Opinie o Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda w Ciechanów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda w Ciechanów

Ten pan prowadzi prywatny gabinet? Widzę tutaj głównie komentarze pacjentów i kilka zapytań osób zainteresowanych pracą ( przeważnie bez odpowiedzi). Jakaś recepcja tutaj działa? Ciekawa jestem kto jest odpowiedzialny za umawianie wizyt itp

Czy pracodawca Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mariola B. Nowy wpis

Lekarz- chyba za dużo powiedziane!!! Wizyta dziś u niego ( gabinet ZOZ- Płońsk) to szczyt upokorzenia, chamstwo, ignorancja w stosunku do pacjenta. Nie dość, że podważył badanie USG, diagnozę kolegi po fachu, to polecił mi kupić sobie gumy do ćwiczeń barku, ćwiczyć , ćwiczyć , bo jako pracownik budżetówki- niezbyt lubianego zawodu - mam przecież bardzo dużo czasu. Dopiero po moim stanowczym żądaniu otrzymałam skierowanie na rehabilitację, skierowanie na rezonans magnetyczny, co również spotkało się z nieprzyjemnym komentarzem. Prośba o receptę na leki przeciwbólowe – kolejny opór i niemiły komentarz pana doktora. Recepty nie otrzymałam. Szkoda, że płoński ZOZ zatrudnia (usunięte przez administratora) z Ciechanowa. Nie polecam!

Czy Pan doktor zatrudnia osoby do sprzątania gabinetu czy sam to ogarnia? Pytam zwykle gabinety lekarskie i zbieram zlecenia, bo mam ciężką sytuację finansową. Czy można dogadać się na godziny wieczorne, jak pacjentów już nie będzie? Jaka ewentualna stawka mogłaby wchodzić w grę?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Hana

Nigdy, do tego lekarza . Uznał, że mnie nic nie dolega, przyszłam na spacer, do tego gabinetu. Kpił " No tak pewnie ma działeczkę " Cwiczyć, ćwiczyć i będzie się zdrowym . Odzywał się jak w PRLu Wy, itd . Krzesło prawie przy drzwiach. I " proszę tam siedzieć, nie podchodzić bliżej. Do pani pielgniarki " wypiszę jej na rehabilitacje niech ma to sanatorium w Płońsku ". Dostałam to skierowanie jak rzucony psu ochłap. Stwierdził, że człowiek zaczyna chorować od 75lat . Nie wcześniej. Nigdy, przenigdy. Szerokim łukiem ja przynajmniej będę omijać ten gabinet z tym człowiekiem w wewnatrz.

Ja mam pytanie odnośnie zatrudnienia, czy Pan doktor zatrudnia osoby do tzw. recepcji? Szukam czegoś na pół etatu i pomyślałam, że może zaczepie się tutaj. Można liczyć na większą pensję niż najniższa krajowa? Trzeba pracować w kitlu?

Jedna gwiazdka to i tak zbyt wiele, by ocenić tego pana. Zero empatii, lekceważący stosunek do pacjenta, zarzucanie wygórowanych oczekiwań odnośnie leczenia i rehabilitacji. Nie każdy musi być lekarzem z powołania, ale od człowieka wykształconego oczekuje się przynajmniej trochę kultury i szacunku. Zdecydowanie nie polecam.

Pacjentka

Pan Sulich, bo doktorem go ciężko nazwać...ten tytuł mu się nie należy... powinien dać sobie spokój z pracą z ludźmi, a co dopiero mówić o pacjentach...którzy przychodzą po pomoc...w moim życiu, w tym 8letnm stażem w współpracy z lekarzami, nigdy nie spotkałam tak bezczelnego, nie miłego i hamskiego pseudo doktorka...zero wywiadu z pacjentem, badanie funkcjonalne zostawia wiele do życzenia...lepiej wykonują i przykładają się osoby na pierwszym roku studiów...15 minut wizyty w tym tylko żale "PO CO TU PANI PRZYSZŁA"...W moich odczuciach nie toleruje osób, które wcześniej chodziły do jakiegoś inne go lekarza (typ człowieka: "chodziłaś tam to tam wracaj") TYP URAŻONEGO EGO... Dla mnie trauma po tej wizycie na maxa! Dawno mnie nikt tak nie wyprowadził z równowagi...dopiero jak się wydarłam względem swoich praw i prawa decydowania to łaskawie zamilkł i raczył zaprzestać swoich zbędnych komentarzy...Omijajcie tego Pana dla mnie żaden fachowiec...jeśli ktoś tak postępuje na pierwszej wizycie...

Bb

Najgorszy lekarz u jakiego byłam w życiu. Gbur i cham to mało powiedziane. Wystawił diagnozę bez obejrzenia nogi. Całkowity brak empatii. Typ - lekarz orzecznik w ZUS. Nawet wrogowi nie polecę. Jak można tak traktować pacjenta. Omijać go z daleka

@Bb

To w ogóle możliwe, żeby od tak sobie ją wystawił? Przecież gdyby okazała się nietrafna a wskazano by na takie zaniedbanie to raczej miałby problemy? Po co miałby sam sobie je sprawiać?

@Wanda

Niestety, ale to prawda. I to nie tylko moja opinia. Zastanawiam się nad tym aby go opisać w Izbie Lekarskiej.

Justyna
@Bb

Zwróciłaś mu uwagę na miejscu? Może warto było?

@Justyna

Tak. Ale w pierwszym momencie zabrakło mi jakby języka -tak byłam zaskoczona podejściem tego lekarza. A z drugiej "beczki" jakie można mieć zdanie o lekarzu, który mimo ,że powiedziałam mu ,że jestem pacjentką onkologiczną (po mastektomii), wypisuje mi skierowanie na rehabilitację nogi a w nim zabiegi : m.in. laser i inne w których wykorzystuje się pole magnetyczne. Mam ksero tego skierowania. Dziś dopiero rozpoczęłam rehabilitację na NFZ (na cito) od 6.08.2022 i rehabilitantka wykreśliła mi większość zabiegów zaleconych przez "pana doktora" I co Pani na to?

@Bb

Czy ostatecznie do dziś udało się w tym temacie jakoś z nimi rozmówić? Pytam, bo Pani o Izbie wspominała, ale chyba do zgłoszenia nie doszło? Jakoś się to rozwiązało?

Ebi

Szpital PŁOŃSK. Lekarz przyjął mnie w szpitalu z wielką łaską mimo to że miałem na skierowaniu PILNE. Przyjął mnie jako ostatniego - czekałem ponad 5 godzin od samego rana (od 7). Po wejściu do jego gabinetu siedzi Blondyna (pielęgniarka), która nie wie chyba co tam robi, ale ona z tego wszystkiego była najmilsza. Lekarz? Największy Gbur i (usunięte przez administratora) u jakiego byłem. Bez zdejmowania spodni (miałem problem z kolanem - naderwane wiązadła) dał diagnozę. BÓL JEST TYLKO W GŁOWIE! - mówi to lekarz który nie zbadał pacjenta. Nie mogłem zginać kolana ani wyprostować do końca. Wziął mnie za kolano i wyprostował na siłę. Mało nie zemdlałem z bólu. Po czym mówi - jednak może zrób USG i zgłoś się "GDZIEŚ" Później usłyszałem żebym poszedł do lekarza prywatnie (do kolegi po fachu np Korpikiewicza lub innego) bo on nic mi nie pomoże. Najgorszy lekarz w historii u jakiego byłem. Chciałbym aby jego pracy przyjrzał się ktoś, sprawę na pewno zgłoszę dalej! Czekam tylko na wypis ze szpitala!!

Jacek
@Ebi

Potwierdzam kazde słowo .gbur i cham jakiego jeszcze nie spotkałem w życiu. Zero kompetencji. Na pytanie ze byłem kiedyś u prywatnego lekarza pyta się po co tu przyszlem.

@Ebi

Witam ja uniego lecze się 4 miesiące mogę złamanie podudzia chodziłem zwielkim bulem to mi wpapierach napisał że ja nieszczęśliwy jestem teraz te dokumenty pujdo na komisje przepisuje się doinnej placuwke nigdy takiego(usunięte przez administratora)

@Andrzej

Nie no raczej dosłownie nie napisał, że "nieszczęśliwy", obserwację pacjenta chyba inaczej się opisuje? Coś jeszcze zdiagnozowane było? No bo jeśli piszesz prawdę to sama ciekawa jestem co by ta komisja na to powiedziała. Dasz ewentualny feedback?

pacjent

Najgorszy lekarz u jakiego byłam, gbur i okropnie przemądrzały człowiek.

Mławiak
@pacjent

To prawda, bezczelny cham i gbur jakich mało! Wszystkie kobiety, które wychodziły od niego przede mną płakały. Drze mordę a kompetencji zero.

@Mławiak

Rozumiem, że ze szczęścia, bo tak świetnie je wyleczył? ;) Po co wy piszecie aż tak skrajne głupoty, co to w ogóle wnosi? Ja rozumiem, może i gbur ale z tym płaczem to chyba już przegięcie nie sądzicie? xd

Daro

Najgorszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w życiu o marnych kwalifikacjach. Nie pokecam

PK

Straszny człowiek. Niemiły, przemądrzały. Nikomu nie polece, wielka łaska żeby dostać skierowanie, poprzedzone ponad 20 minutami jego poniżającego gadania...

Sylwia

Jak wygląda obecna sytuacja z zatrudnieniem w firmie Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda? Może się ktoś wypowiedzieć jak współpracuje się z tym pracodawcą?

Iza Kęsicka

Hmmm... Dziwią mnie wasze komentarze... Jak dla mnie wspaniały Człowiek i Doktor z wielką wiedzą. Pozdrawiam :)

Bero

Gbur jakich mało. Bardzo nieprzyjemny. Nigdy więcej.

Pacjent

Najgorszy lekarz u jakiego bylam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda - Ciechanów

• Jak się pracuje w Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda?

Zobacz opinie na temat firmy Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sulich Władysław Konstanty-Gabinet Lekarski Wł.Sulich-Specjalista Chirurg-Ortopeda?

• Fredry 21
    06-400 Ciechanów