Opinie o Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska w Kruszwica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska w Kruszwica

Gracja1950 Nowy wpis

Wanda faschon (usunięte przez administratora) moja przesyłka nigdy nie dotarła 200zl poszlo

teresa.popowicz@gmail.com Nowy wpis

W listopadzie 2020 roku przelałam na wasze konto wraz zamówieniem - 199,90 zł na botki. Do dziś BUTÓW NIE OTRZYMAŁAM!! Proszę o PILNY kontakt w tej sprawie. Teresa Popowicz teresa.popowicz@gmail.com

Małgoś Nowy wpis

Czy trzeba znać się na aktualnych trendach modowych żeby zostać tu sprzedawczynią?

Magda Nowy wpis

Dzień dobry, Uprzejmie proszę o pomoc w zlokalizowaniu przesyłek, których nie zdążyłam odebrać z poczty ponieważ listonosz zostawił awizo obok mojej skrzynki zamiast w środku i się zgubiło. Dzisiaj dowiedziałam się na poczcie, ze paczka wróciła do nadawcy. To były dwa zamówienia, których potwierdzenie nadania dostałam mailem z adresu support@lena-moda.shop Pierwsze zamówienie: "YETTA" - Trencz damski - Żółty / L Quantity: 1 Są one wysyłane przez ePacket Yiwu na następujący adres: Magdalena Warot Słońskiego 24 Krakow, 30-376 Polska Numer porządkowy dla tych pozycji to​ LZ542754031CN Drugie zamowienie DIANA" - Modne skórzane buty - Czerwony / 39 Są one wysyłane przez ePacket Yiwu na następujący adres: Magdalena Warot Słońskiego 24 Krakow, 30-376 Polska Numer porządkowy dla tych pozycji to​ LZ542754031CN. W sprawie tej pisałam na adres: support@lena-moda.shop I otrzymałam następująca informacje : „ Droga klientko, Radzę skontaktować się z lokalną pocztą, aby sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka. Serdeczne pozdrowienia, Zespół ”

Czy rekrutacja na stanowisko Praca Dorywcza w firmie Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
HR Support
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
amarcyniuk@interia.pl

W dniu 19 stycznia 2021 r. dokonałam wpłaty na zamówiony towar to jest bluzę wędkarską, w kwocie 199,90 zł. Poinformowano mnie, że z uwagi na dużą ilość zamówień konieczny jest czas oczekiwania. Do tej pory jednak nie otrzymałam zamówionego towaru, ani informacji o terminie jego dostarczenia. Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. W przeciwnym razie będę zmuszona zgłosić tę sprawę do organów ścigania. Jeżeli nie jesteście Państwo w stanie zaspokoić mojego zamówienia, proszę o zwrot gotówki. Czekam na odpowiedź.

W ubiegłym tygodniu kupiłam kurtkę . Zamówienie P24-Y94-J49-A88. Co się dzieje ? Nie mam żadnej informacje o moim zakupie.

Grzegorz

Moje zamówienie ciagle czekam P24-N32-D01-F11 kurtka zimowa 229,90 czekam na kontakt adres e-mail sprocket41@gmail.com i tel 604256372

Sławomir

Od 8 stycznia czekam na przesyłkę nr zamówienia 14074 z dnia 08.01.2021 Jeżeli w ciągu kolejnych 7 dni jej nie otrzymam zgłaszam sprawę do organów ścigania fotovideoart@op.pl

Danuta 14.01.2021

Proszę o wyjaśnienie mojego zamówienia z dnia 28.12.2020 P24-M74-F84-B61 WANDA-FASHION.PL Do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji odnośnie zamówionego produktu. Mój e-mail danuta4649@wp.pl

Czekamy na informacje od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska w miejscowości Kruszwica.

Klientka

Witam. To wy jako administrator nie sprawdzacie czy dana firma istnieje? Proszę sprawdzić w CEIDG .Z informacji CEIDG wynika ,że firma nie istnieje już prawie 1.5 roku.

Danuta 13.01.2021

Proszę o wyjaśnienie mojego towaru P24-M74-F84-B61 Wanda-Fashion.pl ,który zamówiłam 28.12.2020.Do tej pory nie otrzymałam przesyłki Danuta Piórkowska.

Dorota

firma nie wywiązuje się z zamówień

Dorota

Proszę o wyjaśnienie mojego zamówienia złożonego we wrześniu nr P24-F58-V90-Q84WANDA-FASHION.PL czekam na odpowiedz na adres dual@onet.eu

Magi

Witam Czekam od 26/09 nr na zamówienie P24-G92-U24-Z82 Proszę o wyjaśnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska - Kruszwica

• Jak się pracuje w Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska?

Sklep Odzieżowy Wiktoria Fashion Wanda Sikorska
  • Niepodległości 1