Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Handke Magdalena Skrzypek w Sosnowiec

counter
1 5 16 5 1

Popularne opinie

Żagań

(usunięte przez administratora) Odradzam!! Przewóz maszynistów z firmy koncernu paliwowego z Gdańska poprzez korporacje taxi z Warszawy : Nie wyplacili wypłat kierowcom z 2uch mies.i kontakt się urwał. Wieczne obiecywanie i zapewnianie np.serwisów aut, odpoczynkow ( 24h pod tel i jazda po dobie lub więcej) i fochy jak kierowca odmówił.

Tak5Nie3
Romek

Tragedia... Firma stworzona na piramide finansową na słupa. Parka sie skłóciła mają wszystkich w (usunięte przez administratora) i zatrudnianiają nowych kierowców nie płacąc poprzednim. Pani A do niczego sie nie poczuwa i bredzi że wszystko sie jakoś ułoży a Pan A założył nową firmę i podobnie obiecuje czyli śmieje się z tego... Dużo ludzi co tyrało dniami i nocami żeby utrzymać rodziny i opłaty zostało z niczym!! Omijać szerokim łukiem

Tak5Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Handke Magdalena Skrzypek?

Romek

Tak5Nie
R.
@Romek

Ku przestrodze : nowa firma A.H. zwie się ACARD

Tak5Nie1
Twój były szef... Nowy wpis

@Romek Dodam , że mi również mydliłeś oczy jacy to Oni nie są straszni... szkoda , że okazałeś się jednym z nim ... Powodzenia.

Puff

Podaj jakiś kontakt do siebie w sprawie sądu i komornika jeśli możesz! Mamy podobną sprawę :)

damar40 Nowy wpis
@Puff

Jeszcze raz podaję nr tel. 503163 208(podałem go ale wpis zniknął) , email damar40@o2.pl. Dla osób , które świeżo kończą z nimi współpracę proponuję skorzystać z ,,prawa zatrzymania rzeczy" (kodeks postępowania cywilnego)

Stanisław Nowy wpis

Ja też złożyłem pozwe do sądu. A może tak złożyć pozew zbiorowy. Co wy na to

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Franek

Nie zawsze jest dobrze, czasami nawet najlepsi maja jakieś perturbacje. Firma ok ale zawsze można ją zmienić po co narzekać!

Tak1Nie1
damar40
@Franek

Powiedz to np. właścicielowi warsztatu w którym robiłem serwis samochodu . To nie perturbacje ,ale nazywając rzecz po imieniu, oszustwo.

TakNie

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Handke Magdalena Skrzypek są regularne szkolenia pracownicze?

Arek
@Pytanie

Taaa masz szkolenie jedno wytrzymalosci w proszeniu sie o swoje wynagrodzenie .... Ktorego nigdy nie zobaczysz kolego jesli masz cos wspulnego z nimi uciekaj puki nie masz wiekszych zaleglosci

Tak1Nie
marceli

oszusci ludzią wiszą kilkadziesiat tyś. zlotych praca u nich to tylko obietnice ludzie zostaja z niczym

Tak2Nie
Arek.

Firma .. Nie mozna jej tak nazwac wyludzaja zlecenia za ktore nie placa obiecuja zlote góry . oszukuja na kazdym kroku wraz z przydupasem D.Z . chca obciążać kierowcow ktorzy przestali jezdzic bo nie maja swoich wyplat za 3 4 miesiace dramat . teraz D.z posowa pania A.S pan A.H jak zawsze dobrales sobie gustowna pania.

Tak2Nie1
Żagań

Tak5Nie3
Wrocław
@Żagań

Szczera prawda

Tak4Nie1

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Handke Magdalena Skrzypek w miejscowości Sosnowiec, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Handke Magdalena Skrzypek - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad