Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld w Smętowo Graniczne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld o rekrutacji.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld w Smętowo Graniczne

Grzechu

Totalne nieporozumienie. Atmosfera w firmie porażka na samym wejściu. Szukają taniej siły roboczej.

@Grzechu

Siemka, a oferty o prace gdzie znajdę? Nie wiem czy czegoś źle nie wpisuje ale gdy zobaczyłem, że stwierdzaliście tu jakąś rotację, aż chciałem sprawdzić szczegóły. Wy jak aplikowaliście na początku? I tak przy okazji jak wygląda sytuacja z ubezpieczeniem i tak dalej?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jan

Żeby ci dali dobre auto na którym miał byś pracować a ty marzysz o telefonie oczywiście żeby ci dali umowę o pracę są ludzie którzy pracuje po 3 miesiące bez umowy i bez diet

Mary Nowy wpis

Wiem, że mój partner ma doświadczenie jak kierowca z HDSem z okolic Smętowa jesteśmy i wstępnie tylko przeglądam firmy za ewentualna pracą dla niego. tutaj piszecie o warunkach pracy kierowców ale jakoś ofert dla nich nie widzę w internecie. skąd aplikowaliście?

300 godzin w miesiącu? Czy to możliwe by było tyle do wyrobienia? Ktoś przy tym pisał o kwocie 30 zł od godziny. 9000 zł to max ile wyjeździsz? I czy faktycznie jest tyle pracy ze cały czas możesz brać trasy?

Omd Nowy wpis

Witam ma Pan jakiś kontakt z firmą? Proszę o informacje

Teraz nie wiem czy te wspomagacze zostały wpisane w formie przenośni czy to jednak całkiem sprawdzone informacje, skąd czerpane? Oglądam się raczej za bezpiecznym miejscem więc czy byłaby szansa na szersze omówienie zakresu stosowanego BHP?

Barbara Nowy wpis

A faktycznie są jakieś problemy z kontaktem, że ktoś o niego teraz pyta? Jakby nie patrzeć w wizytówce google nie ma podanego numeru telefonu ani maila. widzę za to te godziny otwarcia od 21:37 do 00:00. Mógłby mi je ktoś wyjaśnić? Czemu akurat ta konkretna godzina? Mam z nią pewne skojarzenie, ale czy to nie przypadek?

Jan

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Cześć, przed chwilą znalazłem firmie, widzę ze ludzie praca w niej się interesują, ale oferty o nią nie wychodziły mi teraz w wyszukiwarce. Czy gdzieś źle spojrzałem? Mam doświadczenie jako kierowca, nie duże, w z ponad rok jeżdżę, ale zastanawiam się czy takich tu biorą do siebie? Opiszecie auta i średnie zarobki?

Jan

Pracował tam nie polecam kasa od 28 zł do 30zl h kierowcę kat C+E lub C praca po 12 godzin dzienie w systemie 11dni pracy 3 dni wolnego samochody nie do końca sprawne ( jeden drugiego (usunięte przez administratora) żeby dostać premię) pracuje się tam gorzej niż za (usunięte przez administratora) Tempo tempo jeszcze raz tempo .. żeby zarobić musisz (usunięte przez administratora) 300h w miesiącu

Mariusz

Cześć Panowie Szukam realnych szczerych informacji o firmie SonPol zainteresowałem się ta firma gdyż posiada Świerże zaplecze sprzętowe . Jakie są zarobki w tej firmie , czy idąc tam do pracy trzeba być ukierunkowanym na jedno z stanowisk pracy wiem że teraz co napisze wielu się nie spodoba czytającym . Wykonuje zawody kierC+E Operator HDS, Operator Koparki Jednonaczyniowej na koparce doświadczenie 6 letnie doświadczenie zdobyłem pracując 14 lat w firmach drogowych nie tak dużych jak firma o którą pytam . WPolsce nie da się inaczej Za to interesują mnie dobre zarobki w sensie szukam firmy która zapewni mi godne zarobki bym nie słyszał od pracodawcy że miał bym lżej jak by żona poszła do pracy mam dwójkę dzieci i kieruje się w życiu zasadą by odemnie oczekiwano ale też by stawka godz nie była złodziejska okradając mnie z mojego doświadczenia zawodowego . Jak jest z dojazdami na budowy są chłopacy pracujący z innych miast. Jestem z Płocka jakieś wspólne dojazdy .zostawię swój namiar był bym wdzięczny osobą nie chejtujacym a rozumiejącym moje podejście o info tel; 721 421 544. Pozdrawiam .

@Grzechu

Czemu na samym wejściu? Nawiązujesz teraz do jakiegoś wdrożenia na stanowisko? Kto je przeprowadza i jak to wygląda? ktoś tez widzę pytał o narzędzia do pracy a w oko wpadł mi ten komentarz o furach czy tej helikopterach. :D w tym pierwszym wariancie czy są stanowiska na których można dostać służbówkę?

Grzechu

Wdrożenie na kierowcę to też wdrożenie na stanowisko raczej nie inaczej. Kolega miał dosyć i mnie też do tego kroku przekonał. Rotacja widzę jest nie bez powodu

@Grzechu

20 na godzinę? Odświeży ktoś wprost aktualne stawki tak dla jasności? W ostatnim wątku padły tego typu kwoty i lepiej jest mieć jasność. Jedna pani kiedyś pytała o stanowisko kierownicze, a ile ich w sumie jest do obsadzenia w całej firmie? i jaka jest teraz atmosfera, czy działy dogadują się między sobą?

Kierowca????????

Witam. Jakie sa opinie na temat tej firmy? Dokladmie jak sie pracuje w tej firmie? Bo szukam pracy na wywrotki 4 osiowe.

@Kierowca????????

Witam. Jeżeli chcesz pracować a nie spać za górkami to polecam ! Firma rzetelna płaci na czas. Szef konkretny ale nie lubi papudraków i ściemniaczy!

Misiek
@Andrzej

A każdy fachowiec weźmie 20netto za godz??? zastanów się nad stawką- skoro nie płaci - to sami (usunięte przez administratora) są- nie da się jechać do serwisu lexusa i dać pracownikowi 20pln/godzinę- bo serwisu lexusa zrobi się KIA serwis

Ktos

Kierownicy porażka a największą porażka jest "geodeta" pracowników (usunięte przez administratora) a sam śpi w aucie i grzeje (usunięte przez administratora) w czasie pracy !

Elżbieta
@Ktos

Co oznacza że kierownicy to porażka? Co się stało, ze masz takie zdanie na ich temat? Możesz powiedzieć więcej? A ty jakie stanowisko zajmujesz, bo widzę podpis jako pracownik.. ?

Łucja

wiadomo tak właściwie jakie warunki pracy ma tutaj sam kierownik? mam na myśli zakres obowiązków i stawkę, która za nie przysługuje. pytam, bo ktoś niedawno się poskarżył ale pytanie czy było to uzasadnione? kto tu w ogóle śpi w autach?

kamiloooo

tak pchajcie mu w (usunięte przez administratora) a on zamiast docenić pracownika to kupuje sobie fury za miliony i hylikoptery

Łucja
@kamiloooo

No dobra co jak co ale z tymi helikopterami to nie lekka przesada? ;) Ale skoro serio jest coś na rzeczy to dasz znać jak to w Twoim przypadku wyglądało? Kiedy tak właściwie tu pracowałeś?

Rafał pisz

Polecam , dobrze płacą kasa na czas. Wiadomo trzeba robić a nie ścieme walić

Olo

Panowie jak ktoś naprawdę szuka pracy to nie w tej firmie . Szef myśli że morze wszystko ,ale niestety nie. Wyścig szczurów za 20 zlotych. Ciągle niema kto pracować. Proszę sprawdzić w Internecie. Pozdrawiam.

@Olo

dokladnie. Najgorzej jes zima

koparkowy

Nie polecam tej firmy. Nie płacą diet, nie zwraca za urlop niewykorzystany. Nie wypłaca wszystkich godzin, zero szacunku dla pracownika. To nie jest normalna firma to rolnik który bawi się w roboty ziemne. Jak chciałem odejść to nie zapłacił za wszystkie godziny

@koparkowy

ja jak zapytalem czy wypłaca mi za urlop niewykorzystany to zostałem zwolniony na pszykladu. To chyba norma u niego. zima jak nie ma roboty to zostajesz z niczym

On

Witam serdecznie Ja prace zakończyłem w Firmie. A dlaczego to zapraszam do firmy .

Siema. Dlaczego slaba firm? Za co kasojom ,podpowiesz bo myslalem o nich.

Wojciech

Słaba firma kasuje dużo pieniędzy.

Piter

Witam serdecznie A czy do pracy firma nie potrzebuje na wozidlo, ladowarke, traktor na budowę na elk. Pozdrawiam i prosze o zostawienie kontaktu

On

Witam czy firma potrzebuje kierowców na oski i jak mozna sie skontaktować Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld - Smętowo Graniczne

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Son Pol Krzysztof Sonnenfeld
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wybudowania 29
    83-230 Smętowo Graniczne