Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Elex Olender Elżbieta w Jaworzno

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Firma Handlowo-Usługowa Elex Olender Elżbieta są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Kola Nowy wpis

Trudno znaleźć więcej informacji o firmie. Może ktoś słyszał czy potrzebują do pracy?

Ona Nowy wpis

Proszę wszystkich byłych pracowników o odzew pod tym komentarzem.

Szalik

UWAGA NA ELŻBIETĘ OLENDER W FASION HOUSE Z OKULARAMI I Czapkami I SZALIKAMI . OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST OSZUSTKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ona Nowy wpis
@Szalik

CZy mogę prosić o kontakt z Panią ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marta

Uwaga na tę firmę oszukuje na każdym kroku nie płaci wynagrodzenia na czas rozdaje okulary prezenty itd potem straszy sadem i chce za to pieniądze. W dodatku pewien pan kupił u niej okulary za 200zł polaryzacyjne po czym sie zlamaly same powiedziala mu ze nie ma zwrotu ani oddanych pieniędzy a miał paragon. Porażka .

@Marta

Czy mogę prosić o kontakt z Panią ?

Julka

Pracowałam u niej rok nie polecam nikomu nie placi na czas powiedziała mi ze jak uzbieram z utargu to zapłaci mi 10 a jak nie to 17 grubo po terminie. zastanówcie sie czy warto tam pracować i to co podpisujecie to czytajcie pomału bo to jest po prostu wariatka !!!!!!!!!!!!!!!! Ostrzegam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie

@Julka

Czy mogę prosić o kontakt z Panią ?

Czapka

Uwaga na ta firmę szanowna pani nie płaci na czas olewa pracownicę, rozdaje swoje prezenty a potem idzie do sądu i chce pieniądze za te prezenty. Uwaga na Elżbietę Olender i na sklep elex w Fashion house Sosnowiec.

Tak1Nie

@Czapka

Czy mogę prosić o kontakt ?

TakNie

Oczekujemy na nowe sprawozdania jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Firma Handlowo-Usługowa Elex Olender Elżbieta w mieście Jaworzno. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Elex Olender Elżbieta - Jaworzno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad