Pro-Inżynier sp. z o.o.

Wrocław

Pro-Inżynier sp. z o.o.
6 3

Opinie o Pro-Inżynier sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

@anonymous, widzę, że odpowiada Ci miesięczne wynagrodzenie na stanowisku mechanika w Pro-Inżynier. Czy w takim razie zdecydujesz się na aplikowanie na nie? A może już to zrobiłeś i mógłbyś opowiedzieć innym użytkownikom o swoich wrażenia z przebiegu rekrutacji, w której prawdopodobnie bierzesz lub wziąłeś udział?

mechanik

Jakie są zarobki w firmie na stanowisku mechanika? Jakie jest podejście do pracownika?

anonymous
@robot 23.02.2018 09:35

to spoko pensja, prawda?

Hanna

@robot, czy wraz ze zdobywanym stażem w Pro-Inżynier, można renegocjować warunki zatrudnienia? A może pracodawca ten oferuje system premiowy? Mógłbyś swój wpis uzupełnić o takie informacje?

Zostaw opinię o Pro-Inżynier sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Inżynier sp. z o.o.