Opinie o Przytulanka Marzena Różycka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przytulanka Marzena Różycka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przytulanka Marzena Różycka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przytulanka Marzena Różycka w Warszawa

Aneta.R

Najgorsze miejsce jeżeli chodzi o pracę. Atmosfera bardzo ciężka i nerwowa, szefowa arogancka, nie dotrzymuje słowa, kiedy przychodzi nowa nauczycielka do pracy jest aż przesłodka razem z pozostałymi nauczycielkami które nie są pomocne i często zapatrzone w siebie że są ,, najlepsze'' . Właścicielka maskując swoje prawdziwe,,Ja" po okresie próbnym kiedy już można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony pokazuje swoje prawdziwe oblicze jest bardzo nieuprzejma i bardzo chamska często unika kontaktu z rodzicami wysyłając któraś z nauczycielek, na dodatek często obrabia (usunięte przez administratora) za plecami. Jeśli któraś nauczycielka odchodzi z pracy na zebraniach z rodzicami potrafi oczernić ta osobę.Przedszkole jest za małe na taką liczbę dzieci, dzieci nie mają swojej sali tylko każde zajęcia gdzie indziej. Często się zdarza że są łamane warunki pracy BHP np brak przysługującej przerwy, o szkoleniach nie wspomnę. Pozytywnym aspektem pracy jest to że wszystkie niedoskonałości przykrywane są ogromną ilością atrakcji tj. Wycieczki, basen, w okresie zimowym łyżwy, a także inne zajęcia dodatkowe.

anna

wszystko to jakas zemsta, prosze sie tym nie sugerowac

Aneta.R

anna Nowy wpis
@Aneta.R

bo to wszystko kłamstwo i nie było takiej osoby

anna Nowy wpis

wszystko to jakas zemsta, prosze sie tym nie sugerowac

Patrycja Nowy wpis

Ja polecam tam pracować, szczerze i wiem ze to dobre miejsce

Krzysiek Nowy wpis

Kto chce sie dowiedziec niech sam spróbuje było super, pozdrawiam kadre

Elzbieta

Mam doświadczenie z tą firmą i napiszę, że według mnie wielu ludzi zazdrośi tej cudownej atmosfery w pracy, ale przede wszystkim bardzo dobrych zarobków. wiem ile zarabiaja w innych przedszkolach i tam jest bardzo wysoki poziom, polecam z calego serca

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przytulanka Marzena Różycka? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Gabrysia

Pracuję w Przytulance 8 lat i niestety żadnej osoby podpisanej negatywnie u nas nie było. Szkoda że ktoś sie podszywa albo pewnie dlatego, że się nie nadaje to szkaluje nas. Wiekszośc z nas pracuje długo i wiemy jak dziwni sa nowi ludzie. Jeżeli ktoś ma ochote to zapraszamy na rozmowe z nami- praownikami to bedzie prawda. Miejsce wesołe, radosne i bardzo otwarte na pomoc dzieciom. kazda Pani ma swoją wrazliwośc i moc empatii a Pani Marzena bardzo dba o dzieci

Dorota N

Ja też miałam tam praktyki i aż szkoda że jestem z Radomia i wróciłam do domu. Zespół bardzo przyjazny nowym i młodym osobom, zapewniają posiłki dla kadry co jest bardzo pomocne dla nas młodych, pracujemy w przedszkolu 7 godzin dziennie więc mam duzo czasu na przygotowanie sie do pracy i czuję się troskę o pracownika. oczywiście dzieci sa bardzo ważne więc wszyscy wymagaja przede wszystkim dobrej opieki i ich bezpieczeństwa. A włascicielka stara sie aby wszyscy którzy chcą pracować mieli dobre pomoce bardzo polecam to miejsce

Hania

Dzien dobry a ja tam pracowałam i musiałam zmienic prace tylko dlatego ze sie przeprowadziłam i moge napisać, że praca w tym odzdiale jest super. Dobra atmosfera a przede wszystkim dobre zarobki. Nie zgadzam sie z tym ze jest mało szkolen- mamy dwa szkolenia w ciagu roku! za które nie płacimy.

Asia

Dzień dobry czy przewidywane będą może nabory dla nauczycieli przedszkola od września? Od tego okresu poszukuje zatrudnienia w swojej okolicy i Placówka pokazała mi się w wykazie. Gorzej było z ogłoszeniami o pracę ale widzę, że jakieś komentarze się tu już pojawiały. Proszę mi więc napisać jak wygląda teraz wdrażanie osób całkiem nowych?

Dusia

Hejo, jestem na studiach pedagogicznych i szukam swojej pierwszej pracy by się gdzieś zahaczyć i złapać trochę doświadczenia w swojej specjalizacji. Myślałam o byciu przedszkolanką, ktoś wie czy Pani Marzena kogoś będzie rekrutowała? Może ktoś słowo o pracy? ;)

Marysia
@Dusia

Wydaje mi się ze chyba przedszkolanka to nie ma takiego zawodu- nauczyciel przedszkola to mówi wykształcenie. A załapać się na chwile to mało uczciwe .

Pati
@Marysia

Ja bym się chciała przyjąć na dłużej. :) Poszukuję stałej, stabilnej pracy. :> Widzę, że jesteś kandydatką. Orientujesz się, czy aktualnie trwa jakaś rekrutacja? :) Bo ja nie mogłam znaleźć żadnego ogłoszenia. :(

tytus

Niezrównoważona właścicielka przedszkola. Nie polecam powierzać jej jakichkolwiek dzieci. Zero konsekwencji. Kłamstwa w stosunku do rodziców na temat ich dzieci. Atmosfera strachu.

Oli
@tytus

Dzień dobry mam pytanko od nosnie tego żłobka czy twoje dziecko tam chodziło i jaki jest powód takiej opini

Kola
@tytus

Tytus czy Twojemu dziecku dziala się tam jakas krzywda?? Co oznacza atmosfera strachu ?

Ula
@tytus

Tytus czy Twoje dziecko chodziło do tego żłobka?

@Oli

@Ula

Nie, piszę to z perspektywy osoby, która odbywała tam tymczasową pracę w czasie studiów. Gowork zasadniczo do tego służy, by pisać opinie o pracodawcach.

@Kola

Nie, moje dziecko nie chodziło to tego żłobka. Piszę to z perspektywy studenta/chwilowego pracownika. Atmosfera strachu polegała na tym, że brak było konsekwencji w wydawaniu poleceń przez właścicielkę oraz na tym, w jaki sposób traktowała ona ludzi/ pracowników. W każdej chwili pracownik mógł zostać zaatakowany np za to że nie zdążył jeszcze zdjąć dziecku bluzy po wyjściu na spacer, gdy okazało się, że jednak na bluzę jest trochę za ciepło. Polecenia wydawane w sposób niekompetentny i bez szacunku. Osobiście nie byłam świadkiem, by jakiemukolwiek dziecku działa się jakaś krzywda. Jednakże zasada była taka, że wobec rodziców należy mówić głównie dobre rzeczy o dniu spędzonym przez dziecko w żłobku, jak gdyby właścicielka bała się mówić prawdy o tym, że np. dziecko nie chciało zjeść obiadu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przytulanka Marzena Różycka - Warszawa

• Jak się pracuje w Przytulanka Marzena Różycka?

Zobacz opinie na temat firmy Przytulanka Marzena Różycka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przytulanka Marzena Różycka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przytulanka Marzena Różycka
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Karczunkowska 82
    02-871 Warszawa