Opinie o E-Kreacja Honorata Wincenciak-Zamostna w Supraśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E-Kreacja Honorata Wincenciak-Zamostna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w E-Kreacja Honorata Wincenciak-Zamostna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Kreacja Honorata Wincenciak-Zamostna w Supraśl

Krzysztof Nowy wpis

Przeszedłem do nich, bo oferowali dobre ceny. Wcześniejsza firma zdzierała ze mnie strasznie. Mija już trzeci rok współpracy i jak pomyślę ile zaoszczędziłem w ten sposób, to uważam, że pojąłem świetną decyzję. Polecam

Agnieszka7 Nowy wpis

Dobrze pozycjonują i mają fajne ceny

Zbigniew Nowy wpis
@Agnieszka7

Piszesz jako klient? Korzystałaś z ich usług czy dopiero masz zamiar? Ja bardziej interesuje się zatrudnieniem. Jakbyś coś wiedziała na temat przyjęć do pracy to pisz śmiało :)

Speedey

Spoko, dobra firma

Justyna
@Speedey

Mogę poprosić o więcej szczegółów? Jakie stanowisko którego dotyczy Twój komentarz, jaka płaca.

Lidia Nowy wpis
@Speedey

A jak atmosfera tam? W porządku?

Jaromek

Z firmą działam od zeszłego roku i efekty są dużo lepsze niż zakładałem. Świetny wzrost widoczności oraz ruchu, co w krótkim czasie pozwoliło firmie zacznie rozwinąć skrzydła. Firma realizuje dla mnie pozycjonowanie stron. Skuteczność 5/5 Podejście 5/5

Weronika
@Jaromek

Dobrze wiedzieć, a współpracujesz z jedną osobą, czy z całym zespołem?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie E-Kreacja Honorata Wincenciak-Zamostna? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Anna Green

Super podejście do współpracy, jestem zadowolona.

Naprawdę polecam ich z czystym sumieniem, stanęli na wysokości zadania przy pozycjonowaniu mojej strony internetowej.

Tadz24
@Gość

Mogę potwierdzić, ja też jestem zadowolony.

AndrzejK

OK dobra firma, mogę polecić.

M

Firma to jeden wielki żart, niestety dałem się złapać i skusić niska ceną. Wiedza o pozycjonowaniu sprzed 15 lat... nie polecam i przestrzegam.

Zygmunt Kielarowski
@M

Widzę, że konkurencja działa i psuje opinie :)

Beata
@Zygmunt Kielarowski

A czemu uważasz, że to komentarz konkurencji? Brzmi dość sensownie.

Moją stroną opiekują się od dwóch lat, w tym czasie pomogli mi wybić się na wiele fraz. Ze swojej strony mogę bez cienia wątpliwości polecić E-kreacja.

xomi

Wszystko ok, polecam

Tomasz

Tani i skuteczni, więc jestem zadowolony.

Gabinet Fox

Dołączam się do tych pozytywnych opinii. Głownie ze względu na to, że prowadząc małą firmę dostałam abonament, którego cena nie była oderwana od rzeczywistości. 21/24 fraz jest już na pierwszej stronie. Oby tak dalej to na pewno będę polecała ich innym.

Firma budowlana

Doskonała pomoc w osiągnięciu top10 w Google. Słów kluczowych parę. To pomoc nie do przecenienia!

Sławek K.

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Miły i szybki kontakt, pełen profesjonalizm z ich strony. Nie mam się tu do czego przyczepić. Wszystko jest super!

Alina Badel

Firma godna zaufania, rzetelni i słowni. Usługi na bardzo wysokim poziomie, pozycjonujemy stronę już 1,5 roku. Uczciwie i konkretnie, konkurencyjne ceny. POLECAM!

Merex Sp. z o.o.

Efekt jaki chciałem został osiągnięty, także mogę spokojnie polecić tę firmę.

John

Nie polecam. Nie wiedzą co to pozycjonowanie, stracone pieniądze.

Olgierd

Super, polecam.

Lena

Czy jest zapewniony jakiś dojazd grupowy do firmy?

JacekS2

Pierwsza firma z tej branży, która mnie nie zawiodła. Daję pozytywną opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Kreacja Honorata Wincenciak-Zamostna - Supraśl

E-Kreacja Honorata Wincenciak-Zamostna
4.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nowy Świat 68
    16-030 Supraśl