Opinie o PBS Nieruchomości Bartosz Żuchowski w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PBS Nieruchomości Bartosz Żuchowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PBS Nieruchomości Bartosz Żuchowski o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBS Nieruchomości Bartosz Żuchowski w Radom

Marcin Nowy wpis

Ja również nie polecam współpracy z Panem Bartoszem. Moja dziewczyna została (usunięte przez administratora) Wynajęła od tego Pana samochód, po czym okazało się że auto jest nie sprawne do jazdy, zapewniał postawienie auta zastępczego. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy ani samochodu ani zwrotu gotówki.

Bartosz Żuchowski Nowy wpis
@Marcin

Panie Marcinie to znowu Pan i znowu publikuje Pan fałszywe informacje. Zabawmy się w Pana grę: Proszę o podanie konkretnych informacji: Imię i Nazwisko klienta, numer umowy, jakiego samochodu dotyczyła umowa?

szczerze odradzam tą firmę. zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. kieruję sprawę do sądu

Bartosz Nowy wpis

Dzień dobry, Panie Marcinie Kośmicki, po pierwsze czemu zostawia Pan komentarz jako osoba anonimowa, po drugie dlaczego publikuje Pan nie prawdę? Podpisał Pan ze mną 3 letnią umowę najmu, którą zerwał pan po 5 miesiącach. Zaproponowałem Panu ugodę, na którą się Pan zgodził, ale jej warunków również Pan nie dotrzymał. Co do jednego jesteśmy zgodni. Sprawa będzie miała finał w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o PBS Nieruchomości Bartosz Żuchowski - Radom

PBS Nieruchomości Bartosz Żuchowski