Opinie o Dach-Mont Ewelina Szulawska w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dach-Mont Ewelina Szulawska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dach-Mont Ewelina Szulawska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dach-Mont Ewelina Szulawska w Sulejówek

Zeo

Oceńcie Państwo sami, otóż mam do docieplenia i zamknięcia poddasze. Pan Zenon Szulawski reprezentował jedną z firm, która pojawiła się u nas na inwestycji. Dokonał pomiarów, uzgodniliśmy wstępny kosztorys, przekazał mi listę materiałów, które zakupiłem. Gdy prosiłem o umowę pisemną, nie miał na to czasu. Widziałem jego pracę, więc pomyślałem poczekam. Umówiliśmy się na realizację prawie 3 miesiące później, na początek stycznia. Nadszedł termin, nie wydzwaniałem, czekałem cierpliwie. Po kolejnym miesiącu oczekiwania zadzwoniłem, nie odebrał telefonu, nie oddzwonił. Po jakimś czasie dodzwoniła się do niego moja żona, nie był w stanie podać terminu kiedy znajdzie dla nas czas, bo kończył inne zlecenia. Po kolejnym tygodniu w końcu przyjechał. Byłem przekonany, że już na rozpoczęcie prac, a on pozaglądał, stwierdził, że musi to jeszcze raz wycenić. Znów czekałem w napięciu, zadzwoniłem. Oddzwonił po paru godzinach. Początkowo uzgodnione koszty bez mała POTROIŁ, Z KILKU NA KILKANAŚCIE TYSIĘCY, choć zakres prac się nie zmienił! Nie obchodził go fakt, że czekaliśmy cztery miesiące, nie szukaliśmy innych fachowców bo byliśmy z nim umówieni, niestety nie dotrzymał ani terminu ani początkowej umowy. To bardzo nieuczciwe podejście! Prawdopodobnie znacznie to opóźni nam przeprowadzkę! Cóż, co Wy na to? Zdecydowanie ODRADZAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Dach-Mont Ewelina Szulawska - Sulejówek

Dach-Mont Ewelina Szulawska