P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski

Opinie o P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski

@Paweł

Witaj Paweł! Dziękujemy za wiadomość. Nasze linie produkcyjnie są w pełni zautomatyzowane i dość zaawansowane technologicznie, stąd nie posiadamy zapotrzebowania w okresie letnim na dodatkową pomoc pracowników. Jednakże w okresie wrzesień/październik będziemy szukać pomocy osób chętnych do pracy, ze względu na dużą ilość pracy przede wszystkim w magazynie oraz przy przygotowywaniu produktów dla magazynu, np. pakowania świec czy wkładów w opakowania kartonowe i palety. Jeżeli będzie Pan zainteresowany, zapraszamy do kontaktu w sierpniu. Życzymy miłego dnia!

Alicja

Mattra Polska to rzetelna Polska firma oferująca bardzo dobrej jakości wkłady do zniczy. Od lat współpracuję z firmą i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobry kontakt, świetna obsługa klienta, szeroki wybór asortymentu i ludzkie podejście sprawiają, że z cała pewnością mogę polecić współpracę z Mattra Polska.

RYS | znicze

Jako sprzedawca produktów MATTRA mogę zdecydowanie polecić każdemu handlowcowi współpracę. Jakość produktów broni się sama, Klienci bardzo lubią produkty marki MATTRA. Czas dostawy jest różny, zazwyczaj wynosi 1-2 dni, ale w szczytach sezonowych trzeba poczekać i dwa tygodnie. Ważne jest posiadanie zapasów magazynowych, ponieważ w szczycie sprzedaży towar jest wręcz rozchwytywany. Ogólnie, polecamy współpracę! RYS | znicze

@MATTRA

Dziękuję za informację. Nie otrzymałem jednak odpowiedzi na pytanie o wymagania, jakie stawiacie Waszym handlowcom i wynagrodzenie, na jakie mogą liczyć?

Klient Białystok

Zakupiłem paletę towaru w miksie na b2b z dostawą kurierem mattra. Zamówiłem towar za pobraniem w środę, w czwartek dostałem sms z informacją że kierowca będzie w piątek w godzinach 11-13 i kierowca był po 12. Miło, sprawnie i fajnie. Polecam!

Jak dużo osób pracuje w P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski?

Jakie są warunki zatrudnienia w P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski?

Warunki zatrudnienia są różne. W sezonie możesz liczyć na dodatkową pracę na umowie zlecenia, jak jesteś fachowcem i pracujesz na umowie o pracę to przed pandemią można było liczyć na wynagrodzenie ponad 7 tys brutto (w moim przypadku), pakiet medyczny lux med, dodatki sportowe, auto itd. Teraz jest trochę gorzej, widać że firma szukała oszczędności i usunęła dodatkowe benefity. Najważniejsze że praca to praca zespołowa, tworzysz team i czujesz jego częścią. Polecam aplikować jeżeli prowadzą rekrutację.

@Marcin

Dziękujemy za opinię. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu na bok@mattra.pl. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Klaudka Nowy wpis
@Marcin

Znaczy od pandemii stawka podstawowa nie wzrosła? Przecież było tyle krajowych podwyżek minimalnej nawet. Co z jakąś podwyżką inflacyjną? Ja miałam w poprzedniej firmie a nie była to nie wiadomo jaka praca.

Nowy wpis

@Klaudka

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Oczywiście stawki godzinowe dostosowujemy do przepisów prawa pracy, możliwości przedsiębiorstwa oraz stanowiska pracy. Ogólnym trendem w gospodarce jest również zmniejszanie się różnicy pomiędzy stawką najniższą płacy a stawką średnią. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Piotrek

Witam. Pisali tu Państwo, żeby zgłosić się w sierpniu w sprawie pracy, przy układaniu zniczy do kartonów i przekładaniu ich na palety. Niestety ofert w sieci nie widziałem, to zapytam, czy to zapotrzebowanie jest jeszcze aktualne, i na jaki czas oraz na jaką umowę by to była robota? Proszę również napisać, czy byłaby to praca w systemie zmianowym, a także, co z weekendami, czy pracujące, czy też wolne?

Nowy wpis

@Piotrek

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą, mogą napisać Państwo do nas na praca@mattra.eu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Mat

Towar zamówiony 3 tygodnie temu, brak informacji o terminie dostawy, brak odpowiedzi na maile, numer telefonu wyłączony. Nie polecam

MATTTRA
@Mat

Dziękujemy za opinię. Nie posiadamy opóźnień w wysyłce zamówień, tym bardziej takich "3 tygodniowych". Nie posiadamy również żadnej wiadomości mailowej na którą nie odpowiedzieliśmy. Bardzo chętnie pomożemy rozwiązać Państwa problem, jednak na początek proponujemy: - sprawdzić w jakim sklepie internetowym Państwo dokonywali zakupu (czy na pewno w naszym) - czy na pewno dokonywali Państwo zakupu naszych produktów (czy przypadkiem nie jest to inny producent) Jeżeli problem nadal występuję prosimy o kontakt na bok@mattra.pl chętnie pomożemy. Na pewno uzyskają Państwo szybszą pomoc w rozwiązaniu problemu, aniżeli pisząc anonimowy komentarz na naszym profilu gowork. Mam nadzieję że pomogliśmy! W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Wroclove

Kocham ta firmę! Super produkty i obsługa Klienta na kosmicznym poziomie od wielu lat. Pozdrawiam!

@Wroclove

Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy z każdego zadowolonego Klienta. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu na bok@mattra.pl. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski?

MATTRA

Dziękujemy za pytanie. Narzędzia pracy zależą od stanowiska na jakim pracownik wykonuje swoje zadania, jednakże obecnie nie prowadzimy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Renata
@MATTRA

Mogłabym dopytać dlaczego firma nie rekrutuje teraz pracowników? Jest komplet czy jakaś redukcja zatrudnienia?

@Renata

Dzień dobry Pani Renato, dziękujemy za wiadomość. Posiadamy komplet pracowników, jednakże nie wykluczamy w przyszłości dalszej rekrutacji.

@MATTRA

A czy w związku z tym, że produkujecie znicze, wkłady do zniczy i świeczki, to występuje w tej branży sezonowość? Myślę szczególnie o święcie wszystkich zmarłych w listopadzie. Czy to wtedy potrzebujecie więcej osób do pracy, czy też przygotowujecie się do tej zwyżki produkcji już wcześniej, np. latem?

Honorata
@MATTRA

O, i to będzie praca na miesiąc czy dłużej? Proszę o informację, gdzie będzie można poczytać ogłoszenia, mam nadzieję, że nie zapomnę. Panie są mile widziane czy nie?

Zakupilem 40 wkladow polowa sie nie wypalila,wyslano mi kilka na probe do testowania,zakup byl na allegro. Chcialem ponownie zakupic ale zostalem zablokowany zeby nie kupowac ponownie. Kilka krotnie kupowalem i za kazdym razem bylo ok,tylko ten ostatni raz.zostalem zle potraktowany tym bardziej ze zmowilem kilka razy a nawet kilka dziesiat.

Gosia.

Hura, po 2 miesiącach dostałam zamówienie. Jeszcze tylko sprawdzę czy rzeczywiście wkłady wypalają się tyle czasu jaki zapewnia sprzedawca

@Gosia.

po dwóch miesiącach? to ciekawa jestem jakości ich produktów wobec tego, ma Pani przetestowane? też chciałam dopytać czy firma jakoś konkretnie się odniosła co do tego czasu trwania realizacji zamówienia, był jakiś kontakt?

Brak kontaktu powiadasz Pan... Jak wcześniej pisałem z kimś z firmy na forum to wie Pan, co odpisali? Ano, że 99 % klientów jest zadowolonych. To napisali. A jak dopytałem, czego wymagają od człowieka, co chciałby robić u nich, jako handlowiec i jakie byłyby z tego profity, to cisza w temacie. Zastanawiam się skąd takie milczenie w temacie zarobków, czy w ogólności jakichkolwiek aspektów pracy? Czy ktoś tu w ogóle pracuje, reaguje na próby kontaktu i ma coś do powiedzenia na temat firmy z punktu widzenia pracownika??

MATTRA

Wkłady do zniczy posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta, jeżeli z jakichś powodów wkłady Państwu nie odpowiadają, wystarczy je odesłać do Sprzedawcy od którego zakupili Państwo towar :) To zdecydowanie łatwiejsze od pisania na gowork jaka to firma jest cygańska :) Zapraszamy również do kontaktu na bok@mattra.pl chętnie pomożemy w rozwiązaniu problemu :)

@Paweł

Panie Pawle obecnie mamy zamknięty zespół handlowy, zaś w głównej mierze opieramy się na rozwiązaniach nowoczesnych skupionych na automatyzacji zakupów internetowych :)

Marysia

Dobra organizacja pracy. Firma w ciągłym rozwoju ,zwiększa zakres działalności i wprowadza innowacje.

Honorata
@Marysia

A co z tego jest dla pracowników? Powiedz, czy warto w ogóle się interesować nimi, jeśli ktoś ma ambicje, żeby nie stać w miejscu. Jest szansa na awans?

Zamowilam i oplacilam produkt dokladnie 02.01. Dzisiaj dostalam maila ze paczka spakowana i gotowa do odbioru przez kuriera. Jedyne zastrzezenie to brak informacji o opoznieniach bo na stronie jest napisane ze wysylka w ciagu 24 godzin. Mozliwe ze maja po prostu duzo zamowien i sie nie wyrabiaja.

@Monika

Dziękujemy Pani Moniko. Przepraszam za opóźnienie, na pewno w przyszłości zrobimy wiele aby taka sytuacja się nie powtarzała. Staramy się wysyłać bardzo szybko zamówienia, więc mamy nad czym pracować, zwłaszcza w okresie świąteczno - noworocznym. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

@MATTRA

Wklady dzisiaj doszly. Sa dobrej jakosci i niema do czego sie przyczepic. Troche sie czeka za dostawa ale najwazniejsze ze sa dostarczane. Zmieniam moja wczesniejsza negatywna opinie na pozytywna. Zycze dalszego rozwoju i duzo zadowolonych klientow.

Alicja

RYS | znicze

@RYS | znicze

Skoro handlowcy mają tu tak kolorowo to skąd tyle narzekania klientów, że zapłaconego przez nich towaru nie ma na czas? Nie chciałbym jako handlowiec świecić oczami przed tłumem wkurzonych ludzi. Proszę też napisać, jakie wynagrodzenie firma oferuje i czego oczekuje w zamian?

Wariat
@Paweł

Nie polecamy handlować towarem którego wcześniej się nie otrzyma na magazyn ;) Nie będzie trzeba świecić oczami :) W tej branży większość budzi się w październiku i dziwi się że kolejki ;) Jak towar dobry i w dobrej cenie to i chętnych dużo, nic nowego ;)

@RYS | znicze

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy Zespół MATTRA

@Paweł

Panie Pawle, przez 10 lat działalności zrealizowaliśmy prawie milion zamówień i na pewno wśród tych realizacji była paczki opóźnione, uszkodzone, zagubione. Nie ma możliwości aby wszystko działało idealnie i tak nie działa, jednak zdecydowanie ponad 99% naszych Klientów jest zadowolona ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Marieta

Zamawiam od kilku lat regularnie te wkłady. Towar bardzo dobrej jakości, szybka dostawa. Ostatnio zamówienie złożone w sobotę, we wtorek rano już na mnie czekał.

@Marieta

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Klient Białystok

Melania Przyģocka

Szybką dostawą,towar dobrej jakości Polecam serdecznie

Gandi

Mariusz Podolski, Mattra sklep. Prawie miesiąc temu zakupiłem towar i cisza. Na maile i SMS nie odpowiada, telefon wyłączony. (usunięte przez administratora) czy co innego?

Zofia

Przysłali wkłady po 1,5miesiąca ale wybrał,bubel nie nadają się użytku

Zespół MATTRA
@Gandi

Dziękujemy za anonimowy komentarz w serwisie gowork. Pragnę zachęcić do kontaktu z obsługą sklepu internetowego, domyślamy się, że w ten sposób szybciej rozwiążą Państwo swój problem. W sieci można teoretycznie napisać wszystko, jednak etyka i przyzwoitość powinna towarzyszyć tworzeniu internetowych wpisów. Jako producent jak i lider rynku e-commerce w branży, wielokrotnie nagradzany, dodatkowo obsługujący setki tysięcy Klientów rocznie, pragniemy zapewnić że nie mamy żadnych opóźnień w realizacji zamówień. Nie ma również żadnych problemów z kontaktem, wysyłką a jedynym zmartwieniem są drożejące surowce, utrudnienia związane z pandemią oraz konieczność odpowiadania na anonimowe, niczym nie potwierdzone komentarze w sieci. Przypominamy również że portal GoWork w swoim zamyśle, miał służyć do komentowania miejsc pracy m.in. dla przyszłych kandydatów, nie zaś do tworzenia hejtu i wypisywania przez kilka osób internetowych, negatywnych wpisów gdzie tylko jest taka możliwość. te same wpisy pojawiają się w różnych miejscach i są tworzone przez te same osoby. Ta paczka aż tak bardzo była opóźniona? Kurier był nie miły czy jako konkurencja Państwo mają problem z nami jako taki, że aż tak bardzo pałają Państwo nienawiścią w sieci? Życzymy zdecydowanie dystansu do spraw mało ważnych, zaś w sprawie zamówień zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu, kandydatów do pracy z działem kadr, zaś handlowców z działem zakupów! Pozdrawiamy, Zespół MATTRA

Zespół MATTRA

@Gandi

Dziękujemy za anonimowy komentarz w serwisie gowork. Pragnę zachęcić do kontaktu z obsługą sklepu internetowego, domyślamy się, że w ten sposób szybciej rozwiążą Państwo swój problem. W sieci można teoretycznie napisać wszystko, jednak etyka i przyzwoitość powinna towarzyszyć tworzeniu internetowych wpisów. Jako producent jak i lider rynku e-commerce w branży, wielokrotnie nagradzany, dodatkowo obsługujący setki tysięcy Klientów rocznie, pragniemy zapewnić że nie mamy żadnych opóźnień w realizacji zamówień. Nie ma również żadnych problemów z kontaktem, wysyłką a jedynym zmartwieniem są drożejące surowce, utrudnienia związane z pandemią oraz konieczność odpowiadania na anonimowe, niczym nie potwierdzone komentarze w sieci. Przypominamy również że portal GoWork w swoim zamyśle, miał służyć do komentowania miejsc pracy m.in. dla przyszłych kandydatów, nie zaś do tworzenia hejtu i wypisywania przez kilka osób internetowych, negatywnych wpisów gdzie tylko jest taka możliwość, te same wpisy pojawiają się w różnych miejscach i są tworzone przez te same osoby. Ta paczka aż tak bardzo była opóźniona? Kurier był nie miły czy jako konkurencja Państwo mają problem z nami jako taki, że aż tak bardzo pałają Państwo nienawiścią w sieci? Życzymy zdecydowanie dystansu do spraw mało ważnych, zaś w sprawie zamówień zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu, kandydatów do pracy z działem kadr, zaś handlowców z działem zakupów! Pozdrawiamy, Zespół MATTRA

@Gandi

Dziękujemy za opinię. Czy Państwa problem został rozwiązany, możemy jeszcze jakoś pomóc? W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta bok@mattra.pl Pozdrawiamy Zespół MATTRA

Mati

Polecam. Wysokie stawki godzinowe jak na mała miejscowość.

Julia
@Mati

A podasz jakie te stawki mniej więcej są? i ile godzin codziennie się pracuje? Dniówka porządna wychodzi?

Manti

Firma godna polecenia! Produkty najwyższej jakości. Polecam wszystkim tym którym zależy na przemiłej i szybkiej obsłudze oraz towarze z najwyższej półki. Więcej takich firm bym sobie życzył w Naszym kraju :)

Matrix

Najlepsza praca w regionie!

@Matrix

Aż w regionie? Może podasz więcej szczegółów? Bo serio brzmi to pozytywnie. ;)

Harper plus

Kupuje wkłady od 2,5 roku i nigdy nie było problemów. Szybka realizacja i czas dostawy. Wkłady wypalają się do końca i nie kopcą. Używam prywatnie + odsprzedaż w sklepie. Polecam w 100 %

@Harper plus

A tak z ciekawości to jaką marżę na sklepie sobie na nie nakładasz? Serio tak dobrze schodzą?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski - Mysłakówko

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski?

P.P.H.U. Mattra Polska Mariusz Podolski