Opinie o P.W.B. Pucek MACIEJ JAN PŁUCIENNIK w Sulejówek

counter
1 1 32 5 1
Piotrek

Czy właściciel zatrudnia współpracowników?

Karo Nowy wpis
@Piotrek

Proszę sprawdzić czy ta firma w ogóle jest jeszcze zarejestrowana. Możliwe że pozostała tylko nazwa. Pan Maciej jest nieodpowiedzialny. Nie kończy robót. Robi uniki żeby nie wypłacać pieniędzy za wykonaną pracę. Nie wywiązuje się z niczego. Pięknie mówi wzbudzając zaufanie lecz po krótkim czasie okazuje się to jednym wielkim kłamstwem. Jest bezczelny próbując zwalić winę na klienta. . Mało tego to on grozi sądem klientom, których brzydko rzecz ujmując, wystawił Nie wiem czy Pan Maciej ma jakiekolwiek pojęcie o pracach budowlanych. Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tym Panem

@Karo

Potwierdzam. Czy mogę prosić o kontakt na: bognablu@yahoo.com ?

Miecio
Klient

Pseudo wykonawca Maciej to partacz. Opowiada na poczatku co to on noe robi a potem nie wywiązują się z umowy. Noe polecam. Unikać jak ognoa.

@Miecio

Mam podobnie. Rozgrzebana robota a majster w polu. Czy mogę prosić o kontakt na: bognablu@yahoo.com ?

TakNie

Niestety ale współpraca z tym Panem kosztowała mnie sporo nerwów i pieniędzy. Zaczął budowe fundamentów i ścian, wszystko co mógł (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) zle przejścia wody i kanalizy przez fundamenty, połamane rury do wody, ściany bez kątów, źle wymiarowane, krzywo i w złych miejscach wylane słupy, źle klejony styrodur. Mimo intensywnego nadzoru kierownika i własnego człowiek nie do dopilnowania. Kilka razy ściany wyznaczał po interwencjach i tak źle wymurował. Ilość "nieszczęść" jakie miewał ten Pan mogła by być wpisana do rekordów Guinnessa co skutkowało brakiem kontaktu, znikaniem z budowy na dłuższe okresy, ogromne opóźnienia w realizacji. Trudno znaleźć gorszego jakościowo wykonawcę. Pracownicy losowi z łapanki. Pozorną oszczędność przypłaciłem kosztami naprawy i zmian na późniejszych etapach budowy do których już nie dotrwał na szczęście (wywalony z budowy). Jednego nie można mu odmówić, gadki ale nic poza tym.

@anonim

jestem w podobnej sytuacji, piękna gadka p.Macieja okazała się tylko gadką. Rozgrzebana robota a majster w polu. Czy mogę prosić o kontakt na: bognablu@yahoo.com ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Czy pracownicy P.W.B. Pucek MACIEJ JAN PŁUCIENNIK chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lesio

Pan Pucek zatrudnia robotników czy sam robi remonty?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 285 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.W.B. Pucek MACIEJ JAN PŁUCIENNIK?

Darek

Witam. Czy sytuacja w firmie poprawiła się ? Wypłaty są na czas już?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 390 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Prawnik

Mnie tez (usunięte przez administratora). Nie wywiazuje się z pracy. Prace wykonane w sposob niewlasciwy. Nie odbiera telefonu. Ucieka z budowy. Szykuje również pozew. Mam pełną dokumentacje zdjeciawa i filmowa :) Oczywiscie postaram się doprowadzić do kary wiezienia nie grzywny :)

Martino

Mnie również oszukał. Bardzo nieuczciwy człowiek, nie płaci pracownikom i nie wywiązuje się z powierzonych mu prac. Remont nigdy się nie kończy. Kasa owszem.

Tak4Nie1

Malpik
@Martino

witam, Proszę o podanie w jakim okresie został Pan oszukany.

@Martino

Nie powie bo nie został ..... :) Ciekawe czemu nie ma odważnych by się ujawnić poza Magda Szczęsna

Ann

PW B Pucek Michał Płuciennik z Sulejówka to oszust. Omami piękną gadką. Potem dzieją sie różne dziwne rzeczy. Brak kontaktu a ty zostajesz sam w czyms co miało byc Twoim mieszkaniem. Pokrzywdzeni nie odpuszczajcie. Razem możemy wiecej.

Tak9Nie
PSSSS
@Ann

Kiedy doszło do oszustwa ? interesuje mnie okres w jakim wykonywał prace. Jeżeli wyraża pani chęć "dobrania mu się do dupy" proszę o pozostawienie jakiegoś kontaktu do siebie. tyczy się to reszty oszukanych

@PSSSS

Znając życie chyba się nie ujawni ....ale może :) moja (usunięte przez administratora) już naszykowana ;) jak coś :)

@Ann

Hallo !!! jest tu ktoś kto w końcu dobierze mi się do dupy ??? zapraszam do Sądu

Beata

Ja też współpracowała z byłym pracownikiem tej firmy.oszukał ludzi na bardzo duże pieniądze.oszust

Tak4Nie

anonymous employee
@Beata

To nie pracownik tylko właściciel można powiedzieć. Pod żadnym pozorem nie można zostawiać mu pieniędzy na zakup materiału do remontu bo remont nie zostanie wykonany i materiałów także już nigdy nie zobaczycie.

@anonymous employee

Dzień dobry , sprawa wpisu została zgłoszona organom ścigania do zobaczenia w Sądzie PS. Kiedy powierzone zostały mi materiały które ( ukradłem ) ???

TakNie

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy P.W.B. Pucek MACIEJ JAN PŁUCIENNIK?

@Administrator

może najlepiej u źródła :) biuropucek@wp.pl Zapraszam :)

magdulska

Ja wkrótce skłądam pozew do sad. jesli ktos chce sie dołaczyć zapraszam: magdalenaszczesna@hotmail.com

Tak7Nie

@magdulska

Dzień dobry :) Pani Magdo nie mogę się doczekać tego Sądu .... Co się dzieje może nie ma na pozew ???? Jednostka Osobowa jaką jest pani Magda to to cud logicznego myślenia żądała prowadzenia prac w deszczu ,zamieci śnieżnej przy mrozie około 12 stopni po czym wszystko zburzyła :) niedopłata w kwocie 17 000 zł w tym dokumenty konstrukcyjne .... zobaczymy pani Magdo co na to Sąd już niebawem :) Do całej reszty zapraszam do ujawnienia się będzie prościej chyba że się boicie procesu cywilnego :)

TakNie

Jak oceniasz pracę w firmie Pucek P.w.B. Maciej Płuciennik? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Oszukany przez pana macieja
@Administrator

To jest oszust jakich mało

Robtuszek

Bardzo nieuczciwy człowiek. Najpierw zleca prace, a potem nie wywiązuje się z płatności. Oczywiście brak jest jakiegokolwiek kontaktu . Dodatkowo właściciel firmy nie płaci pracownikom. Radzę nie wdawać się w współpracę z tym Panem

Tak7Nie

Oszukany klient
@Robtuszek

Mnie też oszukał. wziął pieniądze a nie wywiązał się z pracy i nie dokończył mieszkania. Brak kontaktu. Wieczne przekładanie prac, niedotrzymywanie terminów, kłamstwa i wymówki oraz ostatecznie kradzież. Remont, który miał trwać 1,5 miesiąca trwa pół roku i końca nie widać. Majstra z resztą też.

Tak8Nie

ZebyToMialoReceINogi
@Oszukany klient

Witam, zapraszam wszystkich poszkodowanych przez firmę Pucek P.w.B. Maciej Płuciennik - Sulejówek do wymiany informacji poprzez email panmaciejmnieoszukal@gmail.com

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.B. Pucek MACIEJ JAN PŁUCIENNIK - Sulejówek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad