Opinie o Pphu Auto Tech Robert Nieskórski w Czerwin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pphu Auto Tech Robert Nieskórski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pphu Auto Tech Robert Nieskórski o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Auto Tech Robert Nieskórski w Czerwin

Adad Nowy wpis

Nie polecam,stary sprzęt,proszenie o wypłatę,szefuncio umawia się inaczej a inaczej płaci,nie odbiera potem telefonów,najlepiej to robić za darmo,o umowie zapomnijcie.

THEPUNISHER

Uwaga!!! Frima NIEWYPŁACALNA!!! Umowy NIE DOSTANIESZ!!! Po miesiacu szef przychodzi i daje 50 zł zamaist wysłać wypłatę,potem co tydzien prubuje wciskac po 50 zł !!! Oferta była ze strony Urzędu pracy ,sprawa została zgłoszona do PIP!!! Omijajcie szerokim łukiem większego bajeranta jak ten szefuncio to nie widziałem!!!

TOM
@THEPUNISHER

Za moich czasów dwa dni na sprawdzenie pracownika,czy się nadaje do pracy było normalne. A teraz po dwóch dniach sami rezygnuja,bo nic nie umia i za ciężko. Ciężko o dobrych pracowników,więcej jest takich,którzy szukają własnych pierdów na hali i robotę maja głęboko w (usunięte przez administratora) Dobry pracownik zawsze dostanie umowe,a młodym swojego czasu,którzy chcieli pracowac,ten "szefuncio" pokrywał koszty uprawnień, teraz o takich ciężko pracowników. Lepiej przyjść dwa dni i podonosic wszędzie gdzie się da,czy to poważne z Pana strony? Kontrolę z PIPu w tej firmie wypadają idealnie,więc ten wpis to pomawianie. Czasem zdarza się tygodnia obsuwa w wypłacie,czyli nie ostatniego a do 10 kolejnego miesiąca,w firmach różnie czasowo wypłacają, więc w Auto Tech nie jest źle.

Beata
@TOM

Serio PiP wypada tutaj idealnie? Jak często był, bo do tego to ktoś musiał chyba specjalnie ich zapraszać?

Piotr Nowy wpis
@TOM

Tygodniowa ? He he,żarty!!! Ani za nadgodziny,w częściach,po terminie i ciągle się prosić, nie polecam tej firmy.

Dolar Nowy wpis

Witam opinie na temat tej firmy mam negatywną gdyż jej właściciel jest niewypłacalny daje w ratach wypłatę nigdy nie mozna zaplanować budżetu domowego gdyż nie dostaje się w pełni całej wypłaty nie szanuje dobrych pracowników tylko żeruje na nich czepia się byle czego,nie wypłaca za nadgodziny ani za urlop nawet pasty do mycia rąk brakuje i z tego co tam widziałem nie polecam tego zakładu innym pracownikom

Spawacz

Tak był taki gość co porobił 7 godzin i jedna godzinę na 2 dzień i za ciężko miał dostać umowę to nie chciał a z tego co wiem szef się wkurzył i za zarobione pieniądze chciał żeby dla przykładu przyszedł ze 2 razy :) to podobno poleciał do PIPU :) I CHYBA zabrali mu kuroniówkę że pracował i ich nie powiadomił i teraz chyba ma żal do SIEBIE bo chciał być mądry to dostał 100 a stracił KURONIA I UBEZPIECZENIE tak sie kończy leżenie do góry F.... :) em

Beata Nowy wpis
@Spawacz

A to piękna historia z morałem widzę. ;p A czemu umowy nie chciał? Bo teraz to trochę sprzeczne tak w sumie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pphu Auto Tech Robert Nieskórski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy pracownicy w Pphu Auto Tech Robert Nieskórski dogadują się między sobą?

TOM

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Auto Tech Robert Nieskórski - Czerwin

• Jak się pracuje w Pphu Auto Tech Robert Nieskórski?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Auto Tech Robert Nieskórski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Auto Tech Robert Nieskórski?

Pphu Auto Tech Robert Nieskórski
  • Przemysłowa 1