Opinie o Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk w Stanisławów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk w Stanisławów

Czy urlop w Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk jest płatny 100%?

Bsstek Nowy wpis

Również potwierdzam powyższe opinie. (usunięte przez administratora) i bałaganiarz. Bierze zaliczki i nie kończy roboty. Po jego opuszczeniu jest więcej do pracy niż wcześniej. Każdemu odradzam.

Kate

Zaden fachowiec na niczym sie nie zna!!!! Poza tym klamca, balaganiarz i niszczyciel. Ostrzegam przed tym czlowiekiem!!! Nie wykonal zadnej pracy dobrze przy remoncie jedna rzecz poprawial kilkakrotnie z mizernym rezultatem. A jak zgubil kawalek blachy z daszku nad wejciem to wycial taki kawalek z dachu domu psujac caly dach? Gdzie rozum....

Emilia Nowy wpis
@Kate

Poważnie popsuł dach? No i co dalej z tym niby, bo chyba tego tak nie zostawił? To w sumie wgl możliwe, żeby tak cały po prostu popsuć?

Kate Nowy wpis
@Emilia

Brakowalo mu blachy na daszek, bo zgubil przy remoncie nie kupil tylko z tylu domu z dachu wycial trojkat...skad takie pomysly. Caly dach jest do wymiany bo takiej nie da sie dokupic tylko wymienic na nowa

Emilia

Faktycznie słabo to wygląda z Twojego opisu i widać, że mocno rozzłoszczony jesteś. :( Ciekawa jestem co on w ogóle mówił jak z takim opóźnieniem prawie rocznym wykańczał sobie po swojemu... Ale tak właściwie to jak to się stało, że akurat jego do tych usług wybrałeś? Ktoś polecał?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Uważajcie na tego naciągacza! Gość z pozoru zna się na robicie, firma zarejestrowana, wszystko w porządku... Remont rozpoczął się 12.01 i na ten moment wszystko wygląda jak na zdjęciach, fachura i dramat! Szczęście w nieszczęściu, ze tego nie skończył. Wziął zaliczkę na materiały, później zaliczkę za robociznę. Wszystko pokwitował nazwiskiem, NIPem swojej firmy. Telefon milczy do tej pory. Żadnych FV, nic nie rozliczone. Uprzedzę wszystkie przemiłe komentarze: nie, nie był najtańszy, był zwyczajnie dyspozycyjny. Dziś widziany w sklepie popularnym zielonym sklepie budowlanym, prawdopodobnie z nową klientką. Zapytany przez osobę trzecią WTF?! stwierdził że to nie jego wina bo to pracownicy robią i uciekł ???? świetny stosunek to zatrudnianych obcokrajowcow prawda? Sprawa zostanie zgłoszona na Policję, a „przedsiębiorca” do Urzędu Skarbowego.

Aleksander

Cześć. Czy to prawda, że pracodawca ten bazuje na zatrudnianiu osób, które pochodzą z zagranicy? Tego typu wpis padł w tym wątku, dlatego chciałbym to wyjaśnić. Może ktoś zechce w tym zakresie się wypowiedzieć?

Kamil

Cieszcie się, że obcokrajowcy mogą u nas pracować bo byłoby źle gdyby brakowało rąk do pracy.

Daro

Nieuczciwy Nie dość że (usunięte przez administratora) klientów większość jego pracowników to Ukraińcy którzy nie mają pojęcia o robocie którzy przyjechali pół roku lub 2 miesiące wcześniej z Ukrainy nie pracowali wcześniej jako Ekipa wykończeniowa finalnie na koniec roboty nie wypłaca tyle ile należy pracownikom A klienci nie są zadowoleni z jego wykonanej pracy

Marlena

Dobry fachowiec ma dużą wiedzę i jest solidny pracę ukończył W terminie polecam

Halina
@Marlena

Rozumiem, że to opinia na temat jednego z pracowników Zakładu Remontowo Budowlanego Waleriana Krawczuka. Tutaj na forum powinniśmy głównie pisać o firmach jako pracodawcach. Może któryś z pracowników tego miejsca napisze, jak wygląda praca - czy jest ona zmianowa, jak wygląda układanie grafiku i tak dalej.

Gremix

Facet nieuczciwy bierze zaliczki na materiały po czym przedłuża prace i nie kończy. Niewykwalifikowani pracownicy zabrudzili całe mieszkanie. Nie zatrudniać do żadnych prac bez umowy płacić tylko po ukończonej pracy lub w ogóle. (usunięte przez administratora) jednym słowem mówiąc.

Ola

Niesolidny, wchodzi dużą brygadą, robi dużo kurzu, prosi o spore kwoty za zaawansowanie robót i na materiały, po czym prace zwalniają i teraz to już twój problem. U mnie po zdjęciu płytek w celu wykonania izolacji okazało się, że ściany były wyrównane kawałkami glazury i do tej glazury przylepiona glazura wierzchnia. Albo równanie KG, obok otworu drzwiowego płytka kołysała się na płycie KG. Na szczęście robili zbyt wolno i nie napsuli zbyt wiele materiału. Zaliczki niestety nie do odzyskania.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk - Stanisławów

• Jak się pracuje w Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk?

Zakład Remontowo Budowlany Walerian Krawczuk
  • Wolska 7