Basketo Emilian Tomczak

Pakość

Opinie o Basketo Emilian Tomczak

Alicja

@Expracownica, dlaczego nie polecasz pracy w Basketo Emilian Tomczak? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Co jest powodem, dla którego masz negatywne podejście do firmy? Ważne jest również stanowisko, na którym byłeś zatrudniony, ponieważ warunki pracy, atmosfera różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska.

fg

@Expracownica a czy mogłabyś napisać dlaczego i o co chodzi? mysle ze dużo ososb to zainteresuje jednak

Expracownica

Naprawdę nie polecam wam tej firmy. Współpraca z tą firmą zakończyła się szybko jak tylko zorientowałam sie o co tam chodzi ... może i szef chce dobrze ale mu to nie wychodzi. Chociaż ludzie pracujący są super. Praca tam to wyzysk i psychiczne wykończenie.

seneg

o co z tą firmą chodzi, że nie przerwanie są te same ogłoszenia na inoonline, olx. Ciągle szukają specjalisty ds. marketingu etc.

LordVader
@seneg 07.10.2016 10:49
o co z tą firmą chodzi, że nie przerwanie są te same ogłoszenia na inoonline, olx. Ciągle szukają specjalisty ds. marketingu et...

Bo właściciel stawia na swój zysk za wszelką cene w nosie ma opinie pracowników. Kazdy pracuje 3 miesiące i ma dość lub sam zostaje "zwolniony" kiedy ten powie swoje zdanie itp. Nie polecam tej firmy ten facet to jawny oszust i tyle takie jest moje zdanie.

Eduardo

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie już miałem składać CV lecz niestety pracodawca jest na czarnej liście pracodawców Inowrocławia ( profil na Fb) i niestety odstraszylo mnie to a szkoda ...

evilllll

Należało by zapytać PIP co sądzą o firmie. Bądź dotrzeć do pracowników i ex pracowników. Może oni powiedzą co sądzą. Wspaniali ludzie tam pracują. pracodawca woli jednak bazować na książkach za 10 zl niż słuchać doświadczonych pracowników. Nie polecam współpracy ... Niestety ...

ramosa

ta firma szuka chyba ludzi z doktoratem, bo rekrutacje trwają już chyba dobry rok i non stop szukają :D

eww

młody zgrany zespół - elastyczne godziny pracy - polecam dla osób związanych ze sportem ( dostęp do najnowszych kolekcji)

biti

pracuje od kilku lat i nie narzekam - miła atmosfera w pracy - fajni ludzie, umowy o pracę mają wszyscy pracownicy

baski

jakaś firma (usunięte przez administratora)szukająca wiecznych stażystów, odradzam

@baski 11.07.2014 11:35

Możesz napisać coś więcej, będę mieć rozmowe kwalifikacyjną w przyszłym tyg. ?

Zostaw opinię o Basketo Emilian Tomczak - Pakość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Basketo Emilian Tomczak