Opinie o Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe w Tychy

Marian Nowy wpis

Szef to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) namawia kierowców na okradanie firm dla których jeździ. Pieniądze na interes dostał po ojcu. Sam jest nieudacznikiem i narkomanem starym. Obrzydliwy gnój

trucker Nowy wpis

Pracowałem zwolnłem sie tyle tylko co i jak,specyficzne podejscie do roboty 2 soboty techniczne to i tak duzo wystarczyłaby 1 jak widzi ze sie pracownik stara to daje spokój ale jak sie (usunięte przez administratora) czepia sie wszystkiego, wiadomo kto prowadzi firme nie moze sobie za duzo pozwolic jego samochody i jego sprawa co robi i jakie ma podejscie ,specyficzny humor nie wiadomo kiedy sie zmienia raz tak raz nijak da sie ogarnoć nie pałetac sie w sobote niepotrzebnie (usunięte przez administratora) bo inaczej zawsze cos znajdzie do roboty jak sie komus chce pracować to wytrzyma to jak nie to lepiej niech nie próbuje dzis kazdy chce od 8 do 14 i zarobek 5-6 tys tu ciezko osiagalne lub nawet nie mozliwe dla emeryta wsam raz dla kogos kto ma rodzine na utrzymaniu ciezko z tej wypłaty wyzyć robota zalezy gdzie sie dostanie moze byc tylko jedna firma stała lub 1 stala i inne dodatkowe kasowo nie adekwatne roznica za dodatkowe roboty prawie zadna wiec kto chce niech próbuje niech sie sprawdzi czy sie nadaje na kierowce czy nie w firmach jest róznie zalezy jak sie trafi kazda firma rzadzi sie swoimi prawami nie oczerniam firmy i nie chwale neutralnie do tego podchodze bylem widzialem przezyłem

Czy pracownicy w Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe dogadują się między sobą?

pracownik Nowy wpis

Szef niema szacunku do pracownika niedocenia prace wykonana prze pracownika nie chce do konca uregulować zapracowana prze pracownika zaległą wynagrodzenie pracownika wywyższa sze nie wiadomo kim on nie jest a z początku udaje sze za wielkiego wierzącego bogobojnego a sam potrafi schodzić po trupach szkoda słów pierwszy raz w moim szyciu spotkałam takiego " człowieka"

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Uzbekistan

Nie polecam w życiu nikomu tej firmy jest tyle problemów tutaj że nie da się kompletnie pracować, pracodawca robi co chce każe pracować w sobotę a wypłata się nie zgadza mógłbym pisać tak jeszcze całą stronę, omijajcie wielkim łukiem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe?

Andrzej kierowca

Kolejny dziad trans szukający (usunięte przez administratora)za grosze, omijać z daleka

Zenek

Firma nie płaci za faktury blisko rok po terminie, szef nieuchwytny, a wesołe pracownice nie widzą problemu i wiecznie każą czekać na cud.

Szymon

Nie polecam. na rozmowie z miejsca Pan "SZEF" skazuje ludzi na niepowodzenie pytając o staż pracy na kategori C i gdy usluszy ze masz w przeciagu kilku lat 3 lub wiecej pracodawców to sarkastycznie zaczyna rozmawiać z czlowiekiem i twierdzi ze nie bedzie pracownik przychodził do pracy bo ktos tam mu kiedys nie przyszedł.oferuje wypłate 3200 za 8 godzin a rozmowa wygląda tak jakby to była praca na conajmniej dyrektora czy kierownika Bóg wie jakiej korporacji i oferował conajmniej 6000zł i łaske robi że wogule z Tobą rozmawia siedząc na laptopie i piszac z kimś i mówiąc ze wezmie sobie do pracy emeryta hahah niech szuka jelenia dalej.nie polecam.Szymek

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe - Tychy

• Jak się pracuje w Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe?

Zbigniew Ryś Ryśtrans Usługi Transportowe
  • Powstańców 52