Opinie o Trend Cars Patryk Kubat w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trend Cars Patryk Kubat. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trend Cars Patryk Kubat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trend Cars Patryk Kubat w Wałbrzych

Opinia

Uwaga na tego sprzedającego. Samochody sprowadza uszkodzone i naprawia. Kłamie że bezwypadkowe. Uważajcie.

@Aniczek51

Witam proszę napisać jakie to było auto z naszej oferty i gdzie była sprawdzona historia przebiegu, bo ani dziś ani wczoraj, ani w tym tygodniu nikomu nie podawałem numeru vin z żadnego auta to jak ktoś sprawdził bez danych przebieg? Wszystkie auta ze Szwecji u nas są sprawdzane przed zakupem na szwedzkiej stronie pod kątem oryginalności przebiegu i nie ma takiej możliwości!! żeby miało cofnięty licznik. Proszę podać które auto i możemy to za chwilę zweryfikować bez problemu. Pozdrawiam.

Cześć. Ja na lakiernika chciałbym przyjść, wiem, że czasami do komisów szukają a patrzę teraz po Wałbrzychu. Teraz to ze 30 sztuk aut jest wystawionych z tego co widziałem. To był już ktoś pytać czy jednak pierwszy będę?

klient Nowy wpis

Polecam firmę Trend Cars, bardzo miła obsługa, duży wybór aut w różnych przedziałach cenowych. Kupiłem z polecenia tutaj samochód i jestem bardzo zadowolony. Polecam !

To tu mechanicy pracują czy nie? roboty jakiejś dodatkowej sobie teraz szukam, z rok temu jakaś Pani cos pisała z tym, że z autem do mechanika się idzie. To wtedy żaden tu nie pracował? a wiecie czy kogoś teraz nie potrzeba? Na lakierze tez się oczywiście znam

Janusz Nowy wpis

Witam. 7 miesięcy temu kupiłem Fiata Frimonta do tej pory nie narzekam zrobiłem to co miałem zrobić tzn rozrząd wymieniłem oleje silnik skrzynia biegów autko zapierda...La aż miło .A Takich gości jak p. Patryk to lepiej żeby było ich więcej. I pamiętaj wchodzisz do komisu a nie do salonu i zanim zaczniesz pisać bzdury to zastanów się sam nad sobą. Pozdrawiam Janusz Szczecin

Czy po rozmowie w Trend Cars Patryk Kubat rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w Trend Cars Patryk Kubat szukają chętnych na staż?

Anna.W.

Polecam firmę Trend Cars z Wałbrzycha. Kupiłam tam samochód dla córki w lutym tego roku, który sprawuje się super. Bardzo miły właściciel, duży wybór. Polecam.

Opinia

@Opinia

Proszę udowodnić to co jest napisane, nigdy nie sprowadzalismy i nie będziemy sprowadzać aut uszkodzonych. Także chyba pomylił ktoś się z inną firmą

Oskar84
@Opinia

To dziwną opinię Pan/Pani pisze bo kupiłem tam auto i kilku moich znajomych również, po za tym jest dużo filmów jak auta zjeżdżają z lawet na Facebooku a także z zakupów w Niemczech jak są już załadowane tej firmy i nie widać na żadnym filmie żeby były gdzieś uszkodzone a trochę ich jest w internecie.

Katarzyna80
@Opinia

Myślę, że opinia ta jest chyba nie prawidłowa, kupiliśmy już tam 4 samochody i zawsze mieliśmy pokazane zdjęcia z dnia zakupu i nigdy nie było tak żeby auta były uszkodzone chyba ze rysa na aucie może pasować to słowa uszkodzenie. Pozdrawiam

Aniczek51
@Opinia

Dziś tez chciałam zakupić u nich auto …..okazało się ze ma cofnięty licznik ,pochodzi ze Szwecji gdzie te auta cieszą się dobra opinia ….(usunięte przez administratora)

@Aniczek51

Jaki jest styl zarządzania w Trend Cars Patryk Kubat?

Katarzyna80

Polecam ten komis, zakupiliśmy tam już kilka aut i jak do tej pory wszystko jest OK. Bardzo miła obsługa i fachowa pomoc i doświadczenie. Pozdrawiam

Czy Trend Cars Patryk Kubat zatrudnia studentów?

TrendCars

witam, nie szukamy pracowników na dzień dzisiejszy pozdrawiamy

@TrendCars

Witam. W przypadku studentów w jakim okresie można spodziewać się ewentualnych przyjęć na taki staż? Firma ma wyznaczone co do tego pewne sezony? Ilu studentów mogłoby być jednocześnie?

Marta8202

Polecam zakupy w Trend Cars. Auto zakupiłam 3 miesiące temu , jak do tej pory sprawuje się super. Dokumenty obiecane w dniu sprzedaży otrzymałam na emaila w ciągu 2 dni tak jak było uzgadniane. Samochód sprawdziłam na swoim warsztacie w mieście , wszystko pokryło się z opisem w ogłoszeniu.

BarTom88

Polecam Trend Cars , auta w super stanie, sprawdzałem na stacji diagnostycznej, wszystko zgodnie z zapewnieniami przez telefon. Napewno tu jeszcze wrócę

Oskar.Wu

Polecam komis Trend Cars, super fachowe doradztwo , auta w fajnych stanach, pomoc w załatwieniu formalności związanych z rejestracją.

Barbara
@Oskar.Wu

Dużo da się utargować przy zakupie, czy nie chcą negocjować? Zgadzają się, aby podjechać z autem do mechanika przed zakupem?

Oskar.Wu
@Barbara

Witam. Utargowałem 1000zł. Na warsztat lub stacje diagnostyczną bez problemu można podjechać.

Edward
@Oskar.Wu

Całkiem okej, tylko pytanie jaka była cena początkowa :D Bo z 50k to nie sztuka tyle urwać

Oskar.WU
@Edward

22 000 cena początkowa była

Jakie są warunki zatrudnienia w Trend Cars Patryk Kubat?

TrendCars

Witam, na dzień dzisiejszy nie szukamy pracowników

Krystyna
@TrendCars

A można wiedzieć czy w przyszłości szykują się jakieś rekrutacje? Albo moze jakiś staż z UP, jest możliwość?

@Krystyna

witam na razie nie szukamy pracowników a czy to zmieni się za pół roku lub rok nie wiadomo. Pozdrawiamy

Polecacie tę firmę ze względu na to jakie samochody się tutaj sprzedaje - no super :) . Ale fajnie byłoby się dowiedzieć coś o pracy w tym miejscu . No po pierwsze czy w ogóle ktoś tutaj jeszcze pracuje oprócz właściciela ? Czy on w ogóle kogoś zatrudnia ?

@Monika

Witam , w tej chwili zatrudniamy 1 pracownika i nie mamy potrzeby więcej. Korzystamy dużo z usług firm zewnętrznych np w zakresie transportu aut czy innych związanych z motoryzacją. Pozdrawiamy

Urszula

Polecam firmę Trend Cars , zakupione auto użytkuje od 3 miesięcy bez żadnych problemów.

Agnieszka

Polecam firmę Trend Cars!!! Fachowa, solidna i miła obsługa klienta. Auto w b.dobrym stanie technicznym i wizualnym. 100%!!!Polecam!!!

@Agnieszka

O proszę co za entuzjazm jest u Ciebie. ;) A jakie autko brałaś? Nie miałaś obaw, że może coś z nim być nie tak? Do dziś wszystko gładko chodzi?

agnieszka281172@o2.pl
@Alicja

Witam, tak jak najbardziej. Wszystko jest ok.

@agnieszka281172@o2.pl

A to jakim modelem teraz śmigasz? No pochwal się też karoserią. ;)

Waldi

Polecam samochody w tej firmie. Auta b. ładne , wyczyszczone. Obsługa przez telefon oraz na żywo bardzo miła.

as80

Polecam Trend Cars. Auto w super stanie sprawuję się idealnie.

combolojo

Niedawno zakupiliśmy wraz z żoną samochód marki Peugeot 3008 z 2016 roku. Wybór Trend Cars w Wałbrzychu okazał się być bardzo trafny! Obsługa wykazała się profesjonalizmem, samochód był w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, nie było żadnych problemów ze szczegółowym go sprawdzeniem i jazdą próbną. Po wykupieniu przeze mnie w Internecie numeru VIN samochodu, okazało się, że miał on wcześniej tylko lekko przerysowany jeden z elementów nadwozia, co po jego naprawieniu nie dawało żadnego śladu jakiegokolwiek działania. A zatem samochód bezwypadkowy z pełną dokumentacją serwisową i z prawdziwym stanem licznika - co się w dzisiejszych czasach dość rzadko zdarza. Nie było także problemów z przelaniem wyższej kwoty pieniędzy przez Internet (zakup odbył się w sobotę, a więc Pan Patryk Kubat nie był w stanie w ten weekend zaksięgować pieniędzy na swoim koncie), a pomimo to - wróciliśmy samochodem na kołach do domu (ponad 300 kilometrów). Cieszymy się bardzo, że są jeszcze w Polsce tacy uczciwi sprzedawcy, bo ich też już zostało jak na lekarstwo... Następny zakup samochodu planujemy również u Pana Kubata, bo przyjmuje on także pojazdy w rozliczeniu. Bardzo dziękujemy i do zobaczenia! Piotr i Justyna M.

Zostaw merytoryczną opinię o Trend Cars Patryk Kubat - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Trend Cars Patryk Kubat?

Zobacz opinie na temat firmy Trend Cars Patryk Kubat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trend Cars Patryk Kubat?

Trend Cars Patryk Kubat
  • Luisa Pasteura 36