Marianna Bartke Theta Healing Company

Opinie o Marianna Bartke Theta Healing Company

Dzień dobry, kiedyś w komentarzach napisano, że można się zatrudnić i brać udział w kursach. Czy to wciąż byłoby aktualne? jestem zainteresowana zakresem prowadzanych terapii i ciekawa bym była czy asystentki są teraz przyjmowane?

albea

Byłam Łódź w lutym na kursie u Marianny Bartke. Ja jestem zadowolona "z tego co z kursu wyniosłam", sala hotelowa normalna jak przy kursokonferencjach, bywam na takich i uważam że spoko. Przemawia do mnie metoda Marianny stosuję co dzień spokojnie. Pozdrawiam.

Maciej
@albea

To nie jest jej metoda. To opatentowana przez V.Stibal, ale nie autorska, technika, która jest zbieraniną wiedzy i doświadczeń innych /można by tu cytować listę wcześniejszych książek, autorów, wiedzy/ nauczycieli i mentorów. Theta to stan umysłu w którym jesteśmy odprężeni i możemy się uzdrawiać. A patent to żart.

Ewunia
@Maciej

Przeciez Pani Marianna now mowi ,ze to jej metoda a jak wejdziesz na jej stronę to Ci się głupio zrobi bo właśnie sama pisze o V Stibal. Jak ja nie lubię takich gości jak ty

Maciej Nowy wpis
@Ewunia

Problemy z czytaniem Ewuniu? Gdybyś nie zauważyła- odpowiadam na to, co napisała albea. A ona to właśnie twierdzi. Nie musisz lubić obcych ludzi, ale wiesz, że to zwiększa twoje szanse na uzyskanie ich sympatii?

Bolo Nowy wpis
@Ewunia

Ja dzięki Mariannie jestem bogaty.

Darek Filipiak Nowy wpis

Pozytywne opiniemam

Izabella

Dziwne, że na stronie, która jest stworzona dla osób poszukujacych informacji i opinii na temat przyszłego miejsca pracy, pracodawcy, znajdują się tak "wyczerpujące" :), zaciekłe, opisy "znawców" :) tego czym jest Theta Healing. Z tego, co wiem na bieżąco, Marianna nie szuka pracowników :) oraz nie przewiduje rozpoczynać takich poszukiwań w najblizszym czasie, więc tym większe moje zdziwienie, że wylewny hejt w kilku komentarzach, pisany najprawdopodobniej jedną reką, ma tu miejsce. Skąd, tyle nienawiści, fałszywych porównań? Czego brakuje hejterom w życiu, że tyle uwagi poświęcają na kreowaniu kłamstw? Z def. hejter to osoba anonimowa, nienawidząca, tchórzliwa, zazdrosna o popularność drugiej osoby, emocjonalnie bardzo słaby człowiek. Dzięki Mariannie, jej wiedzy, umiejętnościom i cierpliwości, zmieniłam swoje życie, poznałam ludzi którzy są odważni i mądrzy, czego i Wam hejtującym życzę z całego serducha :). Izabella D.

Maciej
@Izabella

Ja nie widzę we wpisach hejtu, kłamstw. Tylko ty je insynuujesz nie piszącym po jedynie /wg Ciebie/ słusznej stronie. Zrozumiałem, że Piotr nie miał możliwości pozostawienia opinii na innych forach bo były usuwane, dlatego trafiły tutaj. Opinia jak dla mnie jest ciekawa, uczciwa i rzuca nowe światło na praktyki P. Bartke. Liczba posiadanych wyznawców a także popularność wykładowcy często nie mają żadnego związku z jej prawdziwością . Liczba "fanów " nic nie znaczy, a najlepiej sprzedające się książki są często czystą mistyfikacją . Słowa Davida Hawkinsa. Spróbujcie teraz metodę TH oraz p. Bartke wykalibrować ich poziom to może otworzą wam się oczy. Może.

Stella

Czy taka firma zatrudnia pracowników? Jakieś info?

EWA
@Stella

Zatrudnia.(usunięte przez administratora)Możesz w zamian za pomoc w kursach sama brać w nich udział. Pomagać prowadzić zajęcia, czyli urozmaicać je czymś co ty robisz. Szukać jej ludzi na tych samych zasadach.

Janusz
@EWA

Jest to firma, która oferuje tylko i wyłącznie bezpłatne warsztaty? Jeżeli rzeczywiście jest to praca bez wynagrodzenia, to ciekawi mnie, czy można nauczyć tam się czegoś, co przyda nam się w dalszej karierze zawodowej? Proszę o informację, czy pod tym kątem można polecić pracę w tym miejscu.

Nie wiem jak to możliwe, ale wszystkie negatywne opinie o prowadzonej przez (usunięte przez administratora) działalności, tzw. szkoleniach, są z internetu systematycznie usuwane ! To stwarza zagrożenie dla potencjalnych uczniów, pacjentów. Nie mogą wyrobić sobie własnej opinii bo internet jest pełen opłacanych przez nią reklam, (usunięte przez administratora) Byłem na wszystkich jej kursach i zniszczyłem wszystkie dyplomy,(usunięte przez administratora) Czy umiała pomóc własnym dzieciom, które porzuciła, źle traktowała i zniewoliła do tego stopnia, że jej służą? Wraz z jej siostrą i współpracownikami. Bez nich byłaby nikim bo naprawdę nic nie potrafi, tylko powtarzać na kursach zabawne historyjki o swoim życiu, podobno pełnym zbiegów okoliczności.. Byłem pod jej wrażeniem więc działał efekt placebo. Teraz moje życie i bliskich posypało się., więc zwróciłem się ku jedynemu źródłu, Bogu a nie bożkom zabierającym w zamian za mały sukces, prawdziwe uleczenie, wiarę i otwarty umysł. Ona sprawia przekonujące wrażenie, że wie o czym mówi. Jest to mieszanka ezoteryczna która łączy "boga" z wszystkimi oparami absurdu- kamienie, czakramy, kwantowe rzeczy, wiara w anioły włącznie z wiarą w elfy. Jak z tego może powstać miłość i uzdrowienie? Ona jej w sobie nie ma. Obiecuje innym zdobyć bogactwo więc gnają chciwi, biedni, z kredytami. Potem widzą, że jedynie pozbyli się jeszcze więcej kasy. Dlaczego kursy są drogie, ale na miejsca kursów wybiera tanie motele, kwatery, noclegownie ? Aby zatrzeć ci oczy, bo to ona zarabia, ale nie inni! Uzależnieni, słabi zostają przy niej, silni otwierają oczy i odchodzą. Jest nas wiele tylko nasze słowa znikają z internetu.

Bo robiłem tak, jak mi pokazywano na kursach, oddaliłem się od życia. To było sztuczne, nie przepełnione miłością. Spotkani na kursach ludzie dobrze grali: uściski, mówienie jak się kochamy, udawali że coś widzą i że to uleczamy.Ale to nie była prawda. Potem widziałem prawdziwe oblicze, żadnych zmian , krótka poprawa po kursach /placebo/ i powrót chorób a nawet wmawianie, że choroba jest im potrzebna do życia bo wygrywają nią korzyści. Albo przewiny z innych żyć. A ja widziałem cierpiące osoby które wierzyły że im kursy pomogą . Pracowały mocno a nic się nie z mieniało. Marianna dzwoniła wiele razy namawiając na kolejny bo jeszcze, bo więcej. Po dwóch latach zobaczyłem kto został przy niej a kto się przebudził. I teraz wiemy i widzimy że ciemna moc jest przy niej a jasność gdy odejdziesz. I teraz jest dobrze, pięknie, rodzina mocna. Źle się wyraziłem z tymi noclegowniami, zarzucono mi że to nieprawda co napisałem. Faktycznie nie znam lokalizacji we wszystkich miastach. Precyzując chodziło mi o motele wybrane w Krakowie i wakacyjne kursy. Pocieszano nas, gdy mówiliśmy że brakuje kasy, że kursy drogie ale kwatery tanie. Perfidnie bo wtedy odwraca się uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o Marianna Bartke Theta Healing Company - Warszawa

• Jak się pracuje w Marianna Bartke Theta Healing Company?

Zobacz opinie na temat firmy Marianna Bartke Theta Healing Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marianna Bartke Theta Healing Company?

Kandydaci do pracy w Marianna Bartke Theta Healing Company napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marianna Bartke Theta Healing Company