Opinie o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tempo-Team Eu-Flex Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tempo-Team Eu-Flex Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Gosia

Pracowałam we wrześniu przez work today w firmie tempo team na Post Nl ostatnio dostałam list z wezwaniem do zapłaty jakiejś karty umownej 66€ z centami. Pisze tylko że kara umowna i nic więcej , brak jakichkolwiek wyjaśnień. Dostał ktoś może coś takiego ?

Tragedia. Nie polecam

Irek

Miałem nadzieje, że dowiem się czy warto z nimi jechać. tak różne opinie, że nie wiem co robić.

mariuz

witam pracował może ktoś w POST NL Son przez tempo team ,jakieś spostrzeżenia pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

Watson1980
@mariuz

Mam informacje, jezeli chodzi o zatrudnienie przez tempo team outsourcing. Oni cwani w taki sposob daja umowy na krotki okres i wynagrodznie jest minimum stawka, a powinna byc duzo wyszsza. Oni oszukuja w taki sposob ludzi. Jesli chcialbys wiedziec wiecej , prosze o kontakt.

Paczka
@mariuz

Ja pracowałem. Ogólnie jeśli lubisz ruch i jesteś zreczny I szybki to praca dla ciebie.ale musisz się przygotować że przez pierwsze dni będą Cię obserwować gdzie się nadajesz.a jeśli stwierdza że nigdzie to do widzenia.ale bądź co bądź jest to stała praca.ciezko stamtąd wylecieć.przygotuj się też że dużo Asystentów czyli kogoś w rodzaju teamlidera na hali to Polacy.niestety są Oni rózni

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tempo-Team Eu-Flex Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
niezdecydowany

Cześć chciałem zapytać czy ktoś pracował w Tiel w firmie Kuehne Nagel jakie są tam zmiany i ile da si zarobić na tydzień ?

marchewka
@niezdecydowany

Hej, również wyrażę swoją opinie. Pracowałam w Giant i powiem, że jest to idealna praca na wakacje dla studentów. Jeżeli ktoś pracuje tam cały czas, na kontrakt, może się znudzić tak jak każda praca na produkcji. Owszem, były dni kiedy nie było jakiś części do rowerów przez co produkcja stała. Zdarzyło mi się także siedzieć na zakwaterowaniu przez tydzień, ale odpoczęłam wtedy, bo w dni kiedy części były nieraz było dużo do pracy. Mnie się praca podobała, z biurem nie miałam żadnych problemów, z wypłatą także. Polecam, a jeżeli chodzi o agencję Otto to slyszałam, że właśnie oni oszukują w temacie pieniędzy. Bardzo miło wspominam pracę tam, jak i ludzi, chociaz wiadomo bywały gorsze dni.

marchewka
@marchewka

to była odpowiedź do Kamil 13.07.2017 21:31 nie mam pojęcia dlaczego się dodała tutaj

na_nci
@marchewka

Nie cukruj. Nie pisz głupot. Chyba dobrze wiesz, że w Giant można wylecieć za kolor oczu. Uczciwi ludzie pracują tam po tygodniu i wylatują bez logicznego uzasadnienia. Znam wielu którzy zostali skrzywdzeni przez swoich rodaków tam pracujących jako naganiacze ze stoperem w ręku. Pozdrawiam.

karol karol

Oszusci,nie wyplacaja Wakactime,A Co do Giant Tragédia,Duzo Narkotyki,i kradziez czesci rowerowe.odradzam.

Jarek

Może ktoś podpowie mi jakie prace można dostać w Holandii?

A&M

Witajcie. Dostałam ofertę pracy w okolicach Tilburga. Praca na stanowisku order picker. Oczywiście mieszkanie od nich. Czy ktoś z was jest lub był na wyjeździe z TempoTem w te okolice i mógłby opisać mi jak wygląda mieszkanie i czy wypłacaja?

ArcyWażne
@A&M

Witam, też dostałem ofertę pracy w Tilburg - praca magazynowa, order picking, przygotowywanie do wysyłki, z gwarancją godzin 120 na miesiąc, wypłacanych niezależnie od tego czy była praca..Wyjazd mamy 18.11, więc za 5 dni.. XPO LOGISTIC, COŚ KTOŚ ? Zależy mi na rzetelnym info, ponieważ jadę z dziewczyną..Z góry dzięki, pozdrawiam!

Julita

@com domena wydaje mi się być całkiem dobra i przejrzysta. Pracowałeś tam czy pracujesz? Najlepiej żeby wypowiedział się ktoś kto tam pracuje.

Kamil

Witam wszystkich! Chciałbym wyrazić moją własną opinię o pracy w Giant znajdującej się w Lelystad (Holandia). Komunikacja z biurem jest wręcz niemożliwa. A kontakt z Panem Łukaszem czy z Panią Krystyną Haverkamp graniczy z cudem. Pan Łukasz odbiera telefony i potrafi nas okłamywać przez długie tygodnie, a Pani Krystyna jest na urlopie i nie odbiera tel. Przy czym nie informuję o tym fakcie nikogo, więc w razie pomocy ze strony polskich koordynatorów jesteśmy zdani sami na siebie. Sama praca w Giant jest nudna i na pewno nie męcząca. Więcej stania i nic nie robienia. Ale wynikiem tego może być sytuacja że cały tydz. przesiedzimy w domu bo nie ma części do rowerów. Praca nie jest stabilna, a jeśli dodamy do tego brak komunikacji oraz brak zainteresowania to taka praca szybko nam zbrzydnie. Tempo-Team może i jest jedną z większych agencji pracy, ale nie polecam tego biura. Lepiej współpracowało z Otto.

farewell
@Kamil

Hey. Moglbys podac jakis kontakt do siebie? albo powiedziec wiecej o warunkach pracy. Od kiedy do kiedy pracowales i czy przez caly czas byly przestoje?

Jogobella
@Kamil

Hej Kamil, pracujesz tam nadal? Jak z godzinami? :) pozdrawiam

xXx

Cześć. Ma ktoś może jakieś informacje o zatrudnieniu w ingram Micro w mieście waalwijk oraz o zakwaterowaniu w Dordrecht Rijksstraatweg przez firmę randstadt ??

giennek

żadna agencja nie ma adresu poczty na darmowym mailu takim jak @op @wp @o2 @gmail, każdy moze założyć takiego maila i czekać na fr4yerooof :D

com

U mnie była to oferta pracy w Lipsku na stanowisku komisjonera. Treść oferty ta sama jak u wielu z Was. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!

com

Wystarczy zerknąć na domenę strony. Każdy może taką założyć w pięć minut. Sama strona pozostawia wiele do życzenia a i adres mailowy jest prywatny. Ja również zgłaszam sprawę organom ścigania!

OSZUSTWO!!!

magda

Każda oferta pracy gdzie trzeba wcześniej wpłacić pieniądze za mieszkanie w tym przypadku 70 euro przed podpisaniem umowy to OSZUSTWO!!!!!!!!! Tych ofert jest dużo wiem po sam dostałem już 4 propozycje od tych oszustów w każdej trzeba wpłacić 70 euro przed podpisaniem umowy zmieniają tylko firmę i dane cwaniaki kto mądrzejszy to nie da się na to nabrać, kto naiwny to wpłaci kasę a pracy nie zobaczy ani kasy Przestrzegam nie wpłacać kasy!!!!!!!!

@magda

Zgadzam się z Tobą. Wiele osób w desperacji a i z niewiedzy daje się obrzydliwie oszukać. Szlag mnie trafia ak widzę takie oferty! Gdyby nie trzeźwość umysłu i fakt, że nie pierwszy raz poszukuję pracy jak również to, że nie mam noża na gardle to na 100% wdepnęłabym w to. Pozdrawiam

annaz

Ten sam oszust, oszukał mnie i moich znajomych na 330 zl. Powiadomiłam już organy ścigania, o kolejnej fałszywej ofercie pracy. Nie odpuszczę mu tego jak on postępują z biednymi ludźmi. Kontaktowałam się również z agencja TEMPO-TEAM w Hannoverze i poinformowali mnie ż jest to oszustwo. Nigdy nie wpłacajcie kochani nic z góry. Praca na magazynie w lipsku Miejsce pracy: Niemcy Ofertę dodano: 2017-03-02 Numer ogłoszenia: 225269 Obowiązki: Magazyn dystrybucyjny znanej marki oferuje od zaraz możliwość zatrudnienia w Lipsku przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Stanowisko : Pracownik magazynu Rozpoczęcie : Od zaraz! Lokalizacja : Lipsk, Niemcy Stawka : 9,40/h netto Oferta pracy dla meżczyzn, kobiet, par. OBOWIĄZKI : - praca na magazynie z odzieżą. - zbieranie towaru w systemie pick ze skanerem - osoba zatrudniona będzie miała za zadanie pakować odzież zgodnie z zamówieniem klienta i przygotowywać go do wysyłki. - na magazynie znajdują się również: kurtki,bluzy,spodnie,t-shirt,buty itp. - w zakładzie po zakończonej zmianie każdy pracownik przechodzi kontrolę osobistą. Wymagania: OCZEKIWANIA : - szybkość w przyswajaniu wiedzy - odpowiedzialne podejście do powierzonych pracy - ukończone 18lat (ważny dokument tożsamości) - mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku - gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech Oferujemy: OFERUJEMY : - uniform służbowy - gruntowne przeszkolenie pracownicze - dobre wynagrodzenie oraz terminowe wypłaty - legalne zatrudnienie, ubezpieczenie i składki emerytalne - opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim - bezpłatny bus do Niemczech Jeżeli jesteś zainteresowana/y nasza oferta pracy prosimy o wysłanie zalacznika CV Wiadomości bez załącznika będą usuwane.! Prosimy nie wysyłać duplikatów zgłoszeń do pracy! Adres e-mailowy pod który należy złozyć aplikacje : tempo.team@op.pl W tytule e-mailu proszę wpisać "Rekrutacja odzież". tempo.team@op.pl

kkkkk
@annaz

Witam. Czy mogłabyś podać dane osób, które pisały do Ciebie w sprawie tej ofert?

hp

tak sobie poczytałem wpisy tutaj z kwietnia tamtego roku i nie moge się nadziwić że tyle ludzi naiwnie zapłaciło po 70 euro na przedpłate za mieszkanie przed podjęciem pracy. Ja się tez z tym spotkałem dwa albo trzy razy.Wysyłano mi oferty pracy za fajną stawke godzinową i chcieli żeby wpłacić 70 euro przed niby tym wyjazdem. Wystarczy poszperać w internecie i poszukać czy podana agencja ma faktycznie taką pracę. Ci oszuści często nawet w mailu poczty wpisują na końcu pl. zamiast de. i samo to już jest podejrzane że ktoś niby z Niemiec ma konto na polskim portalu.

arek

Do wszystkich. Tempo Team to pośrednictwo pracy. Biorą sobie jakieś firmy które nas zatrudniają. Firmy płacą im kasę. Ta firma ma właściciela który jest w pierwszej trójce najbogatszych Holendrów. Jego nie obchodzi co gdzie i jak tylko kasa na koncie. Firmy które zatrudniają ludzii przez tę firmę są za nas odpowiedzialne niestety. To jest jak los na loterii. Jak trafisz na dobrą firmę to dobrze zarobiasz i nikt cie w H nie robi ale przeważnie trafiasz że robi... Tak jest z agencjami. Dopóki nie spróbujesz i się nie wpier... to nie zaznasz tego smaku jak mogą Cię oskubać z pieniędzy. Los na loterii jak piszę.. Albo trafisz sporadycznie na super pracę albo przeważnie na szajs gdzie (usunięte przez administratora) zarobisz jak opłacisz mieszkanie i ubezpieczenie. Tyle w temacie myślę...

Daniel

Nie polecam firmy jaką jest Tempo Team posiadają problemy z płatnościami już czekam prawie 2 miesiace i nic, również uważajcie na Panią Agnieszke gdyż może jest miła lecz zwodzi swoimi wytłumaczeniami. Lecz jeżeli ktoś podejmie sie pracy przez tą firmę niech dowie się dokładnie gdzie będzie mieszkał i popyta innych o warunkach bo czasami są one opłakane a za wszystko płaci się tyle samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo-Team Eu-Flex Poland - Holandia

• Jak się pracuje w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo-Team Eu-Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tempo-Team Eu-Flex Poland