Lody od pokoleń Elżbieta Grycan

Majdan

Opinie o Lody od pokoleń Elżbieta Grycan

Zainteresowany

Witam, jestem zainteresowany pracą na magazynie w tej firmie. Poproszę o informacje, jaka atmosfera tam panuje i jak z zarobkami?

były pracownik

Pracowałam w grycanie 3 miesiące , i szczerze nie polecam nikomu , jeśli ktoś liczy na umowę o pracę, ZAPOMNIJ O TYM, co miesiąc obiecują umowę o pracę ale niestety tak nie jest , wpychają zleceniówkę , czasami odsyłali mnie po 2 godzinach pracy do domu bo nie mieli ruchu , no ludzie , to po co zatrudnialiście , masakra jakaś, albo nie raz zdarzyło im się ze kiedy już byłam w drodze do pracy to potrafili powiedzieć ze dzisiaj pracować nie będę , no porostu już człowiek nie wyrabiał z kasa na benzynę .W zadnym miesiącu nie zarobiłam więcej niż 450 zl. I z moich obserwacji to nie tylko w Warszawie , w całej Polsce tak jest !

Zainteresowany

Witam serdecznie. Czy znajdzie się tu ktoś kto pracował albo aktualnie pracuje w zakładzie produkcyjnym w Majdanie? Mam zamiar wysłać tam CV i interesuje mnie generalnie wszystko co jest związane z pracą na produkcji: podejście kierownictwa do pracowników, ogólne zarobki, praca w weekendy, to czy zakład zatrudnia obcokrajowców itp. Jest tu ktoś kto pomoże? Pozdrawiam.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Witam, Czy ktoś z was jest w posiadaniu informacji na temat rekrutacji w Grycan'ie ? Zawsze firma poszukiwała pracowników a teraz nigdzie nie widnieją oferty, może ktoś z was coś wie na ten temat? Zależy mi też na uzyskaniu informacji o procesie zatrudnienia, na jakich warunkach się to odbywa.

borysek1

W dniu 10.06 2017 w galerii solnej Inowrocław kupiłam kawę ice.latte.waniliową paragon nr.270244 .Kawa tylko z nazwy przypominała mrożoną , na zwróconą uwagę co do jej jakości kelnerka podała zaskakującą recepturę: gałkę loda zalewamy gorącą kawą i dodajemy inne komponenty , zaiste ciekawa receptura

Niepolecam

Pracowałam w lodziarniokawiarni około 2 miesiące. Na poczatku wydaje się wszystko w porządku wszyscy mili i pomocni. Jednak weekendy to był koszmar. Ogromny ruch i zero organizacji. Zamiast jedna osoba stać na kasie a dwie pozostałe obsługiwać zamówienia to platalismy się sonie pod nogami. Stawka nienajgorsza. Poza tym mnóstwo stolików których jako taki mały punkt przy takim ruchu w trzy osoby nie idzie ogarnąć. Dodatkowo byłam nastawiona na to żeby zarobić w miarę normalnie. Przy czym gdy nie było ruchu dostawalam wiadomości od zastępcy kierownika żeby nie przychodzić do pracy bo nie ma ruchu po czym kierownik zaprosol mnie na rozmowę i wręczył wypowiedzenie jako powód podał to ze nie przychodzilam do pracy moich tłumaczeń odnośnie tego nawet nie chciał słuchać mimo ze mialam dowody w formie smsow

edrt
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że zawsze warto śledzić forum @3e44, bo przecież zawsze jest szansa na to, że ktoś się wypowie nie tylko o samych zarobkach, ale i o nowych ofertach pracy. W końcu dbałość o szczegóły sprawia, że zatrudnienie umilone jest przez odpowiednie socjale.

tomek

Niestety sytuacja w tej firmie potwierdza ,że na kierowniczych stanowskach są osoby (nie ludzie) bez prtzygotowania zawodowego merytorycznego.Swoje braki tuszują poniżając pracowników jak kapo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ale zapominają co po wojnie stało się z kapo.

Majdan Wiązowna

Niestety Nie polecam. Szczególnie na kuchni gdzie wytrzymałem nie długo... Gdyby traktowali człowieka z szacunkiem to dało by się pracować mi mimo ze gorzej jak w wojsku a że traktują człowieka jak psa to niestety jest kiepsko małe pieniądze jak na taką tragedię co tam się dzieje hałas człowiek ciągle przemoczony od ciągłej produkcji mnóstwo dzwigania i zatrudnianie ludzi z Agencji pracy za 11 brutto na 3 miesiące na umowe o pracę... Ale ta praca to koszmar nie polecam nikomu gdyby jeszcze atmoswera była lepsza.,.. a tego grycana Ani razu na zakładzie nie widziałem bo bym mu powiedział co tak na prawdę tam się dzieje... I jak traktują ludzi jego podwładni...

Magda

A może ktoś coś powiedzieć więcej na temat pracy Grycanie w Majdanie?Typu zarobki,czas pracy,zmiany itp.??????Bardzo proszę...

adela

W lodziarni na Malcie,kupiłam dwa pucharki lodów po tz.trzy gałki ,niestety to co dostałam było kpiną były to połówki tz porcji.takie wyskrobki na brzegach szklanego pucharka. Ponieważ nie zdarzyło się to po raz pierwszy,nigdy więcej nie wejde do lodziarni itp o nazwie Grycan. jak zapytalam pani czy to żarty? odpowiedziała,że takie mają normy i,że jak była z męzem w Radomiu to tam dawali dużo lodow. ale nie w Grycanie.Nigdy wiecej.Zapłaciłam 18 zł za kpinę ze mnie.

Wawa

Niestety warunki pracy na kuchni tragedia Atmosfera tragedia i traktują człowieka na każdej zmianie jak bydle a nie ludzi. Choć pracownicy sezonowi są po to żeby pomagać a nie słuchać ich [usunięte przez moderatora] że ciagle coś zle.

Bochun

Firma na pewno uczciwa, warunki w niej są dobre, płaca też w miare tylko faktycznie przez kilka osób wyżej postawionych nad pracownikami atmosfera jest nie najlepsza...

Miszcz

Marne pieniądze i atmosfera fatalna, nie polecam tam pracy nikomu...

Zostaw opinię o Lody od pokoleń Elżbieta Grycan - Majdan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lody od pokoleń Elżbieta Grycan