Opinie o Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk w Łódź

Ja nie wiem, piszecie tu o problemach z otrzymaniem przesyłki. Może firma ma po prostu za mało rąk do pracy i potrzebuje kogoś do pomocy? Jestem chętny w razie co do przygotowywania i pakowania paczek, bo już kiedyś pracowałem w podobnym miejscu. W razie co to w jakich dniach i godzinach miałbym zostać dyspozycyjny?

Michalina Nowy wpis

Tragedia .Moja przesylka nie doszła, a jak napisałam, że paczka nie dotarła po 2 miesiącach i proszę o zwrot pieniedzy , to napisali mi, że jeszcze "proszę poczekać ". Wszystkie maile mi wracają z informacją ,że podany sklep nie istnieje :( Nic nie można zrobić.

Ula Nowy wpis

Nie polecam, sukienka nie nadaje się do niczego. Odesłałam na adres podany czyli do Chin i bez odzewu. Brak zwrotu pieniędzy za sukienkę....jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Wkurzony Nowy wpis

Paczka zamówiona 17.09 do dnia dzisiejszego zero odzewu , czas na zgłoszenie na policję

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Magdalena

Firma Wielka ściema od sierpnia czeka na paczkę opłacona góry po rozmowie z panią Patrycja we wrześniu i zapewnieniu zwrotów środków na konto do tej pory brak kontaktu brak upominając się o swoją kasę Pani blokuję. (usunięte przez administratora)

@Magdalena

A tej kasy to ile jest, że to taki problem ze zwrotką? Ogólnie to wiadomo czy firma kogoś obecnie zatrudnia? Pytam, bo ciekawa jestem czy pracownicy mieliby poślizgi w wypłatach w takiej sytuacji. Firma ma problemy finansowe?

(usunięte przez administratora) paczka do tej pory nie przyszła a zamówiłam kilka miesięcy temu !!!!!

Jan
@Kasia

Już tak długo czekasz? Powinnaś reklamować bo może już wcale nie przyjść. Gdzieś zaginęła i jeśli była ubezpieczona powinni ci oddać kasę. Ja na twoim miejscu bym działał. a nie czekał.

Mona
@Kasia

Mi również nie dotarła paczka, zero odzewu... !!!! (usunięte przez administratora) !!!!

as

zamowilam przesylke, na szczescie doszla ale mimo wszystko chce dokonac zwrotu, strona sklepu przestala istniec, tak samo jak strona na fb, dokad mam odeslac paczke i jak odzyskac pieniadze? czy komus sie to w ogole udalo?

Edit

Czy ktoś robił zwrot towaru ? Na jaki adres odesłać przesyłkę? Na stronie jest napisane żeby przed odesłaniem paczki napisać @ do nich a odpowidza max do 48 h i podadzą adres zwrotny .czekam 2 dni odzewu brak !!! To to za firma krzak ! Nie polecam

Joanna
@Edit

Nie próbowałeś/aś skontaktować się telefonicznie? Może byłoby szybciej...

@Joanna
@Joanna

Niestety nie da rady ,nigdzie nie ma podanego nr.telefonu ,który również trzeba podać inpost !!! Zamawiam z takich firm nie od dziś ale ta jest najgorsza jesli chodzi o zwroty !!! Dramat

@@Joanna

To co teraz niby z tym? Fizycznie trzeba przyjechać i osobiście wręczyć? Ciekawe czy by przyjęli

As
@Edit

Czy udało się Pani skontaktować ze sklepem? Również chce zrobić zwrot

Mona

NIE POLECAM !!!!!!! Kontakt zerowy, śledzenie przesyłki niestety nie działa, na maile nie odpisują!!!

Polecam

@Anna

Ja nie polecam ja nosze hehe od pkt do pkt hehe

Wiola

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.. Jak dla mnie jedynym minusem jest czas oczekiwania (czekałam na paczkę ponad 2 tygodnie), jednak po wysłaniu wiadomości otrzymałam dokładną odpowiedź dotyczącą czasu oczekiwania. Obsługa bardzo miła i pomocna. Zamówiłam sukienkę oraz okulary przeciwsłoneczne. Sukienka jest piękna, dobrej jakości, podobnie jak okulary! Za tą cenę na pewno byłoby trudno znaleźć takie super rzeczy. Jak dla mnie wszystko rewelacyjne, odejmuje jedną gwiazdkę za czas oczekiwania, jednak warto było mimo wszystko dokonać zakupu i na pewno tu wrócę. Ocena: 4/5

Ela
@Wiola

Dwa tygodnie ?????Czekam 3 miesiące. Zostalam zablokowana.

marzena
@Wiola

może dlatego tyle negatywnych opini bo do nikogo towar nie dociera w 2 tygodnie. Albo jest pani włąścicielką tej firmy, albo wybrańcem narodu, że w 2 tygodnie towar doszedł :)

Nikt
@marzena

Polecam tylnymi dróżkami a nie domową atmosferą !!!

Judyta
@Wiola

No ja np zamówiłam 24 lutego i wczoraj odebrałam paczkę, więc również czekałam ok 2 tygodni i również jestem zadowolona z kompletu, który wczoraj odebrałam ;) ciekawi mnie, czy niektóre wpisy to przypadkiem nie są działania nieuczciwej konkurencji, gdyż znam conajmniej 3 Polskie sklepy z identycznym towarem, również z wysyłką zza granicy, a domyślam się, że pewnie jest ich setki :)

Klientka
@Wiola

Ja kilka dni temu odebrałam paczkę i również jestem bardzo zadowolona. Produkt zgodny z opisem, obsługa klienta na wysokim poziomie (na odpowiedzi mailowe czekałam nie więcej niż 2h, do tego konkretne i miłe podejście do klienta). Faktem jest, że trzeba trochę poczekać na paczkę, ale zdecydowanie warto!

Olcia
@Wiola

Ja jestem mega zadowolona z zakupów w tym sklepie, więc nie jest Pani jedyna ;) Rzeczy takie, jak na zdjęciach. Jakościowo również super! A na paczkę czekałam jeszcze krócej, bo ok tygodnia. Zdecydowanie polecam ten sklep

@Ela

To chyba Pani w innym sklepie zamawiała, no ja miałam towar po dokładnie 16 dniach...

@marzena

To ja nie wiem gdzie Pani zamawiała, bo u mnie paczka była po dokładnie 8 dniach.. wszystko super, jestem mega zadowolona!

@Wiola

Ja również jestem meeega zadowolona! Super ciuszki w przystępnych cenach

@Dorka

Może te negatywy to konkurencja? Ja przez rok czasu zamawiałam 3 razy i za każdym razem wszystko super :)

Łucja
@Roksana

A jak wygląda sprawa zwrotów i reklamacji? Wiadomo że jak się zamawia przez internet to coś może nie leżeć na nas tak jak powinno :)

Joanna
@Łucja

Ja dostałam darmową etykietę zwrotu! Mega pozytywnie sie zaskoczyłam, bo rzadko kiedy są darmowe zwroty. Nie było żadnych problemów, pieniążki po około tygodniu były na koncie :)

Judyta

Zamówiłam w tym sklepie komplet spódnica + top. Zamówienie złożyłam dokładnie 24 lutego i wczoraj otrzymałam paczkę - czas oczekiwania trochę ponad 2 tygodnie. Zamówiony komplet jest piękny i super leży. Jak ktoś chcę, to chętnie wyśle zdjęcie, bo tu niestety nie da się wstawić. Jestem bardzo zadowolona, mimo sporu negatywnych komentarzy, jednak sama posiadam sklep internetowy i wiem, że 100 zadowolonych klientów nie napisze opinii, a jeden niezadowolony na pewno! Pozdrawiam serdecznie i polecam ten sklep

@Judyta

Dzień dobry, zamówiłam podobny komplet, czy mogłabym zobaczyć zdjęcie?

Motylek
@Judyta

Witam mogę prosić zdjęcie tego kompletu bo chce go zamówić będę wdzięczna

koteczek
@Judyta

czy miała pani jakikolwiek kontakt z tą firmą? Zamówiłam rzeczy tydzień temu, zapisałam także do nich email, zaraz po złożeniu zamówienia i do tej pory nie ma żadnego śladu/kontaktu z ich strony.

Sadena
@Judyta

Czy mogę prosić realne zdjecie na email marta-rochala@wp.pl

Sara
@Judyta

Witam. Prosze mi wyslac zdjecie kompletu

Sara
@Judyta

Prosze mi wyslac zdjecie kompletu. Dziekuje . Pozdrawia.

Karola
@Judyta

Zastanawiam się nad kupnem prawdopodobnie tego samego kompletu. Czy mogę prosić o zdjęcia na karcia507@wo.pl. Pozdrawiam

@Judyta

Ja również polecam ten sklep! Wszystko super, jestem mega zadowolona!

Ewa Nowak

Polecam, jeden z moich ulubionych sklepów 5/5

@Ewa Nowak

Ja również polecam

Roksana

POLECAM! Ciuchy takie, jak na zdjęciach, jakoś bardzo dobra i ceny przystepne. Na wszystkie wiadomości dostawałam zawsze szybkiej i konkretnej odpowiedzi (zamawiałam w tym sklepie już 3 razy w ciągu roku!). Za każdym razem jestem zachwycona i mega zadowolona

Bart

CHINY CHINY CHINY Nie polecam nikomu zakupów w tera szop. Pani Patrycja to typowy cebulacki przedsiębiorca. Zamawiając towar u niej na stronie kupujesz badziewie prosto z alliexpress. Nawet nie chce jej się tego zamówić do siebie i przepakować. Zakupiony komplet przyszedł uszkodzony więc trafił bezpośrednio do kosza. Czas oczekiwania 45 dni, zero odpowiedzi ze strony "sklepu", towar to szajs.

Zigi
@Bart

Ja czekam dokładnie 61 dni. Oczywiście na stronie informacja, że po 60 wysyłają na własny koszt lub zwrot kosztów. Problem jest taki, że w regulaminie dopiero dopisano, że jest to 60 dni roboczych (i według regulaminu to dni od pon-pt). Odradzam każdemu. Ja się dałam nabrać, bo akurat koleżanka mi podesłała komplet bielizny, a szukałam jakiegoś na rocznicę związku. No cóż, pewnie paczka nie dojdzie ostatecznie na rocznicę, mimo zamówienia pół roku przed nią

@Zigi

U mnie to samo, 10.08 minął termin. Na liczne emaile zero konkretow. W koncu po komentarzu na fb reakcja ma messengerze - czy chce poczekac na kolejny komplet w ramach rekompensaty:) :) :) :) :) :) Zeby bylo smieszniej odpiwiedxialam ze NIE i ze chce zwrot kasy, na co Pani odpisala "prisze czekac na odpowiedz",. Dlatego ciesze sie ze znalazlam ten portal, napisalam juz do dwoch osob opisujacych taki sam prxypadek i zglaszam sprawe do Rzecznika Praw Konsumenta, aby w naszym imieniu wystapil do prokuratury o oszustwa w necie. Nie chodzi nawet o te pieniadze, tylko impertynencje ludzi, ktorzy legalnie okradaja innych.

Dorcia
@Bart

Towar nie zawiera informacji żadnej... Od razu widać że to ściema(usunięte przez administratora).. Tylko piękne zdjatka i to wszystko... Ostrzegam wszystkich

kasia
@Anna

prosze o kontakt na kasia3107@wp.pl, zamawialam paczke i mija 4 miesiace i brak dostawy. Chce o cos zapytac

Judi092
@Anna

U mnie również minął termin 60 dni roboczych, ale jak napisałam, że nie będę więcej czekać i poproszę o zwrot pieniędzy, przelew dostałam na drugi dzień na konto. Po kliku dniach po otrzymaniu zwrotów pieniędzy - UWAGA: przyszedł do mnie zamówiony towar! Napisałam do sklepu co teraz, skoro otrzymałam zwrot, a towar dotarł? Dostałam odpowiedź, że towar mogę zatrzymać w ramach rekompensaty, bo nie dotarł w regulaminowym terminie. Naczekałam się wieki, ale chociaż zachowali się w porządku i towar dostałam za darmo, ze względu, że nie dotarł przed ich regulaminowym terminem.

Popieram.. badziewia

Dziarska
@Bart

Dokładnie dzisiaj przyszła paczka, już pominę czas oczekiwania, ale okulary są tak tandetne ze szkoda gadać! Mogłam je kupić na bazarze taniej by mnie wynioslo! Na zdjęciach wyglądają super, szkoda, że tylko na zdjęciach.

Klient

Zamawiałam dwa razy i dwa razy wszystko okej

Dorka

Zdecydowanie polecam! Najszybsza dostawa z poza Polski, z jaką się spotkałam! Zamówiłam 3 sukienki, które doszły w ciągu tygodnia. Dwie były świetne i je zostawiłam, jedna z nich jednak mi nie pasowała i napisałam, że chce ją zwrócić i wysłali mi darmową etykietę zwrotu. Pieniążki za odesłanie paczkę miałam już po paru dniach na koncie. Jak dla mnie super obsługa klienta!

Klientka22

Nie polecam tego sklepu! Jakość tragiczna, wysyłka bardzo długa a przy próbie zwrotu podają adres do Chin gdzie wysyłka przewyższa wartość zakupionego produktu . Nigdy w życiu nic od nich nie zamówię i wam też odradzam!!

@Klientka22

A klienci tutaj wiedzą tak w ogóle, że towar pochodzi z Chin? Bo to piękna niespodzianka musi być podczas próby odesłania.. :/ To ile ta wysyłka tak w ogóle kosztuje?

@Paulina

Ja odsyłałam do Chin z darmową etykietą zwrotną, którą mi wysłali na maila

Aga

Odradzam to jakaś kpina i zart,mija 3 miesiąc od kiedy złozyłam zamowienie i nie otrzymałam je po dzień dzisiejszy,na emaile zero odpowiedzi brak zwrotu kasy (usunięte przez administratora)

Aga

Nie polecam zakupow w Tera Shop zlozyłam zamowilam 5.12.2021 nie otrzymałam tego do dnia dzisiejszego,to jest jakaś kpina i żart.Jak można tak traktować klientów.Nigdy więcej nie zamówie nic u tej pani i wam też nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk - Łódź

• Jak się pracuje w Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tera Shop Patrycja Kołodziejczyk
4.3/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Poli Gojawiczyńskiej 17A lok. 71
    93-253 Łódź