Opinie o Kamyś Transport&Spedycja Kamil Pizulski w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kamyś Transport&Spedycja Kamil Pizulski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kamyś Transport&Spedycja Kamil Pizulski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamyś Transport&Spedycja Kamil Pizulski w Aleksandrów Łódzki

KrisTrans Nowy wpis

Bardzo nie polecam tego człowieka, obiecuje pracę, a później okazuje się, że żadnej pracy nie było pokazuje meile, które jak się później okazuje pisze sam ze sobą. (usunięte przez administratora)

Konrad Nowy wpis

Z daleka od tego człowieka nie wypłaca pieniędzy i leci w chuja..a pisze że przelew poszedł i nic 3msc zbywania wszędzie mnie poblokowal nie polecam

Tytus Nowy wpis

@Kierowca Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis?

Kierowca Nowy wpis

Jestem kierowcą w 2017r spotkałem Kamila Pizulskiego na stacji Orlen w okolicach Poznania, który to poprosił mnie o pomoc twierdząc,że nie ma pieniędzy aby zapłacić za zatankowane paliwo. Pożyczyłem mu 500 zł i do dnia dzisiejszego (2021r) nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy! Uwierzyłem, że jest uczciwy ponieważ dał mi w zastaw dowód rejestracyjny ciągnika i naczepy. Zwodził mnie twierdząc, że przelew został zrobiony. Nigdy więcej nie zaufam nieznajomym ludziom

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kamyś Transport&Spedycja Kamil Pizulski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii kosmetycznej Aleksandrów Łódzki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer Sprzedawca w Piekarni
Aleksandrów Łódzki
Wall Jobs Polska Sp. z o.o.
Przemek

Firma ok Da się zarobić robota poukladana kasa na czas czego chcieć więcej , polecam

Kamil
@Przemek

Dobrze wiedzieć, że praca w tej firmie jest poukładana. Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się, jak kształtuje się poziom wynagrodzeń dla nowo zatrudnionych osób. Czy mógłbyś pomóc i napisać, ile dokładnie można zarobić?

Przemek
@Kamil

Z tego co wiem na razie nie ma co liczyć na wolne auto wszystkie są obsadzone każdemu płaci tak samo 190zł/dzień staje czy jezdne tak samo umowa o prace na czas nieokreślony podstawa zawsze 10 na koncie

Kamil
@Przemek

Dzięki za odpowiedź. Chciałbym jeszcze sprecyzować, czy zatrudniają oni również osoby bez doświadczenia zawodowego? To dosyć istotna dla mnie informacja, dlatego proszę o odpowiedź.

Morgan

Zwolnilem sie z innej roboty aby pracowac u kamys trans .niestety pan kamil zachowal sie jak ostatni dziad trans ja zostalem bez roboty i finasow do zycia bo kamys trans nie odbiera telefonow .nie odpowiada na moje sms a obiecal prace dobrze platna ach i och a teraz. Co ja zrobie

Kiero2

Pracowałem i wszystko OK wypłacany Pracowałem przez 1 rok. Szef młody normalny i uczciwy

Zostaw merytoryczną opinię o Kamyś Transport&Spedycja Kamil Pizulski - Aleksandrów Łódzki

Kamyś Transport&Spedycja Kamil Pizulski
  • 1 Maja 6 lok. 3