdża do domu, a później też są zajęcia. Ja korzystam i nie żałuję. Polecam

grazia

odpowiedź na nikola, jane szkoła to nie to samo co instytut. To są różne firmy.

nikola

Przeczytajcie dobrze umowę zanim ją podpiszecie.Za 3 miesięczny kurs(reszta czyli 21 miesięcy to praca samodzielna i tzw spotkania w klubie raz w miesiącu)płaci się kosmiczne pieniądze .W moim przypadku za 2 dzieci 2190,00 co daje 730,00 miesięcznie a w sumie wychodzi 91,25 za godzine kursu z trenerem .Reszty nie liczę ,bo dzieci muszą pracować same.niby sa jakies podręczniki ,ale co z tego...a spotkania w klubie to 5 % wartości kursu. Zrezygnowałam zanim rozpoczął się kurs.Nie oceniam samego kursu ,bo sie nie odbył.Pani psycholog nie do końca objaśniła warunki kursu.Co nagle to po diable .

joaska

oni wydłużają zajęcia i się już nie płaci. też tak miała-wakacje. moje dziecko chodziło w sumie 4 miesiące dłużej już bez płacenia.

aska

ja płace przez lipiec i sierpień zajęcia się nie odbywały a musiałam płacić z umowy teraz też nie mogę zrezygnować bez poniesienia kosztów więc dobrze się zastanówcie. O sytuacji zamierzam poinformować szkołę, bo w kródce jeszcze patelnię będę musiała kupić.

Miragella

Są. Metoda działa. Dużo zależy też od osoby prowadzącej, czyli Ciebie samego. Jak ja uczyłam to efekty były.

lolo

piszecie tylko o pracy a jak wygląda nauka dziecka i czy są efekty po takim kursie?

innataka

Ja rozwiązałam bez problemu. A minęło 20 dni od zawarcia i odbyły się pierwsze zajęcia. Pozdarwiam

Bee

Jak nie beda chcieli rozwiązać to od razu do prokuratury bo to jedno wielkie oszustwo

netka
@Bee 01.07.2014 22:42

Żadnego oszustwa nie ma, można bez problemu rozwiązać umowę, nawet po pierwszych zajęciach z trenerem. Proszę doczytać warunki umowy i bez obaw :)

Adam

Rozwiazuj jak najszybciej...

kollet

Podpisałam pod wpływem emocji umowę na warsztaty. Po fakcie doszło do mojej świadomości, że 136 zł to jednak za dużo za 45 min. pracy z dwójką dzieci i niczego się nie zdążą nauczyć. Jeszcze nie mieliśmy pracy z trenerem i nie minęło 10 dni od daty podpisania umowy. Czy w takim razie po rozwiązaniu umowy nie poniosę jakichś kosztów. Kwota całkowita 24 spotkań mnie przeraża ponad 3 tysiące. Pomocy

Zostaw opinię o Instytut Efektywnej Nauki - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Efektywnej Nauki